Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt mi értelme volt...

Izraelt mi értelme volt megalapítani az arabok között?

Figyelt kérdés
Miért nem Európában alapították meg?

2022. aug. 5. 11:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
65%

"Töriben erős vagyok."


Persze, neked halvány fingod sincs a töriről ha olyat állítasz hogy nem voltak szláv falvak sem a magyarok előtt a kárpát medencében, meg nem a vallás miatt üldözték a középkorban (!!) a zsidókat :D A többi hülyeségedbe már bele se megyek...


"Látni az írásodból miért utálnak titeket."


Ki utál minket? Max a hozzád hasonló 8 általánost végzett kurucon felnőtt 0 IQ-s sovoniszta.

2022. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
33%

Öcsém... :D Vagyis Nővérem...


Vagyis nem, mert a törvényeitek szerint nem vagyok emberi légy. Csak egy retkes gój.


Amúgy már ott elengedtem a dolgot, hogy a számba adtad, hogy én azt állítottam, hogy nem volt itt más csak magyar.


Na szép hétvégét.

2022. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
51%
lény*
2022. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
23%

"Vagyis nem, mert a törvényeitek szerint nem vagyok emberi légy. Csak egy retkes gój."


Oké légy és ezt tudod is idézni az izraeli törvénykönyvből vagy megint hazudsz?


"Amúgy már ott elengedtem a dolgot, hogy a számba adtad, hogy én azt állítottam, hogy nem volt itt más csak magyar."


Te írtad azt a bődületes hülyeséget hogy egy szláv falu se volt a magyarok előtt.

2022. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 anonim ***** válasza:
26%

A törvényeitekbe nem mennék bele, bőven elég a Jézusról szóló rész... de tudom tudom kamu. Hogyne lenne az.


A büdös életbe nem írtam hogy nem volt itt egy szláv falu. Különben már bemásoltad voltam.


Lehet azt a részt haluzod be, amikor gúnnyal írtam, hogy itt -szerinted- frank, latin városok voltak.


Én tisztában vagyok vele, hogy voltak szlávok, avarok és a frank hatalom miatt a Dunántúlon, ha máshol nem is a vezetőrétegben mondjuk frank elem (itt megint belemehetnénk, hogy mi a frank elem).


De ha megbolondulsz, meg jobban kiforgtod a szavaim, akkor is GYÉREN LAKOTT terület volt itt.


Aztán nyugodj le.

2022. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 anonim ***** válasza:
41%
#35 A zsidók törvényeiben az is benne van, hogy gojoknak szabad, sőt kell is hazudni.Ha számonkérik a zsidók törvényeit, akkor le kell tagadni.Ezek után minek vitatkozol vele?Én nem vitatkozom vele, le is írtam miért.Mert állandóan hazudozik.
2022. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
44%

#36


Tudom.

2022. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy azt hittem lehet vele emberi nyelven beszélni. Nem lehet.


Teljesen kiforgatja a szavaim, meg itt szláv államok voltak meg virágzó frank városok.... szánalom.


Ez a rész az, amit féligazságnak hívnak, ami rosszabb a hazugságnál. Én a büdös életben nm írtam, hogy itt nem voltak szlávok.


Nem nagyon izgat a dolog, sem amúgy... de azért van egy szint.


Szerintem bíróság előtt bebizonyítaná simán, hogy 8 általánosom van.


Legyen annyi, bánom én.

2022. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 anonim ***** válasza:
93%

Az egész olyan mintha mi magyarok visszamennénk Magna Hungariába. Mert az őseink földje, és nekünk jogunk van ahhoz a földhöz.


Aztán meg mindenkit elkergetnénk onnan, lerombolnánk a házaikat, kisajátínanánk a földjeiket, a végén pedig menekülttáborokba zárnánk őket, és mindezért az ott élőket tennénk felelőssé.


Mert az izraeliek ezt tették Izraelben a palesztinokkal.

2022. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 anonim ***** válasza:
20%

38, "Szerintem bíróság előtt bebizonyítaná simán, hogy 8 általánosom van."

pedig az írásaid alapján közel sincs annyi.

2022. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!