Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek sem szimpatikusak a...

Nektek sem szimpatikusak a közterület felügyelők?

Figyelt kérdés

Itt egy videó a módszerüktől:

[link]

Az egész eljárás egy erőszakos diktatúrára emlékeztet. Egy rendes országban az ilyeneknek kemény, országépítő fizikai munkát adnának, nem közterület felügyelőit. Akkor lenne rend.


2015. máj. 3. 07:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 A kérdező kommentje:
Ja és sem ez, sem a többi nem volt trollkodás, minden a való életről szólt. De befejezem mert úgysincs értelme foglalkozni a témával.
2015. máj. 3. 19:50
 62/82 anonim ***** válasza:
56%

Attól, hogy gazdag, még lehet buta. Nekem is van olyan ismerősöm aki gazdag, de csak azért mert a szüleinek van egy cége ami termeli a pénzt, ő meg sofőrködik milliókért.


Miskolcon pl az Új villamosokon már van biztonsági őr, aki védi a villamost

2015. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
65%
Miért van sok rongálás? Mert a sok tizenévws hülyegyerek ebben éli ki magát, így mutatják meg, hogy ki a fasza csávó. Az ilyeneknek meg mint az ismerősöd úgy meg kéne verni, hogy beszarjon (ha igaz egyáltalán a sztori). Mit vétettek ellen az ellnőrök? Gondolom nem volt jegye és megbüntették. Tényleg milyen érdekes! Remélem a vízre is haragudni fog ha belefullad.
2015. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
48%
Krutojnak igaza van abban, hogy a sok, neveletlen hülyegyerek miatt van a sok rongálás. Ebben lelik az örömüket, mert a saját szüleik nem nevelték meg. Mindent rájuk hagytak, mikor még olyan kis "ártatlankák" voltak. Gondolom, az ilyen szülőket nem zavarja, hogy a hülyegyerekük otthon is rongál, ugrál a kanapén és hintázik a mennyezeti lámpán.
2015. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is létre kéne hozni a Cтоп Xам nevű mozgalmat...
2015. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:

"Az ilyeneknek meg mint az ismerősöd úgy meg kéne verni, hogy beszarjon..."

Erre én is kíváncsi lennék. Az illető nem tizenéves hanem kb. 45 éves körül lehet. Sokszor került már összetűzésbe például szlovák futballmeccseken rendőrökkel is. De nagyon erős a fickó és sosem jártak jól akik ellene fordultak. Nem tagadom hogy nekem sem szimpatikus az illető, de azért néha van olyan tette amire nem szólok se jót se rosszat. Rajtam kívül mindenki szinte istennek tekinti. Én azért nem nézek fel rá, mert azt tapasztaltam hogy püföli ő a tisztességes embert és annak tulajdonait is, nem csak a gazemberekét.

2015. máj. 3. 21:53
 67/82 A kérdező kommentje:
Majd megkérdezem ismerőseinket vagy őt magát hogy mit kapna az aki úgy megverné őt hogy besz@rna. Ha megtudok valamit megírom ide. Néhány elképzelésem persze nekem is van hogy milyen következményekkel járna, de azért utánajárok, az pontosabb lesz. :))
2015. máj. 3. 22:00
 68/82 A kérdező kommentje:
Na, egyiket megkérdeztem e-mailben az előbbi kérdéssel kapcsolatban de csak kitérő választ adott. Na mindegy. Vagyis a megkérdezett illető tudta hogy úgysem lehet szó szerint ide írni akkor meg minek kérdezem.
2015. máj. 3. 23:17
 69/82 szántóvető ***** válasza:
100%
hova jutott a vita :)
2015. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
A kitérő után komolyra fordítva a szót. A sötét idők után ma már az ávós vagy munkásőr sem megengedett hogy hatósági személynek legyen minősítve, sőt a létük se. Úgy a rendőrségen és a TEK-en kívül sem szabadna egy jogállamban semmiféle más szervezetet hatósági személynek minősíteni. Ahogy például kupi kidobóembereit sem, szerencsére ők nem is lettek felruházva. Persze ettől a rendőrségen belül is előfordulnak vadhajtások az egész világon. Példa rá a Vizovicki által megvesztegetett rendőrök, de hát a vadhajtások meg úgyis mindig levágásra kerülnek. Valamikor a közterület felügyelők, jegyellenőrök vagy parkolóőrök is egyszerű alkalmazottak lesznek hatósági jogkör nélkül és úgy fog emlékezni a társadalom rájuk ahogy ma a munkásőrök uralmára. De valószínű ez nem mostanában lesz. A korruptabb országokban mindig vannak különféle magánhadseregek, akik fel vannak ruházva hatósági jogkörrel meg gyűjtőnevekkel, de valójában kizárólag például egy milliárdost vagy egy cégbirodalmat védenek. Na ez a baj Magyarországgal, hogy a kommunista diktatúra óta vannak különféle "magánhadseregek" csak változó gyújtőnevekkel. Egy országnak a polgárát védő rendőrre van szüksége, persze nem a Vizovicki szintén magánhadseregébe átállókra hanem hivatástudókra.
2015. máj. 4. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!