Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek sem szimpatikusak a...

Nektek sem szimpatikusak a pápák, püspökök?

Figyelt kérdés

Manapság a "nyugati" kereszténység (katolikus, protestáns,anglikán...stb) valahogy olyan elvtelenné, jellegtelenné vált.


Ellenben az ortodox egyházak még mindig elvhűek.

Például:

[link]


Ez a pátriárka tény örült annak a repülőnek, de nem is ez a lényeg, hanem amit mond.

Nem olyan elvtelen, valódi kereszténységet megszégyenítő prédikációkat mond, mint Ferenc pápa.



2014. okt. 1. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom velük. Az meg, hogy neked az a problémád, hogy a pápát nem láttad még egy új repülő miatt örvendezve, hát...
2014. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmi gond Ferenc pápával, sőt elődjéhez képest elég jól reagál a világ változására, és szerintem látja az egyház problémáit.
2014. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Az a bajod, hogy Ferenc Pápa nem ítélkezik melegek felett?
2014. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont Ferenc pápa a legjobb pápa, tökéletes választás volt.

(Pedig én nem is vagyok vallásos)

2014. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Bár ez protestáns gondolat amit írok, de olvasd el, hátha van benne némi igazság. A Biblia az Biblia minden keresztyén felekezetben. Az üzenete is ugyanaz. Ha jó keresztyén akarsz lenni, akkor pedig ne a pápa vagy pópa vezéreljen, hanem a hit...
2014. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De igen, szimpatikusak.
2014. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Kíváncsi lennék, Ferenc pápának hány prédikációját hallgattad meg.
2014. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem e a Győri megyéspüspök Pápai Lajos nem annyira szimpatikus nemnagy eresztés az szimpatikus aki bagd on tartotta Bagd on az Andrásnapi misét András püspök. Nemtudom ö e veres András aki szombathelyi most ? De Lehetne Veres András Pápai Lajos helyett a Győri püspökség megyéspüspöke vagy ha aktuális még aki bagd on misézet az az András püspök nagyon szimpi
2014. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meg Berkes Gyula Plébános se szimpatikus a Győri püspökségröl küldte ide hozzánk valamikor a püspök elöte Lajos püspök titkára volt de végre elhelyezte innen menjen csak vissza a püspökségre nagyszájú Berkes Gyulapap fúj
2014. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!