Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek sem szimpatikusak a...

Nektek sem szimpatikusak a közterület felügyelők?

Figyelt kérdés

Itt egy videó a módszerüktől:

[link]

Az egész eljárás egy erőszakos diktatúrára emlékeztet. Egy rendes országban az ilyeneknek kemény, országépítő fizikai munkát adnának, nem közterület felügyelőit. Akkor lenne rend.


2015. máj. 3. 07:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
79%
Milyen kislányról beszélsz?
2015. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet, hogy igazad van, de nem tudhatom, mint ahogy te sem, hogy az a kislány mitől kapott sírógörcsöt? Megijedhetett attól is, hogy mit kap majd otthon, mikor kiderül, hogy az ő hibájából a családi kassza bukott 2000-Forintot (bérletbemutatás költsége), az őt körülálló ellenőrök meg vigasztalni próbálták.


Ez így első hallásra cinikusan hangzik, de az elgondolkodtató, hogy mikor kiabálni kezdtél, egyből otthagyták a "könnyű prédát" mind a négyen (ketten nem tudtak volna körülállni téged) és veled foglalkoztak.

Megmentetted a kislányt. Ez szimpatikus.

2015. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
100%

Azért az milyen már, hogy a megosztott videó neve is köcsögök. Meg aztán amit ez a "kislány" odapofázik a köztereseknek... hát az se semmi. :D


Én a nő helyében kikaptam volna a kezéből a telefont és ripityára törtem volna. Utána meg az arcát.


Viccet félretéve, balkáni ország vagyunk, balkáni szokásokkal. Egy országgal odébb a fővárosban, Bécsben egyetlen jegyellenőrrel sem találkoztam amikor ott voltam, mégis mindenki fizetett az utazásért (igaz, kb. ugyanannyiba kerül, mint itthon a 4-5x fizetés mellé.) Persze magyarokkal utaztam és persze amikor ezt meglátták vérszemet kaptak és többet nem fizettek az utazásért.


Változtatni kell az utazási szokásokon és akkor nincs szükség ilyenekre. Én mindig vettem eddig jegyet/bérletet és ezért még soha nem jártam így, ahogy a videón lévő "úri"ember.

2015. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:
Amúgy a kislánynak volt érvényes bérlete, ahogy utólag kiderült. Csak a négy kigyúrt fickótól megijedt és moccanni sem tudott csak sírni. Mind a négy azért jött oda hozzám mert elhitte hogy tényleg nincs jegyem és kiélhetik perverz hajlamaikat. Az egyik úgy morgott mint ha nem is ember lenne, de pont azért mert csalódnia kellett. Én is azt kérdezem ahogy egyik előttem válaszoló is hogy milyen gyerekkoruk lehetett, talán kutyaólban nőttek fel vagy fogalmam sincs. Arra is nagyon kíváncsi lennék hogy valódi erkölcsi bizonyítványt, büntetlen előéletet és legalább egy 3 éves szakmunkás bizonyítványt tudnának-e mutatni. Úgy értem VALÓDI-t, mert ugyebár hamisat akár felsőfokú nyelvvizsga bizonyítványból tudnak egyesek mutatni szeretett hazánkban.
2015. máj. 3. 09:34
 15/82 anonim ***** válasza:
70%
Nekik nem az a dolguk, hogy jópofizzanak, meg kedvesek legyenek, még csak nem is az, hogy segítsenek neked. az a dolguk, hogy elkapják a bliccelőket, meg a rendzavarókat amihez nem kedvesség kell hanem erő és ijesztő kinézet
2015. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig utaztam fiatalon, olyan is volt már, hogy nem ott volt a bérletem ahol szokott, mégsem kezdtem el sírni, az a kislány akkor is pánikolni kezdett volna, ha a jótündér kéri a bérletét
2015. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
72%

Jaj hagyjátok már ezt a nyomorékot.

Komolyan valaki beveszi a szaros történetét a kislányról?

Ide jött anyázni a kérdező, de nem jött be, mert az első 4 válaszoló leoltotta, mint a villanyt.

Erre rögtön kitalált egy másik sztorit, hogy nehogy már ne neki legyen igaza, sőt még ő legyen a hős:D

Elég átlátszó.

2015. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
100%

Az Origo leírta, hogy előtte meglökte a közterest a férfi.

Innentől kezdve teljesen jogos volt, hogy visszatartották illetve lefogták a bliccelőt.

2015. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:

"Jaj hagyjátok már ezt a nyomorékot."

Végül is az én gyerekeim vagy a feleségem vagy én visszük iskolába kocsival, tehát ha valakinek még tetszik is az ellenőrök munkamódszere, akkor legyen. Az ő gyerekeiket fogják körbevenni és ha netán a bezártságérzettől fóbiája van akkor sírni fog. Ha meg netán nincs érvényes jegye vagy bérlete, akkor szintén örvendezzen amikor egyből megragadják a csuklóját majd azt mondják az ellenőrök hogy menekülni próbált, netán hogy meglökte. Ha a többségnek így tetszik, akkor már én sem tartom ellenszenvesnek az ellenőrök viselkedését hisz a nép még éljenzi is őket. De szerintem csak itt nyilvánosság előtt éljenzik, mivel még egyetlen olyan ismerősömmel sem találkoztam akinek egy picit is szimpatikusak lettek volna.

2015. máj. 3. 10:22
 20/82 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sem.


Mifelénk szerencsére még normálisak, bár elég kevesen vannak mert erre felé inkább a rendőrök szoktak sokan lenni. A közterületesek errefelé viszonylag normálisak. De a szomszéd városban elég agresszívek, de csak a szájuk nagy inkább, aki határozottabban szól vissza nekik akkor már menekülnek a rendőrök mögé.

2015. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!