Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek jobb lenne úgy...

Szerintetek jobb lenne úgy visszahozni a sorkatonaságot, hogy a nőket is besorozzák?

Figyelt kérdés
Izraelben ez a rendszer működik. Dél-Koreában nagy valószínűséggel szintén fog és pár évvel ezelőtt Japánban is így merült fel a sorkatonaság visszaállítása.

2021. dec. 31. 09:47
 41/93 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem neked qrvára nincs fogalmad arról, hogy mi volt a munkásőrség.


És arról sem, hogy mekkora szerencse volt, hogy olyan simán fel tudták számolni, mint ahogy az történt!


Egy puskaporos hordón szivaroztak az akkori vezetők, kik a felszámolás mellett döntöttek!

2021. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
18%

A munkásőrségről alkotott kép is ugyanaz a tévedés, amit az akkori honvédségről képzelnek egyesek. Csakhogy a munkásőrségről még az akkoriak is hibás képet alkotnak, mert a munkásőrség egy privilegizált, nem publikus terület volt már akkor is.


Felfogtad, hogy 14 évesen tanultam meg náluk a kézifegyverek használatát, támadógránátok felépítését-használatát-hatástalanítását, a harckocsik alapvető működését, beindításuk és irányításuk módját?


Szerintem nem.

2021. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
25%

Még olyan faxságokat is tanultunk mint az atombomba belső felépítése, és működési elve. Meg azt hogy mit kell tenni atomtámadás esetén.


Mit kellene, vázze?


Qrva jól megnézni az atomvillanást, mert olyant soha többet nem látsz! XD

2021. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
30# ja olyan profi mint észak kórea? Ahol menetelni tudnak de lőni egyik se tud
2021. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
Hát persszze!
2022. jan. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
100%
39# te semmit 😂 még el se múltál annyi tudod a hazugság mindig kiderül
2022. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
70%
43# azt a rohadt te ezeket el is hiszed? Mármint amit beszélsz ez már a retardság magas foka
2022. jan. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
27%

#46, és #47-nek:


Qrva jót derülök azon, hogy nektek totálisan elképzelhetetlen hazugságnak tűnik az, ami nekem a gyerekkorom volt.


Most mit mondjak?


Maradjatok a saját kis elképzelt világotokban, és higgyetek abban amit ti próbáltok elképzelni. Akkor nem pánikoltok be. XD

2022. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
70%

48# amikor minden idős ember mást mond csak te mondod ezt akkor megbocsáss de nem fogunk hinni neked.


És az a durva hogy te már úgy hazudsz hogy el is hiszed amit mondassz.

2022. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
27%

#48 vagyok:


Például mivel a zacis kölköknek már 8-9 évesen lógott a munkás a pofájában, (a munkás egy füstszűrőtlen cigi volt), ezért például az alaklövészeten egy doboz sopianae volt a nyeremény. (Úgy, hogy elvileg tilos volt általánosba járónak dohányozni. De a kutyát sem érdekelte igazából)

2022. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!