Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hölgyek! Mennyire zavaró a...

Hölgyek! Mennyire zavaró a párodnak a szennyes zoknija és alsóneműje?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám meg beszélni azt a párommal hogy legyen már egy kis intimitás ilyen téren hogy ne lássam főleg a ****** gatyáját mert kiábrándító!


Ő külföldön dolgozik és hetente jön haza a kupac szennyesével. Nem az a baj hogy ki kell mosni de igazán ki dörzsölhetné belőle a szennyeződést és úgy haza hozni ha már ott lusta neki állni a mosásnak.

olyan eset is volt hogy levetett alsó gatyát találtam a tiszta ruhák között.


26 éves férfi egyébként


2014. jún. 8. 18:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%

Meg kell neki mondani egyenesen.


Speciel én nem érzek így, engem nem zavar a párom szennyese. AKkor sem, ha problémája volt és épp ***

De én eü-s vagyok, rosszabbat is láttam már ennél. Lehet, hogy ezért nem zavar. Meg talán azért sem, mert a férjem tudja kezelni a mosógépet, és ha épp ő jut oda, ő mossa ki.


29 éves férfi egyébként.

2014. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
38%
A zoknival semmi bajom de azt már az elején megmondtam neki, hogy a fehérneműjét nem fogom kimosni. Biztos van olyan nő akit ez nem zavar, én nem ilyen vagyok. A helyedben annyit tennék, hogy leülnék vele beszélni és ha utána se veszi a lapot akkor nem mosnám többé a számomra undorító ruháit. Oldja meg ahogy akarja.
2014. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
71%
Mit lehet csinálni egy gatyával, amitől ennyire undorotok tőle?
2014. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
97%

Csak be kell vágni a mosógépbe a gatyát, nem nézegetni meg szagolgatni. Ha még kézzel mosnál, akkor megérteném, de csak egy gépbe dobod be.. A gyerekedét se fogod kimosni?

Ha meg ennyire zavar, akkor mondd meg neki.

2014. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
33%
3-mas: Összeszarozni.
2014. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
37%
4-es: A gyerek mivel nem felnőtt, nem képes/köteles kimosni a szaros kisgyót, kisbugyit, a felnőttnek nem törik le a keze, ha kiganajászik maga alól.
2014. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%

Nem volna ez ekkora probléma, ha a pasasotoknak meg lenne az alapvető higiéniája.

Ti viszont olyan párt választottatok magatoknak, aki a saját s e g g é t sem képes tisztára törölni, hát nézegessétek!!

Amúgy ezen a téren is igaz, hogy megtalálja a zsák a foltját, vagyis olyan nagyon ti sem lehettek igényesek, ha az ilyen pasasok jöttek be...

2014. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavarna.

De esetleg megmondhatod neki, hogy rakja be ő maga a mosógépbe, vagy tegye be az összes szennyesét egy erre a célra előkészített dologba, ne neked kelljen kutakodni a holmija között, hogy mi az ami tiszta, mi az ami nem, és akkor neked csak egyenesen a gépbe kell rakni, szórni a holmikat, akár oda se kell nagyon nézned, ha zavaró a látvány.

2014. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
77%
6-os. A kérdezőnek letörik a keze, amikor bedobja a mosógépbe..?
2014. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
15%
Ha a sajátomat dobom be, akkor nem, ha a gyerekét, akkor sem, de amíg a másiknak nincs leamputálva tőből / nem beteg, addig nem fogom a házimunka rá eső részét elvégezni.
2014. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!