Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hölgyek! Mennyire zavaró a...

Hölgyek! Mennyire zavaró a párodnak a szennyes zoknija és alsóneműje?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám meg beszélni azt a párommal hogy legyen már egy kis intimitás ilyen téren hogy ne lássam főleg a ****** gatyáját mert kiábrándító!


Ő külföldön dolgozik és hetente jön haza a kupac szennyesével. Nem az a baj hogy ki kell mosni de igazán ki dörzsölhetné belőle a szennyeződést és úgy haza hozni ha már ott lusta neki állni a mosásnak.

olyan eset is volt hogy levetett alsó gatyát találtam a tiszta ruhák között.


26 éves férfi egyébként


2014. jún. 8. 18:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
Hát furcsa párkapcsolat az, amikor a felek undorodnak (egyike undorodik) a másik biológiai létezésének bizonyos nyomaitól. Ez valahol azt jelenti, hogy nem fogadja el saját magával egyenértékűnek. Nem tudom, mi a kifutása egy ilyen kapcsolatnak.
2014. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
69%
az jutott eszembe, ki mossa a lepedőt? :)
2014. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
59%

15. vagyok.

Azt még hozzátenném, hogy azért kérdeztem, hogy hogy lehet ****, mert én sem láttam még olyat az Ember gatyáin O.o

2014. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nyugodtan odadobhatom neki a véres betétet/tampont, hogy kicsim, vidd már ki, ha már úgyis leviszed a szemetet? A markába nyomhatom a halom taknyos zsepimet?
2014. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
40%
23-mas: Ez gyenge, nagyon gyenge. Egyszer az egyik, aztán a másik. Vagy az egyik csak mosogat, a másik csak mos. Én csak takarítok, ő csak vasal.
2014. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
41%
Valakinek nem tetszik, hogy nem hajlandó az összes nő kiszolgálni a társát, húha. Aki úgy viselkedik, mint egy gyerek, azt úgy is kezelem, mint egy gyereket. Ennyi.
2014. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
38%
Kedves lepontozóm, a 25-ös válaszom elkerülte a figyelmedet. Gyorsan nyomj rá egy piros kezet, mielőtt valaki más lecsap rá! És ezt se felejtsd el lepontozni!
2014. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
61%

A pénz amit haza ad az nem BÜDÖS,NEM INGER KELTő ??

Keményen kell ám kint dolgozni,sok helyen még wc re sem akkor lehet menni,mikor szükséges .Munka után meg örül ha van pihenője ,és nem előmosást fogy csinálni.Arról nem is beszélve,netán erre még lehetősége sincs .

2014. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
10%
Ajh, miről beszélsz utolsó? A kérdező akkor se lehetne a férjének a csicskája, ha csak otthon ülne és várná a pénzt. Szerinted egy átlagos magyar családban megengedhetik maguknak azt, még ha külföldön is dolgozik az egyik fél, hogy a másik csak otthon üljön?
2014. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
16%
63-as, rossz lehet nulla humorérzékkel élni.
2014. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!