Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan vallás amelyiknek a...

Van olyan vallás amelyiknek a teremtéstörténete nem mond ellent a tudományos felfedezéseknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/214 anonim ***** válasza:
0%
A biblia egy allegórikus mű. (Nem kell szó szerint értelmezni.) azzal ledig te is tisztában vagy, hogy az ősrobbanás elméletben van egy szingularitás, tehát még az sem több egy elméletnél. Nem bizonyított, hogy úgy keletkezett volna a világ, ahogy az ősrobbanás elmélet elmondja, és a szingularitás megfejtéséig nem is lesz bizonyítva. (Tehát talán soha.)
2017. júl. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/214 anonim ***** válasza:
11%
Jelenleg a kérdés úgy lenne helyes, hogy van-e olyan vallás, ami nem mond ellent a tudományos elméleteknek, mivel még csak elméletek vannak a világ keletkezéséről.
2017. júl. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/214 anonim ***** válasza:
18%

@38.

Az idèzet arról szól, hogy valaki jobban hisz a saját szemènek, mint egy szervezetnek (vagy könyvnek).

2017. júl. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/214 anonim ***** válasza:
11%

"Azért tényleg nagyon szomorú, hogy aki kereszténynek nevezi magát, az ennyire nem ismeri a SAJÁT, legszentebb könyvét. De lepontozni azt aztán tud! A szeretet nevében, nyilván. "

Mit rinyálsz már. Amúgy a 65%-os nem tekinti a Bibliát Szent könyvnek. Álkeresztény. Pont neked való partner. Szépen osztjátok az észt, látom:) Ennyi blődséget összehozni. Mehetnétek Darwin díjra, ha még nincs utódotok, stb...

2017. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/214 anonim ***** válasza:
11%

"A biblia egy allegórikus mű. (Nem kell szó szerint értelmezni.) azzal ledig te is tisztában vagy, hogy az ősrobbanás elméletben van egy szingularitás, tehát még az sem több egy elméletnél."

Aki nem hívő, vagy álkeresztény, úgy értelmezi, ahogy akarja. Ahogy neki tetszik

2017. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/214 anonim ***** válasza:
20%

"Az idèzet arról szól, hogy valaki jobban hisz a saját szemènek, mint egy szervezetnek (vagy könyvnek)."

Én a nagy bummban hiszek ezután. Meggyőztél. Felnéztem az égre, és láttam a nagy bummot. És a törzsfejlődést is láttam. Láttam, hogy egy egysejtűből ember lesz. A saját szememnek hiszek innentől. Én nem tudtam, hogy ezek a dolgok ma is megfigyelhetők. Miért nem mondtad előbb?

2017. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/214 anonim ***** válasza:
26%
Ez azért elég durva. Tényleg ennyi valláskárosult hülye van?
2017. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/214 anonim ***** válasza:
23%
Na, megjött a kreós megmondóember. Èn lèptem......
2017. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/214 anonim ***** válasza:
11%

"Ez azért elég durva. Tényleg ennyi valláskárosult hülye van?"

Ez is tipikus érv. Tudjátok, hogy miért írtok ilyeneket, mert a legalacsonyabb tudományos szinten sem vagytok képesek megfelelni. Nektek ez a replikázás:

"nyuszika, neked meg a ku... any..." Ismeritek a viccet a gyenge képességű medvéről:)

2017. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/214 anonim ***** válasza:
11%

"Na, megjött a kreós megmondóember. Èn lèptem......"

Miért? Privátban megfenyegetni könnyebb, mint észérveket írni, ugye?:)

2017. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!