Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha párod...

Titeket nem zavar ha párod volt ex-ét nézegeti közösségi oldalon mindig?

Figyelt kérdés

Van párom már 1éve elmúlt és ma észrevettem ,h már megint ex-nőjét nézegette.Annyira zavar engem!!!Én nem nézegetem volt pasimat..


L


2010. szept. 11. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Kérdezd meg, mi bántja.
2010. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha előttem csinálja akkor zavarna, de meg kell hagyni néha én is megnézem az exeim adatlapjait , pedig tényleg nem azért mert akarnék tőlük valamit csak kíváncsiságból hogy mi van velük. de persze soha nem a párom előtt nézegetem ezeket és nem is gyakran.
2010. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
volt,h előttem csinálja,mindig észre veszem és idegesit...
2010. szept. 11. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is megszoktam nézni, hogy lássam, mire jutott nélkülem, az új pasim mennyivel jobb, én jobb vagyok, mint az új nője meg ilyenek.


Ilyenek az emberek, régebben pletykálkodtak, manapság meg pár kattintással megtudják maguk, amire kíváncsiak.

2010. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Én csak egyszer csinálnám ezt, párom lehet, hogy szakítna. Én dettó. Új életet kezdett, és semmi nem köti össze az exével. Még amikor közös gyerek kifogás alatt találkozgatnak, meg telefonálgatnak egymásnak. Döntse el kivel akar élni! Ez nem elfogadható még kicsit sem!
2010. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

huh, szerintem ehhez több mindent kellene tudni, hogy hogy váltak el, vagy hogy még barátok-e.


Én a volt pasijaimat (3) is meg szoktam nézni, hogy mi van velük, és bevallom az egyiket csak azért, hogy mire vitte és a képek láttán sokszor előtör bennem még ma is az az érzés, hogy jó döntés volt akkoriban szakítanom vele. A másodikat azért, mert alapvetően normális srác volt, csak már lapos lett a kapcsolatunk, és őt azért , hogy rendbe sikerült-e tennie az életét, sikerült-e talpra állnia - drukkolok neki -. Harmadikat? Pf... hát inkább nem részletezném, csak annyit hogy csak kíváncsi vagyok visszakapja-e azt a sorstól, amit okozott másoknak, és hidd el egy képről sok mindent le lehet olvasni!


Szerintem, ülj le mellé, és kérdezgesd! (mi bántja, vagy hogy érdekli-e még a csajszi, vagy hogy min gondolkozik, vagy csak egyszerűen mondd azt neki, hogy egy kicsit bánt téged, hogy nézegeti, és talán jobban el tudnád fogadni a helyzetet, ha elmondaná...)

2010. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lemaradt:

ha elmondaná, miért nézi...

2010. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Időnként nem baj az, ha megnézi őt/őket. Nem baj, ha van hasonlítási alapja az ex és te közted. Ha nagyon gyakran(hetente) csinálja, akkor beszéld meg vele.


Egyébként egyetlen közös percet se vesztegessen gépezésre amíg veled van, max. ha te is ott ülsz vele és együtt néztek valamilyen oldalt. Használjátok ki az együtt tölthető időtöket, mert a sors(így nevezzük de amúgy véletlenek eredménye) nagyon könnyen szétszakíthatja a legjobb kapcsolatokat is. Szóval ne ide írj kérdéseket, hanem hívd fel és mond meg neki mennyire szereted és legyetek boldogok, akkor tuti nem lesz oka visszavágyódni az exhez!

2010. szept. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már mondta sokszor,h nem vágyik vissza exéhez,1szer vita volt.
2010. szept. 12. 15:19
 10/10 anonim válasza:

Ahol bizalom van, ott van bizalom!


... hát ahol meg nincs, ott gyanakvás, titkok, félreértések kísérik a kapcsolatokat. Mindig.

2012. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!