Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt mi értelme volt...

Izraelt mi értelme volt megalapítani az arabok között?

Figyelt kérdés
Miért nem Európában alapították meg?

2022. aug. 5. 11:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 anonim ***** válasza:
25%

48, "Hol vannak a palesztin emberek házai és telkei, amelyekben az izraeli megszállás előtt éltek ?"

Amelyek szerepeltek a török telekkönyvekben és az arabok által kirobbantott háború nem rombolta le, azok ott vannak, ahol voltak +es jogos tulajdonosuk lakik bennük. Nézz utána (utazz odanés nézd meg a telekkönyveket)!

"Ki rombolta le ezeket ?"

Többnyire az arabok által kirobbantott háború "elvtársad".

"Miért kell Gázában összezsúfolódva élniük ?"

Jó kérdés, kérdezted már Egyiptomtól is? Ugyanis Egyiptom - az ENSZ-határozatö ellenére - 1967-ig megszállva tartotta Gázát, megakadályozva ezzel az arab állam megalapítását, ezalatt egyiptomból nagyon sokan mentek oda a jobb élet reményében.

2022. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/125 anonim ***** válasza:
61%

Elvettétek mások földjeit erőszakkal, és aki megpróbált ellenállni azt megvertétek a terrorszervezeteitekkel, (IRGUN) brutálisan meggyilkoltátok őket.


Én a helyetekben szégyellném hogy izraeli vagyok.

2022. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:
65%

"Amelyek szerepeltek a török telekkönyvekben és az arabok által kirobbantott háború nem rombolta le, azok ott vannak, ahol voltak +es jogos tulajdonosuk lakik bennük. Nézz utána (utazz odanés nézd meg a telekkönyveket)!"


Ócska hazudozó vagy, elzavartátok a lakosokat, és kisajátítottátok a földjeiket. De egyre többet és többet akartatok. És van képetek itt játszani magatokat ?

2022. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 anonim ***** válasza:
16%

52, Abdullah "Én a helyetekben szégyellném" szégyelheted is, hogy folyton hazudozol.

"Elvettétek mások földjeit erőszakkal"

Nem! MEGvettük! Ti pedig, miután eltettétek a vételárat olykor megpróbáltátok fegyverrel visszavenni. Sajnos néha sikerrel.

"brutálisan meggyilkoltátok őket."

Miután Ti a zsidó telepeseket.

2022. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 anonim ***** válasza:
61%
Ezt kikérem magamnak! Amit állítok, az dokumentálható, és van is dokumentum. Mondtam, menj oda, gyõzõdj meg róla!
2022. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 anonim ***** válasza:
68%

Azért korrigálom magam.


Ott valóban öngólt rúgtam, h városok után leírtam a falvak szót.


Őszintén szólva ja, elfelejtettem mit írtam. Vagyis csak nem tudom, úgy adta magát hogy a város után leírjam a falut :D


Gúny volt, mert arra akartam reflektálni, hogy az őrgrófságban virágzó FRANK városok voltak.


De itt etnikailag értettem.


Nem voltak frank városok. Egyedül, nagyon nagy jelentőséggel a mai Zalavár területén volt egy központ, ami jelentős volt. Keresztény, térítés szempontjából is.


Szóval hiába lőttem öngólt, akkor se volt egy háborúk, meg hatalom összeomlása után "itt" "virágzó szláv városok".


Fogalmi zavarral is öngólt rúgtam, de akkor is mai szemmel nézve egy őrgófság nekem ütközőzóna...


Az, hogy később voltak sok helyen olyan őrgrófságok, amiket hercegi rangra emeltek, csak sikeres expanziónak tudható be.


A frankok pannóniai hódítása ott meg is akadt, hiszen összeomlott az avar birodalom.


Ennek ellenére volt szláv és avar lakosság, ésigen, biztosan, főleg Zalavár végett is elmondható, ha frank/ latin lakosság volt is a területen az jelentéktelen volt, hiszen csak a felső vezetést adták (adhatták) egy alapvetően már gyér lakosságú, hodoltatott területen.


Ezt forgatja ki nekem a görl. A franc tagadja, hogy ne lett volna más is itt.

Te csak felnagyítod! A szavaimat meg kiforgatod, főleg ha beírom életlenül, hogy falu. Az öngól volt.


Dehát nekem a 3 osztályommal erre fucccsa'

2022. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/125 anonim ***** válasza:
76%

#54:


Én senkit sem gyilkoltam meg, mert én magyar vagyok.


Ti vagy az őseitek viszont igen. Csak azt ne képzeljétek hogy a világ elfogja felejteni hogy ártatlan emberek ingatlanjait bulldózerrel dózeroltátok el.


Hiába az esti mesétek, a világ nagyobbik józanabbik része tudja, milyenek vagytok ti.

2022. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 anonim ***** válasza:
39%
55 53-ra válaszolt.
2022. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/125 anonim ***** válasza:
69%
#47 Most azt játszod el, hogy zsidó létedre nem ismered a Talmudot?:D
2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 anonim ***** válasza:
100%
Én állítom, hogy itt szűrik a kommenteket...
2022. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!