Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom a férjemmel tölteni...

Nem akarom a férjemmel tölteni az idöt szeretem de egyedül lenne kedvem szorakozni menni mert ő mindig a nőket nézegeti stb. és ez nekem szarul esik. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem normális ez így. Hagyd ott, nem fog megváltozni. Mert vagy akkora tahó, hogy nem veszi észre, hogy ez mennyire bánt téged, vagy nem is érdelki már.

Járj olyannal, akit érdekel.

23L

2011. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van.
2011. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ja csak már a férjem. és folyton bánt hogy foggyak le pedig nem vagyok kövér 60kg. de neki az 50kgosok tetszenek. a hozzam hasonlok csak magassarkuban stb. én meg nem birom a magassarkut ludtalpam van született. és ezért mbt.ben járok ez se tetszik neki.
2011. márc. 17. 16:57
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Azért valljuk be őszintén, az NBT cipők nem igazán nőiesek! Vannak csinos lapossarkú balerina cipők, amik csinosak, és jól is mutatnak egy női lábon. Próbálj meg nőiesebb lenni, menj el fodrászhoz, csináltass más fazonú hajat, és vegyél olyan ruhákat, amik slankítanak, és jól állnak a 60 kg.-odhoz.
2011. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha így van, akkor nem normális . De nem lehet, hogy csak rájuk pillant, (mert szerintem abban nincs rossz), de ha már méregeti őket az gázabb. Nem lehet, hogy önbizalomhiányod van ? Attól, hogy megnézi őket, még nagyon is szerethet téged ! Attól is, hogy szerinted szebb nőket nézeget. Nem az ám a minden.

Beszéljetek erről, nyílj meg, hogy te hogy látod, és ha állandóan ebből vita van, akkor ne kínozd magad, nem lennél egyedül, aki más párt keres magának, akivel nem éreznéd ezt, mert nem ennyire nézegetős.

2011. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocs előző vagyok. Ha annyira bántja a 6O kilód, kérdezd meg az többet jelent neki, mint a belsőd ?

És azzal, hogy bánt nem fog insprirálni, csak a kedvedet szegni, ez ki van mutatva, hogy nem ösztönző erő, és ha szeret, miért nem segít inkább, buli helyett együtt mennétek nagy sétákra, laza futásra, gym, és legalább az akarást látná, és kicsit összehozna titeket újra.

2011. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

persze, hogy szarul esik, minden nőnek úgy esne. Persze hűséget esküdött, nem vakságot :P de hogy ebből sportot űz, az gyermeteg.

Kár, hogy engem már 3 nő elhajtott, pedig ilyet sosem csináltam volna velük :(

2011. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jah és pajzsmirigy beteg vagyok nem tudok fogyni örülnem kéne hogy "csak" 5 kg jött rám. mert mások esetleg 20-30 kgot is hiznak. én 55 voltam és 60 lettem. és keveset eszem.
2011. márc. 17. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Hiába a férjed, akkor sem jó a kapcsolatotok.

Szerintem 60 kilósan nem lehetsz olyan iszonyatosan kövér, a magassarkú problémádról pedig azelőtt is tudott, hogy elvett volna. Ha szeretné is, hogy lefogyj, az akkor sem jogosítja fel arra, hogy a jelenlétedben mustrálja a húspultot. Ezzel megaláz téged. Mások is észreveszik, amit csinál, és egyből levágják, hogy veled problémája van, nem elégedett veled, nem vonzod úgy, mint a körülötte billegő macák. Nyilván nem vakságot fogad egyik fél sem, de a másikat megbántani egyáltalán nem normális dolog.

Én biztos kiábrándulnék a férjemből, ha úgy érezném, csak az a fontos, hogy deszka legyek, a belső tulajdonságaim pedig annyira sem értékeli, hogy legalább tisztelettel bánjon velem, ne pedig lábtörlőként. Egy idő után a férfi el kell, hogy fogadja, a nők teste is változik a korral, lehetsz te még terhes is, és öregedni is fogsz.. A többség tisztában van ezzel, elfogadja az élet velejárójaként, és nagyobb hangsúlyt kapnak a belső értékek és a szeretet. A férjed viszont abba típusba tartozik, aki még vénségére is a tiniket fogja mustrálni, és szentül meg van győződve róla, hogy a nők egyetlen lényeges tulajdonsága a 90/60/90. Nem lehet vele hosszú távra tervezni.

Szerintem add le a kilóidat, ha téged zavar, menj fodrászhoz, vegyél új ruhákat, ha gondolod, de ezeket ne egy olyan alaknál próbáld bevetni, aki csak ennyit lát belőled. Hiszen neki bárki megfelelne az utcáról, aki beleillik az ő nő-képébe.. Hogy mi van belül, az nem érdekli. Keress egy olyan férfit, aki megbecsül téged. Aki nem bánt, nem aláz meg, és ha valami baja van, akkor azt úgy mondja meg, hogy ne fájjon. Aki szeret téged.

Akiért érdemes minden nap szépnek és tökéletesnek lenned, mert megérdemli! Tudod ez nem csak közhely, hogy a nő akkor szép, ha boldog, és akkor boldog, ha szeretik..

2011. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minek mentél hozzá? Miért kell utólag siránkozni...
2011. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!