Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háborúra van szükség?

Háborúra van szükség?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy,mint 1914-ben mikor a szerbek kiprovokálták az első világháborút(persze háttér is volt-csak az ok kellett),most is ki lehetne provokálni egy háborút!

USA,Anglia,Németország,esetleg Franciaországgal szövetségben!

Most csendes háboru folyik az emberek ellen!Kéne a valódi,amely a végére pontot is tehetne a dologra!

A háboruk azt mutatták meg,hogy erőszakkal el lehet érni a célokat.Tehát háború és utána,majd a "szomszédainkal" is elbánnánk!


2011. jún. 20. 23:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
100%

"Igen,szerbiát el kellett volna intézni,és kész!Ez Szerbia és az OMM között megoldható lett volna!Nem kellett volna vh!"

Európában már így is feszült volt a hangulat. Ez egy jó indok volt.

Mindenki el akarta intézni az OMM-t.

2011. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
83%

"A világ ugyis robbanásig feszült. "

Hol?

Nato tagok nem akarják egymást megtámadni. Így ők szövetségesek lennének egy háborúban.

2011. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
87%
Kisfiam, te hány éves vagy? Csak mert totális baromságokat írkálsz ide. Mégis kik ellen folyna ez a háború, és konkrétan mi céllal, valamint miből gondolod, hogy lennének szövetségeseink? Voltál te már háborúban? Kívánom hogy egyszer csöppenj bele egybe, mindjárt nem okoskodnál a monitor előtt annyit, hanem áldanád az eget hogy béke van...
2011. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 A kérdező kommentje:

"Nato tagok nem akarják egymást megtámadni. Így ők szövetségesek lennének egy háborúban."


Amint mondtam semmit sem tudtok a háboruról!

2011. jún. 20. 23:48
 15/105 anonim ***** válasza:
100%

+

Látom, hogy minden ország utál mindenkit. NAgy a feszültség. A nyugati/európai országoknak nem lenne érdeke a háború.


És amúgy honnan veszed, hogy az USA, franciák, angolok, németek nem ellenünk lennének?

Jóhogy nem mi mondjuk majd meg ki kivel lehet.

2011. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 A kérdező kommentje:

"Kisfiam, te hány éves vagy? Csak mert totális baromságokat írkálsz ide. Mégis kik ellen folyna ez a háború, és konkrétan mi céllal, valamint miből gondolod, hogy lennének szövetségeseink? Voltál te már háborúban? Kívánom hogy egyszer csöppenj bele egybe, mindjárt nem okoskodnál a monitor előtt annyit, hanem áldanád az eget hogy béke van..."


Igen képzeld voltam!Nem is szarnék be!Nem is féltem az életemet,mint ti rongy életeteket,mint ahogy Petőfi irta!

Ja és ne vagyok a kisfiad!

2011. jún. 20. 23:49
 17/105 anonim ***** válasza:

"Amint mondtam semmit sem tudtok a háboruról!"

Akkor indokold már meg, hogy milyen nagy feszültségek vannak? (amik robbanásig feszülnek)

2011. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 A kérdező kommentje:

"És amúgy honnan veszed, hogy az USA, franciák, angolok, németek nem ellenünk lennének?

Jóhogy nem mi mondjuk majd meg ki kivel lehet."


Mert mi ehhez a tömbhöz tartozunk most!

A szláv népek inkább az orosz testvér választanák és Kinát!

Kivéve Lengyelországot!

2011. jún. 20. 23:51
 19/105 anonim ***** válasza:
87%

"Igen képzeld voltam!Nem is szarnék be!Nem is féltem az életemet,mint ti rongy életeteket,mint ahogy Petőfi irta!"


Oké, akkor menj el mondjuk a közel-keleti régióba, és lövesd le magad valahol. Egy örülttel kevesebb! Ha már annyira bátor vagy...

2011. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 A kérdező kommentje:

"Oké, akkor menj el mondjuk a közel-keleti régióba, és lövesd le magad valahol. Egy örülttel kevesebb! Ha már annyira bátor vagy..."


Miért áldoznám magam nemmagyar ügyért?!Ezt a magadfajták teszik!

2011. jún. 20. 23:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!