Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háborúra van szükség?

Háborúra van szükség?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy,mint 1914-ben mikor a szerbek kiprovokálták az első világháborút(persze háttér is volt-csak az ok kellett),most is ki lehetne provokálni egy háborút!

USA,Anglia,Németország,esetleg Franciaországgal szövetségben!

Most csendes háboru folyik az emberek ellen!Kéne a valódi,amely a végére pontot is tehetne a dologra!

A háboruk azt mutatták meg,hogy erőszakkal el lehet érni a célokat.Tehát háború és utána,majd a "szomszédainkal" is elbánnánk!


2011. jún. 20. 23:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
85%

Rendben, én elhiszem, hogy nem ijedtél meg, ennek is biztos megvan az oka...

Viszont nem válaszoltál a kérdéseimre sem, pedig azért írtam be őket. A beszélgetéshez legalább ketten kellenek, tudod...:-)

Úgyhogy légy oly kedves, nézd át őket, gondolkodj, és válaszolj mindegyikre (a 20:08-asokra és a 20:16-osokra is)! Esetleg arra is kíváncsi lennék, mit gondolsz alapos megfontolás után a többiről, amit leírtam.

2011. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
54%

"Mégsem rettentem meg!"

Persze, mert nem vagy ott, a gép előtt én sem félek. Sejtem ki lehetsz, de nem mondom ki, mert leantiszemitáznak...

2011. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
42%
XD emberek, vegyétek már észre hogy ez a kérdés abszolút komolytalan és már a kérdező is csak szórakozik. ennyire idióta nem lehet senki sem :D
2011. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
75%

Jelentem tisztelettel, én már javasoltam, hogy rakják át a Humor kategóriába, mert ott lenne a helye, és a színvonalat is emelné, de hát senki nem intézkedett. Én meg új vagyok itt, nem tudom, hogy kell ezt csinálni...


Próbáltam normális választ is adni neki, hátha elgondolkodik, és lehet vele normálisan beszélgetni. És szerettem volna kipróbálni, milyen egy trollt etetni, de nem nagyon áll velem szóba...:-) Lehet, hogy már fellőtték a pizsit, és majd csak reggel jön vissza. :-)


Úgyhogy én megtettem minden tőlem telhetőt.

2011. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
30%

"Nem tudom, hogyan értessem meg, hogy az aki bölcs, sosem háborúzik, maximum önvédelmet gyakorolhat, de támadni sosem támad, és mindig a békére törekszik. "

Azt, hogy egy "bölcs" sosem háborúzik még semmivel sem támasztottad alá. Emellett, önmagadnak is ellentmondasz, mert önvédelemből háborúzni is háború.



"És? Nem mondtam, hogy nem, ha normálisan figyeltél volna a következőt mondtam a szabadságról:

"Az usához hasonlóan szerintem több ország is biztosít ugyanakkora szabadságot, mondjuk Észak-Európában, vagy Ausztráliában, Új-Zélandon.""

Akkor itt van egy kis félreértés, ugyanis én korábban azt írtam, hogy

"Nem tudom, hogy miért nem tűnik fel senkinek sem, hogy a föld technikailag legfejlettebb, valamint a polgáraiknak legtöbb szabadságot, lehetőséget biztosító fejlett államOK voltak azok, akik Irakot és Afganisztánt megszállták..."

Nem mondtam, hogy az "Egyesült Államok", az "államok" kifejezéssel több különböző országra utaltam. Ezekben pedig benne vannak az általad említettek is.

2011. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!