Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háborúra van szükség?

Háborúra van szükség?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy,mint 1914-ben mikor a szerbek kiprovokálták az első világháborút(persze háttér is volt-csak az ok kellett),most is ki lehetne provokálni egy háborút!

USA,Anglia,Németország,esetleg Franciaországgal szövetségben!

Most csendes háboru folyik az emberek ellen!Kéne a valódi,amely a végére pontot is tehetne a dologra!

A háboruk azt mutatták meg,hogy erőszakkal el lehet érni a célokat.Tehát háború és utána,majd a "szomszédainkal" is elbánnánk!


2011. jún. 20. 23:24
 61/105 anonim ***** válasza:
85%
Hát én meg személyesen láttam és tapasztaltam annak az ellenkezőjét amit te leírtál. Nem vidéken élek, de éltem korábban, pontosan tudom mi van ott.És miért kéred ki magadnak? Egyébként tény, hogy a veteményesből nem lehet megélni, de a maunika só meg a józsi barát helyett igenis lehetne művelni azt a kertet! Nyolc általánossal meg ne csodálkozzon senki, hogy nem kap munkát. Azt pedig továbbra is fenntartom, hogy a háború nem lenne megoldás a munkaügyi problémákra, kivéve, ha a sok faszt aki menne harcolni kiírtaná magát. Hm...lehet mégis jó lenne ez a háború?
2011. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
26%

Azért kérem ki magamnak, mert lenézően írsz a vidéki emberekről. Akármibe lefogadnám, hogy Budapesten élsz. Ha meg tudod, hogy veteményesből nem lehet megélni akkor minek irkálod az ellenkezőjét. Megsúgom, hogy diplomám van csak nem lehet vele elhelyezkedni, mert tele van velük a padlás. A másik meg nem hiszem, hogy az én hibám lenne, hogy azért bocsátottak el, mert viszik ki a gyárat Romániába. (Mivel azok feleennyiért megcsinálják) Természetesen nekem sem hiányzik a háború, de akkor nem lopkodni kéne a pénzt (mint ahogy az általad tisztelt parlamenti barátaink csinálják) hanem munkahelyeket teremteni.

ui.: Ha te tényleg családot tartasz el, akkor hétköznap délután mit keresel otthon? Vagy munka helyett internetezel? Ezek után miért papolsz nekem, hogy te milyen szorgos földművelő lennél? Ennyit a hihetőségedről...

2011. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kicsit eltértünk a témától.
2011. jún. 21. 14:05
 64/105 anonim ***** válasza:
84%
Nyár van, kivettem egy hét szabit. Egyébként meg attól, hogy nem lehet veteményesből megélni, azért csak segítség az a kis krumpli, ami ott megterem, meg gyümölcs. És nem Pesten, hanem Miskolcon élek. És, ha elolvastad volna, írtam, hogy sokáig vidéken éltem. És még valami: egy szóval se mondtam, hogy tisztelem a politikusokat, ezt mégis hogy képzeled, hogy a számba adod?
2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
46%

Az megint más, hogy amikor ott éltél mi volt és most mi van.

A politikusokról annyit, hogy amit leírtál, az majdnem ugyanaz amivel a honatyák butítják a népet. Itt van pár példa:


"pénzt meg költsd inkább infrastruktúra, ipar stb. fejlesztésére, abból is sok munkahely lenne."


"az egész régió fejlődik"


De hogy a kedves kérdező lelkét is megnyugtassuk: Atomháborút a világnak!

2011. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
74%
Te egy f@sz vagy. Nem is értemmiért vitatkozom ilyenekkel. Egyébként 5 éve költöztünk Miskolcra.
2011. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
18%
Jó, tehát nem tudsz érdemben reagálni amit leírtam, ezért káromkodsz. Ebből is látszik, hogy primitív ember vagy. ;) Vagy az utolsó mondatomon nem érezted az iróniát? Mindegy hiszen te úgysem vitatkozol velem. :)
2011. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a kérdezőnek volt az a mennyiből lehet felfegyverezni M.O-t kérdése is.Ott is ugyanilyen balf@sz és primitív volt a kérdező. Az utolsó vitatkozóknak: sose tudjátok meg melyikőtöknek van igaza.Más környezetben éltek.Inkább a kérdésre válaszoljatok.
2011. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:

"Ott is ugyanilyen balf@sz és primitív volt a kérdező"


Nem szoktam személyeskedni,de ha velem teszik,reagálok:

Te egy hülye barom vagy!!!

2011. jún. 22. 07:25
 70/105 anonim ***** válasza:
82%

Tudom :P:D

Neked nincs életed.Tuti a gép előtt tümmedsz a nagy pics@'ddal.Meg hallottál 1-2 dolgot, de nem nézel utána...

Egy háború nem abból áll mint gondolnád.De te jobban tudod mint a szakértők...ez természetes.Nem is tudom ilyen aggyal hogyhogy nem vitted semmire és maradtál ekkora csicska.Erről kéne kérdést kiírni.Hogy az ilyen balf@szok mint Te hogy élhetnek még.Amúgy tényleg jó lenne a háború.De csak azért mert az ilyen szerencsétlenek mint Te megpusztulnátok.

2011. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!