Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nézegeti a fehérneműi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nézegeti a fehérneműimet. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A levetett bugyikat nézegeti a szennyesben plusz a mosógépben is turkál. Többször lebukott már, persze mindent tagad. A lányom tangabugyiaira azt hiszi, hogy az enyémek és veszekszik velem, hogy kinek veszem fel ezeket. Tehát el is árulta magát, hogy turkál a szennyesben, de mégis tagad. Férfiak, ilyenkor mit kerestek?

2014. máj. 13. 12:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miféle perverzió ez, ezt vele kell megbeszélni.. Nekem fura.
2014. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
már megint te?
2014. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Használtbugyifétis? Még jó, hogy Te vagy az "áldozat". A féltékenykedés már hervasztó.

Férfi nem vagyok, de ehhez még a párom se tudna hozzászólni, mert ő nem csinál ilyet. Még rajtam se a fehérnemű érdekli, amennyire meg tudom ítélni :D


Miért tagad, ha egyszer lebukott? Ez nekem elég értelmetlen.

2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Fehérnemű fétish!Mondd, a fétis, fétish szóról még soha a büdös életben nem hallottál?!?!?!?!?!
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
Te is nézegeted az ő gatyáját, nem?
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Mi az hogy megint én? Most teszem fel először a kérdést.
2014. máj. 13. 12:45
 7/29 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, nem mondanám, hogy full perverz, de nekem furcsa. Az még rosszabb, hogy ennyire féltékeny, lehet, hogy szeretné, hogy te is tangát hordj? Végülis azt szeretik a férfiak.
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én nem nézegetem a gatyáit. Berakom a mosógépbe és ennyi.
2014. máj. 13. 12:46
 9/29 anonim ***** válasza:
20%
Szerinted mit kereshet ? Azt amire te is tippelsz . Ejakulátum-tól (ami nem tőle származik ) szennyezett-e a fehérneműd .Erre kíváncsi .. szerintem . Valamiért, okkal vagy ok nélkül ,ezt nem tudhatom ,rátört a féltékenység .
2014. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
6%
4-es vagyok: ez is egy perverzió, pont ugyanolyan aberrált, mint ha valaki mazohista, vagy épp szadista, vagy pedofil... csak ez legális...
2014. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!