Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek jobb lenne úgy...

Szerintetek jobb lenne úgy visszahozni a sorkatonaságot, hogy a nőket is besorozzák?

Figyelt kérdés
Izraelben ez a rendszer működik. Dél-Koreában nagy valószínűséggel szintén fog és pár évvel ezelőtt Japánban is így merült fel a sorkatonaság visszaállítása.

2021. dec. 31. 09:47
 61/93 anonim ***** válasza:
100%

"Korom Ferenc nem véletlenül mondott le jóval idő előtt."



Kérlek szépen pont hogy ő az aki még gyurcsány idején legjobban támogatta a 72-ek eladását nálunk mi még mindig arról beszélünk amikor meglátjuk valahol mindenki gyűlöli szóval te ne nagyon hozd fel őt.

2022. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
56%
Ja és akkor mi vam ha fideszes? Kossuth meg balos volt ezért aki most fideszes az utálja a Kossuth-ot mert hogy nem jobbos volt? Szar a logikád
2022. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
39%

#61-nek:


Te meg nekem Romoluszt.


1:1

2022. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
56%
Lehet szidni a fideszt a f@szságaiért (én se vagyok az) de a honvédséget rendbe tette szóval 2:1
2022. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
0%

#64-nek:


Majd ha bekövetkezik a sejtésem (remélem nem!), akkor majd meghallgatlak újra ebben a kérdésben!


Választások előtt szükségállapot, és a honvédség kivezénylése az utcákra.

2022. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
100%
65# én abba nem veszek részt mert megyek koszovóba a következő váltásra szóval erről nem fogok tudni nyilatkozni
2022. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
0%

#66-nak:


Ha majd tudod és hallgatsz, az beleegyezés.


Attól a pillanattól elvesztitek az erkölcsi jogotokat, hogy honvédő-nek merészeljétek magatokat nevezni. Azok is, akik külföldön tartózkodva nem tesznek semmit, csak cinkosan hallgatnak.

2022. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
0%

Vagy hazaárulók lesztek, vagy szimplán csak gyávák!


Melyik tetszik jobban?

2022. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
0%

#66-nak:


Ha pedig azzal jönnél hogy te csak egy fizetésért, itthon vagy külföldön dolgozó katona vagy, akkor ne merészeld magad honvédnek nevezni. Akkor te ZSOLDOS vagy, nem honvéd!

2022. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
56%

Te hülye vagy mi a f@szt tudnék csinálni koszovóból? Hazafutok parancsot megtagadva több száz kilométert és oda megyek mind a 36.000 társamhoz és 15.000 tartalékoshoz hogy ne gyerekek amit csináltok egy rossz?


Tudod én nem kénszerből és nem pénzért vonultam be szerinted poénból voltam kint 2-szer afganisztánba és 1-szer koszovóba most meg másodjára? És tudod mit nem tűröm hogy degradáld azokat akik nálad fényévekkel jobb emberek és a hazájukért halnának meg egy háborúban nem a kormányért (klisés? Aha nem az az esküm se csak a vezetés által leírt szöveg hanem ezt tesszük erre készülünk nap mint nap te meg csak azért voltál katona ha az voltál hogy aztaaaa lőhetek úr isten!!!



Itt az eskü minden katona szivéből esküdött fel a hazájára kivéve a magadfajták


Én demeter honvéd esküszöm, hogy Magyarországot híven szolgálom, hűséges honvédje leszek. Magyarország függetlenségét, az állampolgárok jogait és szabadságát bátran, a törvények betartásával és betartatásával, a rám bízott honvédek és fegyverek erejével, életem árán is megvédem. Elöljáróim parancsainak engedelmeskedem, alárendeltjeimet jogaik tiszteletben tartásával vezetem, róluk emberséggel és felelősséggel gondoskodom.

2022. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!