Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nézegeti a fehérneműi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nézegeti a fehérneműimet. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A levetett bugyikat nézegeti a szennyesben plusz a mosógépben is turkál. Többször lebukott már, persze mindent tagad. A lányom tangabugyiaira azt hiszi, hogy az enyémek és veszekszik velem, hogy kinek veszem fel ezeket. Tehát el is árulta magát, hogy turkál a szennyesben, de mégis tagad. Férfiak, ilyenkor mit kerestek?

2014. máj. 13. 12:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Fél, hogy a zsebéből kiesik a szeretője tangája, ezért nézi át a szennyest?

Bocs de nekem ez jutna eszembe először... :O

2014. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

22-es, ez az okfejtés!

Már kiengedtek benneteket az óvodából. Na futás anyucihoz!

2014. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ez egy tök jó program: Amikor már tele a szennyestartó, nézegessétek együtt egymás levetett, esetleg barna csíkos vagy egyéb nedvektől foltos alsóneműit :D

Mindenkinek más jön be.

2014. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsalás nyomait keresi.
2014. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A hasam megfájdult a nevetésbe a válaszok olvasásakor.


Szerintem, ha a férjed végzi a mosást, miért ne vehetné a kezébe a csinos ruhadarabokat? Vannak férfiak, akik ajándékként szívesen vásárolnak női fehérneműt. Már ez is beteg lenne?

Az igazi baj szerintem ott kezdődne, ha ő maga venné fel ezeket.


Na, de félre a viccelődéssel: jócskán féltékeny rád a férjed. Az a férj, aki elég szexet kap otthon, nem csinál ilyen turkálós dolgot. Talán menjetek el közösen, és vásároljatok neked 1-2 tangát, és vedd fel azokra a "bizonyos" alkalmakra...

2014. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy féltékeny.
2014. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szaglássza is?
2014. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
57%

Én tudom ,hogy miért!

Nem vagyok perverz ,normális diplomás átlagembernek tartom magam,aki abszolút nem volt soha féltékeny és szerintem egy normális házasságban éltünk már 6 éve, akik lassan tervezik az első babát.

Egyszer egy esti zuhanzás előtt,amikor az ember leveszi a ruháját és egy megszokott mozdulattal bedobja a szennyestartó tetején akkor látam,hogy a feleségem egyik térdzoknija kilóg a szennyestartó oldalán,amit én egy laza mozdulattal megfogtam, hogy bedobom a helyére.Igen ,de a kis tangabugyija lógott rajta elég érdekesen.Úgy össze volt ragadva a bugyi a zoknival,hogy alig lehetett széttépni azokat.Elgondolkoztam,hogy mi lehet az(mi már több mint 2 hete nem szexeltünk és azt is este szoktuk, amikor már utánna nem vesz fel bugyit csak pizsamát)a ruhatartó tartalma pedig pár naponta ki volt ürítve.

Gondoltam valami női nyavajára,de egyből az villan be az ember fejébe,hogy megcsalt.Pár perc elmélkedés után arra jutottam,hogy ha megcsalna akkor biztosan óvszerrel tenné és akkor nem lehet sperma a bugyiban. VAGY MÉGIS

Ezek után bevallom, pár alkalommal én is belekukkantottam a szennyesbe és figyeltem a jeleket,kémkedtem,amit ezen alkalom előtt soha sem tettem.Aztán egy keylokker buktatta le az asszonyt,hogy megcsalt és terhes is lett az idegen fickótól.

Ha akkor nem figyelek,akkor ma lehet idegen pasi gyermekét nevelném.

2014. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Már nem vagy mai gyerek,ha a lányod is tangát hord,tehát a férjed se egy huszonéves fetisiszta valószínűleg!

Ha féltékenységből csinálja akkor először gondolkozz el rajta,hogy mi indíthatta el nála a vezérhangyát,mit csinálsz másként mint a bugyinézegetés előtti időkben! Ha minden ugyanaz akkor két lehetőség van!

A pasi megcsalt és ebből kiindulva eljutott arra a fenomenális következtetésre,hogy akkor biztos te is megcsaltad őt! És ez a jobbik eset nekem elhiheted!

Mert ha csak simán bekattant nála a féltékenység akkor nem fog leállni és lesz ez még durvább is! Tapasztalat!:(

2014. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!