Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek jobb lenne úgy...

Szerintetek jobb lenne úgy visszahozni a sorkatonaságot, hogy a nőket is besorozzák?

Figyelt kérdés
Izraelben ez a rendszer működik. Dél-Koreában nagy valószínűséggel szintén fog és pár évvel ezelőtt Japánban is így merült fel a sorkatonaság visszaállítása.

2021. dec. 31. 09:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:

Na jó figyelj, elhiszem amit mondassz és vissza vonok mindent, de egy dologra megkérlek ne droidozz minket ne becsméreld a munkák. Mi is emberek vagyunk és a hazánkat szolgáljuk nem egy pénzéhes szervezetet az, hogy most fél perc késés 40 fekvő az ha belegondolsz érthető, te késel így hátráltatod a munkáját és ő tartozik felelőséggel érted, így rajta csattan minden. És egy felettesed se parancsolhat meg neked olyat amit ő nem tud megcsinálni lehet az a honvédelmi miniszter akárki, ha ő nem tudja végrehajtani akkor nem vagy köteles megtenni neki, na meg nem csak te szívsz olyankor hanemneki is veled eggyütt kell csinálnia.


De mondom ne vitázzunk többet felnőtt emberek vagyunk nem két ovodás akik összevesznek azon, hogy melyik apja a "menőbb"


Szóval kérlek te is fogadd el az én álláspontomat.

2022. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:

#91-nek:


Ezekkel nagyjából én is tisztában vagyok, de mivel anélkül kérdőjelezted meg a szavamat hogy megpróbáltál volna annak igazságáról meggyőződni, ezért szándékosan szemétkedtem. Bár valahol nekem is igazam volt, de ezt lehetett volna finomabban is.

2022. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
Na akkor ez megbeszélve 🤝
2022. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!