Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek sem szimpatikusak a...

Nektek sem szimpatikusak a közterület felügyelők?

Figyelt kérdés

Itt egy videó a módszerüktől:

[link]

Az egész eljárás egy erőszakos diktatúrára emlékeztet. Egy rendes országban az ilyeneknek kemény, országépítő fizikai munkát adnának, nem közterület felügyelőit. Akkor lenne rend.


2015. máj. 3. 07:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
84%

A videón nincsenek előzmények. A cikkből:

"A rendelkezésünkre álló információk alapján a felvételen látható férfi, a vele szemben jogszerűen intézkedést kezdeményező közterület-felügyelőink közül az egyik munkatársnőnket tettlegesen bántalmazta – közölte az Origóval a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság."


A tököm tele van, hogy:

- a bliccelők az esetek túlnyomó részében megússzák

- a tömegközlekedési eszközök és az aluljárók tele vannak maguk alá sz..ró, részeg csövesekkel és őrizetlenül hagyott (szó szerint) elmebetegekkel


Nagyon örülök, ha közterest vagy rendőrt látok járőrözni. Több kéne belőlük.

2015. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy végigpörgettem a videót, hol a jó istenben van síró 4 éves? Én csak egy kappanhangú cigány fruskát hallok néha a háttérben.
2015. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 A kérdező kommentje:
A síró kislány az egy másik eset volt, az nincs a videón. Bár egyik utas azt az esetet is filmezte.
2015. máj. 3. 10:45
 24/82 anonim ***** válasza:
7%

Én úgy érzem, mintha ők valamikisebbségi konmplexussal küzdő rendőrök lennének.

Egyébként az emberek hozzá állása se túl jó, mert mihent a dolgukat akarják végezni, azaz elkapják a bliccelőt, azonnal odamennek hozzájuk és te is tudod mi szokott lenni: az ellenőr anyját hogy a dolgát végzi.

2015. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 szántóvető ***** válasza:
12%
még szigorúbbaknak kellene lenniük,aki ellenáll/menekülni próbál arra bilincset rakni és 72 órára elzárni,kenyéren meg vízen tartani.a probléma ott van amit a 2-es is említett,vagyis anyagilag megterhelő a tömegközlekedés.abnormális országban élünk eu ide vagy oda,így aztán megoldást is nehéz találni.
2015. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
30%

döggöljön meg mindegyik

a bliccelő is, meg a közteres is, mag tarlós is

2015. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
34%
Amit most írok, azért lehet utálni, meg megsértődni, de szerintem a gond az, hogy sokszor a legkevésbé tanult, erőszakos embereket veszik fel erre a munkára. Akik kapnak egy kis hatalmat, vagy legalábbis valami olyan munkát, ami felelősséggel jár, és mindjárt azt hiszik magukról, hogy ők az istenkirálycsászárok, akik aztán bármit megtehetnek, csak mert. A baj az, hogy egyáltalán nincs semmilyen olyan követelmény, ami alapján ki lehetne szűrni az erőszakos alakokat, vagy azokat, akik pszichésen alkalmatlanok lennének a feladatra. Ezért aztán, ha intézkedniük kell, olyan nagyon fontos embernek képzelik magukat, hogy nélkülük összeomlana a világrend, és eleve csak túlkapásokkal képesek intézkedni. Az meg sem fordul a fejükben, hogy higgadtan, megfontoltan cselekedjenek. Egyébkén a biztonsági őrök pont ilyenek, azt hiszik, nekik bármit lehet. Pedig pont nekik kéne megállítani az agresszív személyeket, de hát nem ezt csinálják. Minden szabályt szó szerint vesznek, és be akarnak tartatni, ha pedig nem csinálod, ami nekik jó, egyből rád támadnak. Ha valaki látta a Kísérlet című filmet, az emlékezzen rá, hogy hogy viselkedtek ott a börtönőrök a rabokkal, engem ezek a közterületesek és biztonságiak kísértetiesen emlékeztetnek a filmben látható őrökre.
2015. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
56%
Hát érdekes módon én még ilyen fölényeskedő közteressel meg rendőrrel még nem találkoztam. Talán azért, mert nem bliccelek és nem állok neki üvöltözni meg csapkolódni, ha mégis és lebukok.
2015. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 szántóvető ***** válasza:
100%
27-es: ha a bliccelő nem igazolja magát vagy el akarja hagyni a helyszínt esetleg segítségért kiabál akkor mi a higgadt,megfontolt eljárás az ellenőr részéről?
2015. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemlik a bliccelők. Bezzeg ha más országban látunk ennél keményebb jelenetet azt mondjuk, ott rend van, Magyarországon meg nem. Ha meg itthon mégis fellépnek mindenki terrorról beszél:-)


Megérdemlik a bliccelők, ne lökdössék a közterest ha nincs jegyük.


Egyértelműen életszerű is a történet, hiszen nem volt jegye.. :-)

2015. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!