Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar, amikor az...

Titeket nem zavar, amikor az ismerőseitek különböző közösségi oldalakon 'kampányolnak'?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy különböző csoportokhoz csatlakoznak, vagy különböző politikai oldalakról linkelgetnek...? És nem egyet-egyet, hanem óránként minimum ötöt?


Félre értés ne essék, nem az zavar, hogy nem egyezik a politikai véleményünk, csupán undorítónak tartom, hogy így tolja az arcomba a nézeteit.


2010. ápr. 7. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De zavar, nagyon. Előbb figyelmeztettem, majd töröltem őket.
2010. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Aki valamiféle sznob "felsőbbrendűségi" vélelem okán nem politizál, lemond saját sorsának alakításáról, remek, akkor gondolom jó lesz nektek az alávetettség is. Ahol naponta ölik a magyarokat a cigánybűnözők, ahol ha goj vagy csak rabszolgamunkát kaphatsz megalázó bérért.


Talán nem akarnak egy ci0nista neoliberális diktatúrában élni vagy épp amiatt nenekülésre kényszerülni, azért próbálják meg ismerőseiket is figyelmeztetni ennek létrejövetelének veszélyeire!!!!


[link]

2013. febr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ember, te durván beteg vagy...
2013. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem, te viszont valószínűleg agyamosott szoci-fan.
2013. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
valami butapesti balliberális aki nem érti mások problémáit
2013. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!