Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek jobb lenne úgy...

Szerintetek jobb lenne úgy visszahozni a sorkatonaságot, hogy a nőket is besorozzák?

Figyelt kérdés
Izraelben ez a rendszer működik. Dél-Koreában nagy valószínűséggel szintén fog és pár évvel ezelőtt Japánban is így merült fel a sorkatonaság visszaállítása.

2021. dec. 31. 09:47
 71/93 anonim ***** válasza:
Isten engem úgy segéljen
2022. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:

#70-nek:


Az esküszöveget hiba volt idézned!

Magyarországot szolgálod Koszóvóban? Vagy a KORMÁNY ÉRDEKEIT, mint zsoldos?


Nem kérdés.


Az állampolgárok jogait és szabadságát úgy véded meg, hogy az azokat durván korlátozó rendeleteket betartatod? Nincs neked tudathasadásod véletlenül? Vagy csak meg akarod magyarázni a megmagyarázhatatlant?!


Egy ilyen helyzetben vagy a fidesz-kormány zsoldosa vagy, vagy HONVÉD!


Aki a regnáló hatalom utasítására a fegyvertelen állampolgárokkal szemben fegyveresen lép fel bármilyen formában, legyen az csak erőfitogtatás, az ne merészelje magát honvédnek nevezni!


Egy hazaáruló zsoldos.

2022. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:

#70-nek:


Aztán utána meg jön majd a "parancsra tettem".


Tudjuk.

2022. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:

Full idióták vagytok? Leköpni valók vagytok én vagyok így hazaáruló? Nem szoktam csúnyán beszélni de b@sszátok meg a kicseszett seggeteket védtük afganisztánba is tudod ha nem megyünk ki a kis billáden növendék most téged terrorizálna. Koszovóban mi a f@szt kényszerítünk ti a magyar nép szégyenei vagytok ha már ránk ezt mondjátok egy dologgal tudtok dobálózni az is 1000 sebből vérzik ja és 73# valszeg DK-s vagy ha az a neved azé a párté aki a legtöbb szart tette ezzel a kicseszett országgal szóval ne beszélj itt nekem szánalmas vagy úgy mint az előtted szóló.


Szocializmisba nevelkedett senki házik én is abba nevelkedtem de nekem nem mosták át az agyam.


Ha nem tudnám hogy magyarok vagytok esküszöm azt hinném románok vagytok azok is kb ennyire agymosottak csak nekik azt tanítsák hogy mi milyen csúnya rosszak mert magyarok vagyunk titeket meg agyilag építettek le.


Gyere ki egy napra hogy mit is csinálunk kint az átlag civil lóf@szt nem tud arról hogy mi van kint szerinted majd kiharangozzák a média meg egyértelműen minket mutat hibásnak afganisztánba is elvileg csak azért mentünk mert van ott olaj (hát b@zdmeg afganisztánban kevesebb az olaj mimt itthon)



Lehet velem vitatkozni de ha nem látsz a média hazugságai mögé addig ne pofázz én itt befejeztem még arra reagálok majd amit írsz és nem látom többet a hulladékot amit írsz ennyi.

2022. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:

#74-nek:


A düh-kitörésed, az érdemeid méltatása, azután a személyeskedésbe való átcsapásod világosan mutatja, hogy érvek híján csak magadat próbálod védeni, és mint tudjuk, legjobb védekezés a támadás. Igaz?


Pontosan azt tetted, amit előre megjósoltam: próbálod megmagyarázni a megmagyarázhatatlant. Amikor 90-ben a taxisblokád kitört, az akkori egyik idióta MSZMP KB tag megpróbálta kivezényelni a honvédséget.


Kárpáti Ferenc akkori honvédelmi miniszter elküldte a francba.


Most csak a covid miatt paráznak. Mit kerestek az utcákon, kórházakban, stb?


Az akkoriak is különbek voltak nálatok, vázze!

2022. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:

Te kicseszett naív vagy próbáld megtagadni a parancsot te ha annyira okos vagy.


És szerinted mind a 36.000 katona kint van az utcákon? Én most kérlek szépen én most pont tatán vagyok a laktanyába és várom az éles lőgyakorlatot 5 óra mulva szóval ne zavarj

2022. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
Ja és jelentve is vagy😁
2022. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:

#74-nek:


És én pontosan miért is mennék bárhová?


Azért, mert te jó pénzért úgy döntöttél hogy vállalod, és vásárra viszed a bőröd? Ez a te magánügyed. Mindjárt megsajnállak, csak most épp nem érek rá.


Gyere ki a napra egész nap tíz órában, vagy a hidegben-fagyban-hóban dolgozni mint én kőművesként! Nem vagyok benne biztos, hogy hosszabb távon hajlandó lennél olyan körülmények között, annyiért dolgozni mint én!


Bár én nem az életemet kockáztatom, de az állóképesség ehhez is kell rendesen!

2022. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
34%

#76-nak:


A "parancsra tettem" már a Nürnbergi perben sem vált be. Gondoltam, emlékeztetlek.

2022. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:

78# jaaaaj de szar lehet neked mindjárt sírok 😂😂.


Én meg teljes menetfelszerelésbe futok le 40 kilométert hóban, fagyban, 40 fokban aztán a jéghideg vízbe úszok fegyverrel eggyütt ha egy fél percet kések 40 fekvő,



Te meg valszeg egy dagadt alkoholista boomer vagy akinek abba merül ki a férfiassąg hogy kint van és 400 ezerért egy hanyag szar munkát végez és magát kőművesnek nevezi. Te aztán elértél valamit

2022. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!