Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar, amikor az...

Titeket nem zavar, amikor az ismerőseitek különböző közösségi oldalakon 'kampányolnak'?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy különböző csoportokhoz csatlakoznak, vagy különböző politikai oldalakról linkelgetnek...? És nem egyet-egyet, hanem óránként minimum ötöt?


Félre értés ne essék, nem az zavar, hogy nem egyezik a politikai véleményünk, csupán undorítónak tartom, hogy így tolja az arcomba a nézeteit.


2010. ápr. 7. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
szerencsére az én ismerőseim nem fanatikusok, ha összeülünk sörözni, nem a politikáról beszélgetünk, hanem a nőkről.
2010. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, kimaradt, hogy az Internetről van szó... Szóval különböző közösségi oldalakon az üzenőfal azzal van tele, hogy szavazz erre, szavazz arra, XY ezt mondta, YZ azt írta.
2010. ápr. 7. 13:12
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
jah, nálam nincs ilyen, de ha lett volna, akkor töröltem volna.
2010. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
de az ilyen pártkatonákkal sajnos nem tudsz mit csinálni...
2010. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van pár ismerősöm, akik az iwiw-en pl. állandóan politikai híreket és reklámokat linkelgetnek meg körlevélben is elküldik. Rendesen irritáló.
2010. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szavazz valakire!

De azt hány ember tudja megmondani hogy miért?

Ha valakinek van elképzelése arról hogy mi is a magyaroknak a problémája, és a megoldást is tudja egy párttal kapcsolatban rá, az nem pusztán kampány.


Viszont ha nem tud mondani ez ügyben semmit az csak ostobaság, érzelmi, vagy bulvárpolitika!

2010. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazából egyetértek azokkal, amiket linkelt, nem ezzel van a baj. Az zavart, hogy ezt óránként ötször- hatszor tette. A másik: nem hiszem, hogy a politikának a közösségi oldalak üzenőfalán van a helye...

Ráadásul az egyik ismerős (aki azóta törölt) a jobb oldallal szimpatizált, még egy másik ismerős a bal oldallal. Képzelhetitek mi volt ott.

2010. ápr. 7. 13:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok olyan szerencsés,hogy az ismerőseimmel,barátaimmal nem a politikáról beszélgetünk..Az csak vitát szül,így inkább maradunk a semleges témáknál..Sok olyan dolgok,esemény van amiről lehet órákig dumálni.. Ezért szerencsére én nem is tapasztalom,hogy állandóan politikai üzeneteket küldjenek..
2010. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, mert nem szoktam megnézni ezeket a dolgokat.... az se jobb, mikor oltári nagy ökörségeket linkelgetnek, csak azért, mert nekik tetszik, vagy valami nyálas popzenét, mikor én azt utálom... de nem kötelező ezeket megnézni, én lazán átsiklok afelett, ami nem érdekel, ennyi
2010. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az iwiw üzenőfallal semmi probléma,én is használom.Nem kell tudomásul venni,ha nem akarod.Kampányidőszakban bizony vannak,akik kampányolnak,ez teljesen normális.Ennyi erővel azt is kérdezhetted volna,hogy "Titeket nem zavar,amikor emberek az utcán "kampányolnak?"


Megjegyzés:"Gondolok itt arra, hogy különböző pártrendezvényeken pártokra jellemző transzparenst lengetnek, vagy villanyoszlopokra,autópályák felhajtójára különböző politikai plakátokat ragasztgatnak...? És nem egy-egy villanyoszlopra,autópálya felhajtóra,hanem az összesre?


Félre értés ne essék, nem az zavar, hogy nem egyezik a politikai véleményünk, csupán undorítónak tartom, hogy így tolja az arcomba a nézeteit."

2010. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!