Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek jobb lenne úgy...

Szerintetek jobb lenne úgy visszahozni a sorkatonaságot, hogy a nőket is besorozzák?

Figyelt kérdés
Izraelben ez a rendszer működik. Dél-Koreában nagy valószínűséggel szintén fog és pár évvel ezelőtt Japánban is így merült fel a sorkatonaság visszaállítása.

2021. dec. 31. 09:47
 81/93 anonim ***** válasza:
80# ja és ne hasonlíts minket olyan emberekhez akik több millió ember haláláért felelős szóval 🤫
2022. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:

XDXDXD


Nagyon eltévesztetted a házszámot! De ennyi elég is rólam.


Egyébként pedig mindegy hogy hogyan követsz el erkölcsileg megkérdőjelezhető dolgot, a "parancsra tettem" nem elfogadható védekezés.


Vagy csak egy droid vagy?


Bár írtad, hogy ha fél percet késel, 40 fekvő.


Igen, egy droid vagy. Miért is vártam tőled logikus gondolkodást?


Neked önálló gondolatod nincs, és nem is lehet. Menj, fogd a fegyvered, szaladgálj vele, és ha az a parancs, gyilkolj.


Erre vagy legfeljebb alkalmas.

2022. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
De hogy erre még büszke is vagy, .....
2022. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:

Az hogy 40 fekvőt kell csinálnom az miért droidság?


Tudod van olyan hogy tisztelet és fegyelem ami a magad fajtánál hiányzik de én nem veszekszek veled és tudod mit igazad van rádhagyom csinálj amit akarsz beszélj amit akarsz szidj amennyit akarsz ezzel csak magadat minősíted nembaj

2022. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:

Akinek parancsolni lehet, és az azt feltétel és gondolkodás nélkül végrehajtja mint te, az egy DROID!


És amelyik zokszó nélkül tűri az igazságtalan büntetést, az mellette még h'lye is.

2022. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:

És miféle tiszteletről beszélsz?


Amit a feletteseid megkövetelnek? Mit tettek olyant, ami tiszteletre-méltóvá tette őket a szemedben a vállapjukon kívül?



Mert a tiszteletet értelmes embertől csak kivívni lehet, megkövetelni nem! Vagy szerinted a követelőzés tiszteletre méltó tulajdonság?


Ne akard a hülyeséget megmagyarázni.

2022. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:

Nektek bemagyarázták hogy a feltétlen szolgai engedelmesség egyenlő a tisztelettel.


Kicsit keverik a fogalmakat.


Engem is lehetne kényszeríteni dolgokra, de attól még nem tisztelném azt, aki terrorizál. Attól kezdve mindig figyelnie kellene, hogy ne kerüljek a "háta mögé".

2022. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
Megjegyzem még, hogy intézeti gyerek voltam. Tudom miről beszélek!
2022. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
Intézetis na ez sok mindent megmagyaráz
2022. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:

#47-nek:


Hát ez bexarás, vázze!!!!


Véletlenül megtaláltam egy oldalon a régi Bakócai intézeti fényképeket, és az egyiken épp a légelhárító üteg fegyvereit tanuljuk!!!!!!


A képen nem látszik, de ott van hátul a lánctalpas is, ami odavontatta őket. Megtalálod? XD


[link]

2022. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!