Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért esik sok nőnek nehezére...

Miért esik sok nőnek nehezére a házimunka?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvasok ilyen téren.. ma is legalább két ilyen volt. Mi olyan nagy szám benne, hogy sok nő nem tudja elvégezni baba mellett és arra várnak, hogy majd a férj?
2017. szept. 4. 15:27
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Nem hiszem amúgy. Szerintem akkor pont annak fogok örülni, hogy mászik.

Sajnálom a babádat :(

Nem arcoskodtam, többnyire átlag babák átlag anyukái panaszkodnak a gyiken, azért kérdeztem..

De egyébként, ha megnyugtat, tegnap én is az alap feladatokat végeztem csak el, mert beteg lettem. Én nem akartam senkit se bántani, feltettem egy kérdést. Nem kellett volna egyből magatokra venni. Simán csak lehetett volna válaszolni. Én pedig nem arcoskodtam, csak próbáltam válaszolni a kommentjeitekre. De köszönöm.. szép napot.

2017. szept. 5. 05:18
 42/59 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy olyan előfordulna, hogy keni szét a szart... az a szomorú, hogy azt hiszitek, nem a gyerek az első, de higyjetek amit akartok..
2017. szept. 5. 05:21
 43/59 anonim ***** válasza:
74%
Tápszeres a gyereked. Ezzel már rengeteg időt spórolsz. Én szoptattam és tápszereztem is. A második nagyon időkímélő. De egy jótanács: ne úgy etesd, hogy fekszik az agyban. Annak ellenére, hogy nem szoptatott baba, szüksége van a közelségedre, a meghitt etetésekre.
2017. szept. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
76%

Végigolvastam az összes hozzászólást, a kérdezőét is. Én egy férfi vagyok. Nincs gyerekem. Szeretnék.

Viszont ami nekem itt ebből az egészből kitűnik, az az, kedves kérdező, hogy el sem tudod képzelni, hogy 1 éremnek nem csak 2, hanem 222 oldala is lehet!

Te látod a saját példádat, és általánosítasz. Nagyon durván.

És közben várod a standing ovation-t, hogy a tömeg felállva ünnepeljen téged, a minta-anyut.

Figyelj, hallgasd.... Vastaps!!!! Tőlem neked.

2017. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Az csak éjszaka van. Mert úgy könnyebben alszik vissza. Fél 8-kor etettem megint, akkor már kivettem.

:))

Csak ha éjszaka kiveszem, jobban kirepül az álom a szeméből.

2017. szept. 5. 08:14
 46/59 anonim ***** válasza:
78%

"Nem hinném, hogy olyan előfordulna, hogy keni szét a szart..."


Hinni a templomban kell. :)

Barátnőm szobatisztaság előtt álló 2 évese fél perc alatt lerángatja a pelenkát és bizony volt rá példa, hogy az éppen csak kiszaladó anyukája arra ment vissza a szobába hogy ez a gyerek csokis. Honnan szerzett csokit? Á, hogy az nem is csoki!

Sírva röhögtünk amikor elmesélte (utólag ő is).

2017. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
:D
2017. szept. 5. 08:52
 48/59 anonim válasza:
78%
Ugyan már kaját innivalót bármit képesek szétkenni, morzsálni, darabokra tépni, felnyalni. 😉 Az igazán megerőltető időszak ami tépázza az idegeket 1 év után jön.
2017. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Az is vicces / lesz majd egyszer.../ amikor fejed a tejet, ami ugye steril üvegbe megy, tiszta kézzel, és egyszercsak azt látod, h " Takarítok!" felkiáltással a 3 évesed épp felmos a vécékefével...
2017. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit, kérdező.

Szülj egy gyereket, éld túl az első pár hét fájdalmait, a 3 óránkénti szoptatást - ami nem azt jelenti, hogy 3 órát alszol közben, hanem hogy szoptatsz, lefejsz, lerakod a babát aludni, hopp elment 2 óra, és 2 óra múlva keltheted megint... És ezt éjjel nappal. Szerintem fogalmad sincs róla,milyen az, amikor hetekig, hónapokig egyetlen egy nap sem tudsz egyfolytában többet aludni 1,5-2 óránál, mert szoptatni, etetni kell. Amikor állva el tudnám aludni, annyira kimerült vagy.

És akkor a sírásról, hasfájásról, fogzásról nem is beszéltünk és még nincs is mellé másik poronty.


Úgyhogy őszintén: a lusta dög férfiaknak miért derogál a szívüket-lelküket kitevő feleségek mellett péntekenként megragadni a porszívót és csinálni valamit otthon????


Isten áldja a férjem, hogy nem ekkora gyökér, mint te.

2017. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!