Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek sem szimpatikusak a...

Nektek sem szimpatikusak a közterület felügyelők?

Figyelt kérdés

Itt egy videó a módszerüktől:

[link]

Az egész eljárás egy erőszakos diktatúrára emlékeztet. Egy rendes országban az ilyeneknek kemény, országépítő fizikai munkát adnának, nem közterület felügyelőit. Akkor lenne rend.


2015. máj. 3. 07:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
100%
Te drogozol? Most komolyan, hogy lehet ennyi hülyeséget összehordani? Milyen magánhadseregről beszélsz? A közteresektől, akik nem hagytak elfutni egy pofátlan agrsszív bliccelőt eljtuottunk a magánhadseregig ..
2015. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te hülye vagy? Összekapcsolod az ávósokat és valami magánhadsereget a közterületisekkel? Megkínoztak ezek valakit, a földön ütötték vasbottal, vagy mégis mi által jutottál erre a következtetésre?


Kívánom, hogy akkor találkozz össze egy hangoskodó, jegy nélküli cigánybandával a tömegközlekedésen, amikor messze nincs semmilyen hatósági szerv. Gyorsan meg fog változni a gondolkodásmódod.

2015. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
48%

"Úgy a rendőrségen és a TEK-en kívül sem szabadna egy jogállamban semmiféle más szervezetet hatósági személynek minősíteni."


Milyen hatósági személy??????


A rendőrök hivatásosok, hivatalos személyek. Az más téma.


A közteresek, tanárok, tűzoltó mentő stb pedig közfeladatot ellátó személy. Nem mindegy.

2015. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 árokpart ***** válasza:
48%
Itt mindenki a köztereseket védi. Igazi hősök persze a gép mögül. Kíváncsi lennék egy nyílt akcióban vagy amikor netán a határállomáson kellene valamit átvinni akkor is ilyen higgadtak és magabiztosak tudnának e maradni. Nem hiszem, szerinte menekülnének anyuka szoknyája mögé
2015. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
48%
Milyen határállomáson akarsz te átvinni valami? Ez most ,hogy jött ide? Milyen éles akcióról beszélsz? És ezt most a közteresekre vagy azokra érted akik nem estek hasra mert feltartóztattak egy bliccelőt?
2015. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 árokpart ***** válasza:
48%
Arra értem, hogy egy gyengébb szabálysértőt itt jelen esetben a bliccelőt legszívesebben szétszednétek de ha nektek a való életben kellene pl. a határon átvinni valamit úgy ebben a késői időpontban mondjuk személyautóval akkor is ennyire magabiztosak lennétek? Úgy értem, hogy élesben is ilyen határozottak lenétek e. Nem hiszem
2015. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
56%

Én értelek, árokpart! Nem vagyunk olyan tökösek, mint Han Solo!


Az itt hozzászólók jelentős része nem elég tökös, hogy bűncselekmény elkövetésében részt vegyen.

Te az vagy? Akkor ne dicsekedj vele, mert simán lenyomoznak, aztán a következő fuvarnál lesz nagy meglepetés...

2015. máj. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
48%

A sírós kislányt kellene átvinni a határon, mert üldözik a lejárt diákigazolványa miatt. Odaát, új életet kezdhet!

Kemény, országépítő fizikai munkáról lenne szó!

Sajnos az itt lévők többsége nem alkalmas a feladatra.

2015. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
48%

Én meg azt nézném meg, hogy hogyan írsz egy programot....


Nem az a dolgom, hogy éjszaka csempésszem a népeket, vagy megfogjam a bliccelőket, már rég nincsenek polihisztorok akik mindenhez értenek. Mindenki csinálja a dolgát, és kész, munka után meg azt csinál amit akar(és a törvény enged)

2015. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen megingathatatlan érvet rég nem hallottam. Ne haragudj, hogy nem vagyok hozzá elég kemlny, hogy bűnözésből keressem meg a kenyerem. Ez igen, még a bűnözőt kell kitüntetni hősként, tényleg milyen bátrak, le a kalappal, én nem merném utánuk csinálni.
2015. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!