Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hölgyek! Mennyire zavaró a...

Hölgyek! Mennyire zavaró a párodnak a szennyes zoknija és alsóneműje?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám meg beszélni azt a párommal hogy legyen már egy kis intimitás ilyen téren hogy ne lássam főleg a ****** gatyáját mert kiábrándító!


Ő külföldön dolgozik és hetente jön haza a kupac szennyesével. Nem az a baj hogy ki kell mosni de igazán ki dörzsölhetné belőle a szennyeződést és úgy haza hozni ha már ott lusta neki állni a mosásnak.

olyan eset is volt hogy levetett alsó gatyát találtam a tiszta ruhák között.


26 éves férfi egyébként


2014. jún. 8. 18:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
7%
Rossz lehet úgy élni, hogy nem vagy képes felismerhető iróniát használni.
2014. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
7%
30-as: Ez az, árulkodj csak itt mindenkinek, mint a kisgyerek apucinak. Nincs rád és a fajtádra szükségem.
2014. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
42%
Én gyerekkoromban számtalanszor nézegettem apám koszos alsóját amikor csak úgy széthányta vagy amikor a szobámba pisilt. Azóta nem vagyok hajlandó más férfi fehérneműjéhez hozzáérni. Valaki mondta még az elején, hogy mi se lehetünk túl igényesek ha minket zavar a sz@ros gatya... A páromnak egyáltalán nem sz@ros, mégse nyúlok hozzá ha nem muszáj.
2014. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
44%
Az egyik exemnek rendszeresen sz@rosak voltak a gyatói, engem is marhára zavart. Természetesen sehogy se jött ki belőlük, ráadásul elég régiek is voltak. Úgyhogy az volt a karácsonyi ajándékom, hogy vettem neki 20 fekete gatyát, és mondtam neki, hogy a régieket ideje kidobni. Szó nélkül vágta bele mindet a kukába. Utána nem láttam a féknyomot, így nem fájt. Apukám 65 éves, néha neki is előfordul, hogy féknyomos lesz a gatyája. De ő frissiben kimossa kézzel, mert szégyelli, ha pedig nem jön ki belőle, kidobja. Rá is én szoktam mosni, mert anyámnak nem erőssége a házvezetés... hiába nem lakok már otthon évek óta. A férjem cuccai nem zavarnak. Féknyom még nem volt, a zokni az büdös, de ha kimosom, már nem az. És még a szennyest is megtanulta használni. Öröm, boldogság.
2014. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
49%

A jómultkor egy szépségszalonban dolgozó nő nyilatkozott a rádióban, hogy hány igénytelen női kuncsaftját kellet eddig elküldenie, hogy "tegye tisztába magát" mert addig nem nyúl hozzájuk!!

...és egyúttal a kezükbe nyomja a nedves törlőt!


Szóval hölgyeim, vissza lehet venni a pasik szidásából!

Az meg, hogy bugyi helyett csak egy "fogselyem" van rajtatok, még nem egyenlő a tisztasággal!!


Akinek meg nem inge (bugyija) az ne vegye magára...

2014. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem kell mindent elhinni. A fenti nyilatkozatot már jó régóta lehet olvasni a házipatika honlapján. Lehet, hogy máshol is megjelent a cikk, vagy ajánlóként reklámozták valahol a cikkhez vezető linket.

Ez csak egy írás megelőzésképpen, azt szeretnék vele kiküszöbölni, hogy még véletlenül se menjen el senki mosdatlanul a kozmetikushoz gyantáztatni.

Én is sokáig intimgyantáztattam, és sorbanállás volt nemegyszer, többen is dolgoztak a kozmetikában, és soha nem volt bent büdös. És senkit nem kellett kiküldeni törlőkendővel, hogy tegye rendbe magát. Nincs is erre lehetőség, mert a legtöbb kozmetikában a vendégeknek nincs wc.

De mindenkinek van annyi esze, hogy csak frissen fürödve megy el ilyen helyre. Csak azért írják ezt a cikket, hogy még totál bebiztosítsák magukat az ilyen suttyók ellen.

2014. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
63%
Már miért zavarna? Csak beledobálom a gépbe és kész, és szerencsére nem sz@ros. Amúgy meg minek mosol, ha ő dörzsölje ki előtte a szennyeződést? Nem a folteltávolításról szól a mosás???
2014. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
91%
Engem sem zavar a szennyes. A szennyes az szennyes, ki kell mosni és kész, nem nézegetni.
2014. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Hát úgy beszéld meg vele, ahogy sex előtt megmondod, hogy fürödjön. A teste nem gáz csak a gatyája?
2014. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
39%

Te jo isten.. imadom szeretem a parom eszembe sem jutna h ne mossak ra..

tulajdonkeppen ez a nok dolga

bar szerencsere az enyem nem szaros de ha valakit ennyire zavar vegyenek 1 kulon tartot valami kisebb szennyest es a parja dobalja a gatyait meg a zokniait oda mosasnal meg kerje meg h boritsa be o ennyi :D

Az en parom tobbnyire feher zoknikat hord, ha budos ha nem en hozzanyulok, sot aztatom is neki vagy 2 napig hogy mindig szep feher legyen es ne nezzen ki koszosan..

es valamelyik kommentalonak irnam hogy ha a kezebe nyomnam a taknyos zsebkendoimet vagy a becsomagolt veres tamponomat meg azt is kidobna igen.

tudod ugy szereted ed fogadod el a masikat ahogy van , feltetel nelkul !

legyetek vegre asszonyok !

2014. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!