Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért esik sok nőnek nehezére...

Miért esik sok nőnek nehezére a házimunka?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvasok ilyen téren.. ma is legalább két ilyen volt. Mi olyan nagy szám benne, hogy sok nő nem tudja elvégezni baba mellett és arra várnak, hogy majd a férj?
2017. szept. 4. 15:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Kérdező, ha Te fél órát szánsz a hajnal hármas etetésre, akkor is van kb 8 órád aludni! Sokan a gyerek óvódás korára jutnak el ide...Személyes példám : refluxos baba, minden etetés után kötelező 30 perc függőleges büfiztetés. Mikor éjjel 5 x kelt, 5 x 30 perc büfi, plussz az etetés ideje, nappal hatszor fejtem, plussz az etetések, plussz a 30 perc büfi, reggel 7 és este 8 között egyszer aludt 15 percet, és akkir ott volt a mellőzött, akkor mégcsak 2,5 évesem, akit nyilvánvalóan nem küldök el magamtól azzal, h bocs, de nekem rendet kell tartanom. Arról nem.is beszélve, h simán elaludtam ülve, mint nyugdíjas a nótatévén, csak épp nem kellett hozzá zene se. És, ami a legidegesítőbb, az igényem egyébként megvolt a tisztaságra, de mikor egyszer a gyerekeket magukra hagyva mosogattam, és fület szúrt a váratlan csend, a szobába lépve azt láttam, h a kiságyban a baba épp egy - összerahasztott játékról letépett- torkán akadt , összehajtogatott szigszalagdarabon fuldoklik, a nővérétől kapta, és még pont fel tudta köhögni, miután felkaptam. Egy szó, mint száz, az igényeimből alább adtam ezek után...
2017. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Miért kell fél órát böfiztetni, kedves utolsó? (Tudom, hogy refluxos de mi van, ha nem böfizteted?)
2017. szept. 4. 20:35
 33/59 A kérdező kommentje:
Nem én szánok fél órát a babám ilyen. Kiságyában megeterem, oldalra döntve böfiztetem, utána cumi, kijövök és elalszik. Ha másképp lenne, nyilván több idő. Amúgy is ő az első.
2017. szept. 4. 20:37
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen babát dobott a gép. Sokak napi két-három órányi alvással élik túl az első egy-két évet.
2017. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Visszahányta az egészet, ha nem vártuk ki, fájt neki, égett a nyelőcsöve.
2017. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy refluxos de mi van, ha nem böfizteted?"


Akkor az van, hogy hiába etette, mert visszajön az egész. Nem gyarapodik, vegetál a gyerek.

Lányom órákkal az etetés után is képes volt visszarókázni az egészet. Akárhova letettük, eresztett. Csak kézben lehetett. Magamra sem köthettem, mert a hordozós póztól is kijött a tartalom.

2017. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Már 10 hónapos, szerencsére a szilárd étel sokat segített. De azért ha nem figyelek oda, h hogy tartom, este nyolckor simán visszajön egy adag uzsi.
2017. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim válasza:
100%

Utolsó válaszod után van még értelme a kérdésednek szerinted?

Ember!! Nem minden baba ilyen. 😃 Vagy te azt hitted? Vannak az első perctől 3-4 hónapig combosan hasfájós babák. Nyilván te egy ilyen baba mellette is simán kitakarítanál. Nálunk nem az volt a legnagyobb probléma, hogy épp ki porszívózik hanem hogy ki tartsa, tornáztassa, ringassa a gyereket.. Tudnám hogy eszik alszik baba anyja milyen jogon ugat ki ilyen kérdéseket..foglalkozz magaddal és a jó babáddal. Tapsold csak meg magad h abban a 3 órában amit alszik el tudod végezni a teendőket. Van akinek fél órája van arra amire neked 3 😉 Valljuk be egy síró ébren lévő gyerek mellett te se állnál neki wct pucolni vagy nokedlit szaggatni..ja hogy neked elvan és nem szokott sírni. Akkor jó! 😂

2017. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim válasza:
100%
De amúgy tényleg nem értem miért arcoskodsz egy fél éves még fekvő baba mellől.. 2-3 hónap és talán mászni kezd. Pakol majd ő ne aggódj. Fog még tikkelni a szemed ha rendet raksz és miután vissza érsz a másik szobából kezdheted előröl 😂 Főleg ha kettő nyúzza majd az összehajtott ruhát vagy keni szét a szart a földön ( mert te nem látod, mert takaritasz ép a 130 nm- en. ) Amíg nem vagy benne nem tudhatod.
2017. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Szomorú, hogy azt hiszitek, hogy fontosabb a takarítás a babámnál. Mindig ő az első.

2017. szept. 5. 05:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!