Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy nem...

Mit szóltok ahhoz, hogy nem volt holokauszt Robert Jan Van Pelt Auschwitz-szakértő szerint?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. jan. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
30%
Ja és ez a két cikk érdekes tanulmány, hogy hogy hazudik és ferdít nyájas olvasóinak, a nem hazug és megbízható kuruc. Szánalom...
2010. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul tettem fel a kérdést, nem olvastam végig az angolt. Egyébként tényleg gáz ez a kuruc.info-ban, annyit kérek hogy ne mossuk őket össze a Jobbikkal. Ahogy az MSZPnek kellettek a nyugdíjasok, úgy a Jobbiknak is kell pár magát nagymagyarnak képzelő birka szavazó, de ez azthiszem elfogadható a párttól. Hiába szavaz rá a sok tüntető kukaborogató fasz, nekik attól nem lesz jobb világ.
2010. jan. 7. 16:20
 23/54 anonim ***** válasza:
57%

"Most megkérdezem, igaz magyarjaink szerint holdraszállás volt-e? Mert ezzel a logikával az is csak 99% telemetria, és 1% holdkőzet. Ja és tényleg az eredeti cikk, rohadtul nem erről szól. Volt, ti csököttagyú turulb*zik, VOLT!


Egy nem zsidó, nem komcsi, józan de büszke Magyar."


Te nagyon majom! A holdraszállásért nem kellett kárpótlást fizetnie az országunknak, és nem kívánják törvénybe iktatni, hogy börtönbe azzal aki nem hisz benne!


Szdsz-es okostojás...

2010. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
46%
Szóval nem is tudod ki vagyok, mégis tényként veszed, hogy SZDSZ-es vagyok (ami nem), de még tonnányi bizonyíték után is kételkedhetsz olyan apró-cseprő dolgokban mint a XX. század legnagyobb népirtása. Szüleid biztos büszkék rád, hogy ilyen elb*ott téveszmés gyerekük van, akinek fingja sincs a valóságról, torz a világképe, és képtelen az árnyalt, végletek nélküli gondolkodásra.
2010. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
56%
Tonnányi bizonyítékot kérek, szüleimről meg le lehet kattani majom úr...hülye ratyi...
2010. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
50%
És abban kételkedek, amiben akarok. Szerencsére nem te fogod ezt meghatározni, bármennyire is szeretnéd.
2010. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
37%
Hát sajnos tényleg nem tudom meghatározni, miben higgy, de remélem egyszer majd valaki felvilágosít téged.
2010. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
54%
Köszönöm, nem szükséges. 56'-ról is nagyon felvilágosítottak anno, aztán kderült: mégse úgy volt...
2010. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
46%
Azóta kicsit más lett a világ. Gondolom észrevetted, hiszen nyíltan hülyeségeket gondolsz egy kész tényről, mégis vígan éldegélsz szabadlábon.
2010. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
48%
Igen más: lehet szabadon gondolni azt, amit akarok, és szabadlábon is maradhatok. Ezt hívják demokráciának. És amíg nincs bizonyíték, addig ne hívd ténynek. Illetve hívhatod, mert ez meg a te demokráciád. De hogy emiatt lehülyézz vagy lebu*izz másokat, akik nem értenek veled egyet, az nem vita, az csak köpködés.
2010. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!