Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a közösségi oldalakon vadidegenek is láthatják a kapcsolataimat?

Figyelt kérdés
Még ha nem is adok meg magamról semmiféle "nagyon személyes" információt, akkoris bárki nyomozgathat az ismerősök között. Sőt nekem még az sem tetszik, hogy az ismerőseim látják egymást... Ezt pedig sehol sem lehet beállítani. :( Változóban van ez a tendencia?
2010. febr. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
nem akarok elitélő lenni, de ha zavar akkor töröld magad, ennyi
2010. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
egyébként engem egyátalán nem zavar hogy nézik, sőt még örülök is :)
2010. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak hát sajnos ezek a rendszerek amolyan kapcsolatnyilvántartók számomra, ahol az adatok nem évülnek el, mert az illető mindig frissíti őket; ezért sem szívesen törölném magam egyikről sem...
2010. febr. 18. 22:23
 4/8 anonim válasza:
64%
Igen
2010. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
A valós, szükséges és értékes kapcsolataimat én érdekes módon tudom tartani internet nélkül is. Az közösségi oldalak előtt sem volt kommunikációs káosz, szóval ha ez ennyire zavar, akkor töröld le magad. Tökre örülnék ha lenne időm ilyen problémákon nyavajogni...
2010. febr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nincs értelme nézegetni egymás kapcsolatait, meg nézni, hogy melyik feltűnési viszketegségben szenvedő "ismerősöd" akarja tudatni mindenkivel az üzenőfalon, hogy éppen éhes, szomjas vagy kínozza a hasmars... nekem az ilyen oldalaktól a gyomrom kavarog, mert nincs benne semmi személyes, azok jelölgetnek a leggyakrabban, akikről dunsztom sincs, hogy kik lennének, és tényleg csak egy nyilvántartás... Kíváncsiskodó, időmilliomos emberek számára biztos kifogástalan, de én nem kultiválom egyáltalán. Törlöm is magam róla.
2010. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy a képeidet, és a kapcsolatod állapotát kik láthassák. Sőt azt hiszem, hogy a kapcsolati állapotot teljesen le lehet tiltani, hogy ki se írja. Bár a legegyszerűbb, hogy üresen hagyod.
2010. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lépj ki ebből a megunt helyzetből, tagadd meg a terhes kötelességet, mondd fel a veszteséggel járó üzletet, köpd le az eszmét amiben nem hiszel, szegd meg az esküd, ami a facebook-hoz köt, hagyd el a reménytelen rettegést, az értelmetlen munkát, dolgozz az ellenségnek: Légy kukkoló.
2012. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!