Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért esik sok nőnek nehezére...

Miért esik sok nőnek nehezére a házimunka?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvasok ilyen téren.. ma is legalább két ilyen volt. Mi olyan nagy szám benne, hogy sok nő nem tudja elvégezni baba mellett és arra várnak, hogy majd a férj?
2017. szept. 4. 15:27
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
68%

Mert annyi a teendő hogy aludni sincs ido.

Es napi 3/6 ora alvással takarits vigyorogva es szolgald az uradat, kozben sikald a foltokat, sterilizalj, szoptass, fejj, altass, kávé tilos.

2017. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
És aki nem szoptat?
2017. szept. 4. 15:44
 3/59 anonim ***** válasza:
20%
Ne mondja nekem senki hogy egy pár hetes baba 6 órát alszik egész nap... szerintem ez csak mártírkodás.
2017. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Az enyém az elején evett, aludt. Jó világ volt :D Most már csak egy órát alszik 3 óránként. Az azért jó sok idő. Én nem szoptatok, de a cumisüvegmosás, forralás 5 perc reggel. A víz termoszba megy utána.
2017. szept. 4. 15:49
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem vártam arra, hogy majd a férjem megcsinálja. Magától segített. De ez előtte is így volt és azóta is így van. Sőt amikor ő volt gyeden és én dolgoztam, én is segítettem neki minden szó nélkül.

A 3-asnak. Az első három hónapban egyedül, kiságyba letéve a mi fiunk is kb 6 órát aludt egy nap, ha aludt. Bezzeg kézben, férjem mellkasán és guruló babakocsiban mint a mormota. Aztán elmúlt ez, es szépen aludt az ágyában.

2017. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt, hogy pirkadatig sirt, pirkadatig volt a kezemben.


Eddig minden anyuka pont azt kerdezte tolem, hogy ugye hogy egybefolyik a nappal es ejszaka?:)

Hát én ugyanugy toppon voltam ejjel mint nappal, kb aludtam 3-4-szer 2 orákat, igy volt meg a napi 6-8..

2017. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Én azt veszem észre anyukák, hogy az ember hozzászokik. Én 3 órát alszok, fent vagyok fél órát éjjel és még 3 órát 6-ig. Így ez 6 óra. De van amikor már nem alszok vissza reggelig. De van, hogy nagyon elfáradok, úgy érzem, meghalok, alszok pár órát és semmi bajom..
2017. szept. 4. 16:00
 8/59 anonim ***** válasza:
93%

Egészségedre!


Nem mindenki mártír, s hála az égnek nem minden férfi hímsoviniszta disznó, akinek ki kell nyalni a hátsóját.


Vannak normális "példányok" is, akik egyetértenek, hogy közös gyerek közös meló, ahogy a háztartás is, hisz közösen koszolunk.

2017. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
A mi szomszédunk sem semmi, ő lazán porszívozik, míg üvölt a fél éves babája. Hát ki hogy osztja be az időt ugye..
2017. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
76%

Most valójában az a bajod hogy mások egyenrangú kapcsolatban egyformán ellátják a házimunkát és a gyereket, vagy inkább az, hogy a tietek nem ilyen?

Mert gondolom másként nem zavarna hogy idegenek mennyire és hogyan tartják rendben a saját lakásukat, kivéve ha esetleg irigykedsz.

2017. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!