Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy nem...

Mit szóltok ahhoz, hogy nem volt holokauszt Robert Jan Van Pelt Auschwitz-szakértő szerint?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. jan. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
89%

1. nem is mondta senki, hogy nincsen, de messze nem annyi, amennyit a legenda szerint használtak, és az auschwitzi műemlék igazgatója maga mondta: a felhasznált zyklon-B kb. 95%-a ment fertőtlenítésre, a maradékkal ölték meg állítólag a rengeteg embert...sántít.

2. nem válasz, illetve nem kielégítő...maszatolás.

3. nincs bizonyíték erre a mennyiségre, és nem is volt hova tenni ennyi halottat, a kamrát láttam, abban sose végeztek ki naponta ennyit, mégha hét is lett volna.

4. nincs bizonyíték, egyetlen ajtót nem látni ami szigetelt lett volna.

5. legenda, sosem bizonyították, ahogy a szappan-dolog is kamu.

6. gondolom 10 éves kislányoknak osztogatnak egy még ki sem fejlesztett, és csak Argentínában gyártott tollat...életszerűtlen érvelés.

7. ne adj a számba el nem hangzottakat! rossz propaganda. és megfordítod a kérdést, a magad fonákjára. nem az fáj, hogy ennyi, vagy annyi, az "fáj" hogy töméntelen hazugságra építenek egy olyan legendát, amivel azóta is terrorizálják a mostani népek lelkiismeretét. gusztustalan. és még fizetnünk is kellett érte.

8. nem helyeztek forgalomba, mert még 39-40-ben is csak kísérletezett egy működő példány előállításának érdekében, akkor meg Anna honnan szerzett egy jót?

2010. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Szóhoz se jutok.

Egyébként háború volt,amit a nép,az istenadta nép bazira nem akart.Éhezett,meghalt rengeteg ember és általánban azok,akik semmiről sem tehettek,akik nem is akarták az egészet.

Úgyhogy ha volt,ha nem megváltoztatni már nem lehet,az okosok vonják le a koncekvenciákat,hogy miért mi történt.Én meg senki miatt nem vagyok hajlandó szégyenkezni.Elég magam miatt:-)

2010. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a történet szerintem nem erről szól. A holokauszt tagadása nem feltétlenül a meg nem történtet jelenti, hanem pusztán annyit, hogy nem 6 millió zsidót öltek meg, hanem jóval kevesebbet, és mellettük irtottak más népeket, nemzetiségeket is. Az oroszok úgyszintén, de őket valahogy nem piszkálja senki (Ribbentropp-Molotov paktum például, és az utolsó időkig együttműködtek a nácikkal). Az egésszel az a baj, hogy a zsidók x éve ajvékolnak, anyáznak mindenkit ennek ürügyén, beleszólnak az áldozat "jogán" országok törvénykezésébe (legutóbb ugye nálunk jártak, és felszólaltak a parlamentben, követelve, egy holokauszt tagadást keményen büntető törvényt, és mindenféle antiszemita nácinak elhordták a magyarokat), kiváltságokat követelnek mindenfelé, a holokausztra, a szenvedéseikre alapozva. Ha kiderülne, hogy nem is volt akkora a veszteségük, akkor is szörnyű lenne a pusztulásuk, de nem csinálhattak volna belőle ipart, és nem fikázhatnák az összes nemzetet egyfolytában azóta is, akik részt vettek a II. V.h.-ban. Tehát ezen viselkedés és erőszakosság elutasítása részemről a holokauszt tagadása.
2010. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
13%
nem értem miért tornázná fel bárki is a számokat, szerintem ekkora léptékben még a 2 millió is ugyanolyan szörnyű lenne mint a hatmillió.
2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

21.20:Berlin bombázásakor tudod hányan haltak meg?Drezdába?Meg még egy kis civil lista:Kiel, Neumünster, Stralsund, Bremerhaven, Emden, Wilhelmshaven, Hamburg, Neubrandenburg, Neustrelitz, Prenzlau, Bremen, Hannover, Rheine, Osnabrück, Hildesheim, Braunschweig, Berlin, Potsdam, Odera melletti Frankfurt, Bocholt, Münster, Kleve, Wesel, Dortmund, Hamm, Soest, Krefeld, Mönchengladbach, Düsseldorf, Aachen, Düren, Bonn, Köln, Siegen, Koblenz, Trier, Bingen, Bad Kreuznach, Mainz, Worms, Kaiserslautern, Pirmasens, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart, Freiburg, Friedrichshafen, Ulm, München, Augsburg, Straubing, Heilbronn, Nürnberg, Ingolstadt, Bayreuth, Mannheim, Ludwigshafen, Darmstadt, Offenbach, Hanau, Majna melletti Frankfurt, Schweinfurt, Würzburg, Gießen, Kassel, Nordhausen, Merseburg, Lipcse, Chemnitz, Eilenburg, Halberstadt, Magdeburg, Gelsenkirchen, Oberhausen, Witten, Duisburg, Hagen, Wuppertal, Solingen, Neuß, Remscheid, Brilon és Aschaffenburg.

Hirosima,Nagaszaki?Mind egyetlen nap alatt.

2010. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, az egész második világháborúban csak német és japán civilt öltek?
2010. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
82%

"nem értem miért tornázná fel bárki is a számokat, szerintem ekkora léptékben még a 2 millió is ugyanolyan szörnyű lenne mint a hatmillió."


Mert így a többi nemzet fölé tudja helyezni az őket ért veszteségeket, növelve a tragédia jelentőségét. Állították: majdnem a teljes zsidóságot kiirtották a II. V.h. alatt, pedig ez így nem igaz. Erre alapozva keltenek szégyenkezést a keresztény világ sok országában.

2010. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

11.15:

Nem,viszont ezekbe a német városokba (és Japánba)több millió ember úgy halt meg,hogy a háta közepére se kívánta a háborút.

Ezek a bombázások úgyanúgy emberiség-ellenesek,mert civilek ellen irányultak,nem hadtestek ellen.

Ezen most miért nem rinyálsz?

Nagyon szomorú,ami a deportáltakkal történt,viszont az is ami a többi emberrel.

Amikor jönnek egyesek azzal,hogy az ő őseik halála ilyen-meg olyan,az számomra undorító.Más életével kufárkodni.Nem tudom,ehhez lég aljasnak kell lenni.

Mit szólsz hozzá,hogy az én egyik kis rokonom,már a háború után halt meg(elvileg fel voltunk szabadítva)deportálása alatt az Alföldön.Az ő halálánál miért kellene másoknak a halála fontosabbnak lenni a számomra?

2010. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Én nem úgy látom, hogy fontosabb kell legyen.

Egyik áldozat sem feledhetőbb a másiknál, legyen az civil vagy akár katona. Sőt napjaink terrorcselekményeinek áldozataira sem kell másképp tekinteni, mint mondjuk egy betegségben meghalt rokonra.

Viszont ilyen események tagadását, más halálának becstelenítését én egyszerűen nem tartom elfogadhatónak.. Ezzel emberek lelkébe gázolunk, tisztelni kell az ő fájdalmukat is.

Persze mindenkinek meglehet a saját véleménye.

2010. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

én nem vagyok holokauszt tagadó.

Én holokauszt igenlő vagyok!

2010. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!