Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Míért van az hogy az ateisták...

Míért van az hogy az ateisták ugy álltalában okosabak azoknál akik valásosak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 00:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim válasza:
Visszakérdeznék: Miből gondolod, hogy jó a kérdésed? Nem lehet, hogy kevés hívő emberrel találkozol, vagy kevésről tudsz? Hihetetlen sok hivő ember van a tudósok, művészek körében és minden értelmiségi között is. ( Én nem vagyok hivő)
2015. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
44%

#36-nak


"Ha arról van szó, hogy régen minden jó volt, akkor tévedsz!"


Akkor olvasd el kérlek ismét amit írtam. Nem állítottam olyat, hogy MINDEN jó volt, azt állítottam, hogy régen egyszerű, de nehéz volt, ma bonyolult, de könnyű.


Olyat könnyű cáfolni, amit nem is mondtam.


---


"számold össze, hogy mennyi terméket/szolgáltatást használsz, ami a mai korhoz köthető. Megsúgom: nem egy pár dolog, annyira hétköznapi, hogy észre sem veszed. "


Terméket és szolgáltatás? Persze nagyon sokat, de azért azt is vegyük figyelembe, hogy miért? Elsősorban azért, mert a termékek jelentős része élelmiszer, amit nem tudok ma már magamnak előállítani a panelban. A termékek másik jelentős része pedig olyan "kacat", ami arra van, hogy szórakoztasson, különben megbolondulnék a panelba zárva.


---


"Használod a csapvizet, a WC-t, a csatorna-rendszert, ami több ezer év után lett olyan, mint most. "


Te láttál már vízvezetéket belülről? Én még fürödni is alig merek benne. Inni viszont biztos, hogy nem iszom meg.


WC és a csatornarendszer pedig a világ legnagyobb marhasága volt. Ez a találmány a tudomány egyik legnagyobb szégyene. Láttál már te szennyvíztisztító telepet? Én történetesen tanultam egyetemen környezetvédelmet, és e miatt kellett nem csak szeméttelepeken, hanem szennyvíztisztítóban is méréseket végeznünk. Azon túl, hogy kavargatják a sza...rt, semmit nem tudnak vele kezdeni. Végül ülepítik és a "tiszta vizet" visszaengedik a folyóba.


Amikor egy pohár vizet kimert ebből a "tiszta vízből" a telep vezetője akkor megkérdeztem, hogy ez iható e? A válasz a következő volt: Olyan magas a gyógyszer (főleg antibiotikumok) és a fogamzásgátló (női hormon) koncentrátum benne, hogy egész egyszerűen belehalnék pár percen belül.


A folyó folyásirányán belül 1 kilométerig tilos a folyóban horgászni és a vizet bármire is felhasználni, ugyanis mérgező.


---


"ha beteg vagy, akkor természetgyógyászhoz fordulsz? Ha nem, akkor kihez?"


Ezt már milliószor kifejtettem itt is. Ha tényleg olyan marha fejlett az orvostudományunk, mint ahogy azt állítják, akkor ma már betegségnek se kellene lennie. Csak a baleseti kórházakat kellene fenntartanunk.


Egyébként igen természetes gyógyító szereket használok. 7-8 évente, ha picit megfájdul a torkom iszom a mézes teát, vagy a kamilla teát. És még az se normális, hogy 7-8 évente megfázok.


---


"Milyen közlekedési eszközt használsz?"


Többnyire gyalog megyek mindenhova, messzebbre biciklit, még messzebbre már vonatot vagy repülőt.


---


"Ugye, a tudománynak, sok mindent köszönhetnél, de nem, ehelyett ellene beszélsz."


A tudománynak nagyon sok mindent köszönök is. Én a tudományos tévhitek és a hibás tudás ellen beszélek.


Például ilyeneket:


"Az alternatív energiával egy a legnagyobb baj: nem termel elég elektromos áramot. A fúziós reaktor lesz a kulcs, de arra még, várni kell."


Az alternatív energia elég áramot termel. Nyilván nem gyárak működtetéséhez, hanem a házadban lévő néhány elektromos eszköz működéséhez alkalmas. Ezen kívül a fúziós reaktor semmihez nem lesz kulcs, ha sikerül létrehozniuk, akkor az emberiségnek végleg lőttek, akkora sötétség fog borulni a Földre, hogy abba belepusztul az emberiség.


---


"Adva van a lehetőség - lehet élni vele, de mégsem teszik. Egyesek kipróbálták, nem vált be, mások meg csak addig jutnak, hogy szövegelnek erről, de képtelenek lépést tenni ezügyben."


Azért a probléma nem ilyen egyszerű. A kezdeti próbálkozások tényleg elbuktak, de ebből csak annyit tanultunk meg, hogy nem lehet ebből a világból 1 lépésben kilépni. A technológia és energia függőségünk sokkal súlyosabb probléma, mint azt bárki gondolta volna.


---


Anonymus

2015. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:

Az alternatív energiák összeségében bőven termelhetnek elég áramot.

De bűnöző ""politikusaink"" még ezt is hátráltatják: [link]


Az önellátás még akkor is szinte megvalósíthatatlan lenne , ha az állam nem tevékenykedne a "függetlenedni" akarók ellen: [link]

2015. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 ceri ***** válasza:
40%

"Egyesek kipróbálták, nem vált be, mások meg csak addig jutnak, hogy szövegelnek erről, de képtelenek lépést tenni ezügyben."


Igen én is csak szövegelek -mennék, de nem merek lépni. Tudod te, hogy mennyi mesterséges -mondhatnám emberi jogokat sértő- akadállyal találkozik az aki menni akarna. Nem építhetsz magadnak házat mert nem kapsz engedélyt. Azt is megmondják neked, hogy miben lakhatsz. Hiába építenél sokkal jobbat, a szabványok szerint nem lakhatsz benne hivatalosan. Büntetik ha nem irtod a parlagfüvet, pedig az egyik legértékesebb gyógynövény. Sorolhatnám a megteremtett akadályokat, és az ezekre épülő hibás tudásokat. A helyzet olyan, mint amikor az ember nagyon bement az erdőbe, szeretne kijutni, hogy tájékozódjon. Merre jut ki könnyebben? Visszaforduljon -nagyon sokat jött befelé- vagy menjen előre, hátha erre gyorsabban kijut. Visszafordulni nagyon nehéz. Nem csak a távolság miatt, hanem mert ez a kudarc beismerése. Ezt meg nagyon nem szeretjük.


"ha beteg vagy, akkor természetgyógyászhoz fordulsz? "


Hát én orvoshoz nem járok. Legfeljebb ha a jogsimat kell újítani. Hogyan bíznék olyan emberek tudásában akiknek az átlagéletkor fele mint a tudatlan nagyszüleimé volt, de egy átlag tudatlan polgárét sem érik el?


De ismétlem nem a tudománnyal van bajom. Egyik legfontosabb és legszebb dolognak tartom a világ megismerését. A problémám az emberi erkölccsel van. Vagy inkább az erkölcstelenséggel, és az ebből fakadó velünk elhitetett hibás tudással. És a különböző vallások hellyel közzel erre adnak választ. Persze már ezek is meg lettek hamisítva, félremagyarázva a sok romboló erő által.


Szóval a probléma sokkal összetettebb, mint elsőre sokan gondolják. Éppen ezért nem lehet kategorikus kijelentéseket tenni. Egy valamit azonban egyértelműen látok: a világ nagyon rossz felé megy ezzel az anyagelvűséggel. Az emberek egyre inkább lehorgasztott fejjel járnak -ha nem hiszed nézz szét Pesten amikor "tömegközlekedsz" -rácsok vannak a lépcsőházakban, a szomszédok nem ismerik egymást. Mindenki idegen, mindenki bizalmatlan, mindenki fél. Na ezt adta nekünk ez a szép modern, globalista szemlélet. Ja és még felesleges kacatok garmadáját, aminek semmi köze az élet értelméhez -a szabad, boldog élethez. Az emberek azt hiszik, hogy ezekkel a kacatokkal megszerezhetik ezt.

Nem is folytatom, mert lusta vagyok leírni, és úgyis hiába! Aki majd megérik rá, az rájön magától előbb vagy utóbb. Akkor legalább elhiszi azt amit most úgysem fogadna el tőlem.

2015. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
51%

" Hogyan bíznék olyan emberek tudásában akiknek az átlagéletkor fele mint a tudatlan nagyszüleimé volt, de egy átlag tudatlan polgárét sem érik el?"


Erre a hülyeségre forrásod is van? Felesleges válaszolni, úgyis nyilvánvalóan nincs.

2015. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 Ozmium42 ***** válasza:
55%

"Büntetik ha nem irtod a parlagfüvet, pedig az egyik legértékesebb gyógynövény"


Nálam ez az a pont, amikor már képtelen vagyok komolyan venni, aki ilyet leír. Ezzel nyilvánvalóvá vált, honnan szerzed az információidat, és miket vagy képes elhinni, csak mert leírják a zinterneten. Anonymusnak is üzenem: a gondolkodás képességét azért csak ne sajátítsd ki a pesszimista összeesküvés-hívőknek, főleg, ha egy növény nem létező gyógyhatását beveszitek, mert az internet megírja. A fúziós generátoros sötétséggel mire célzol?

2015. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
54%

"Anonymusnak is üzenem: ... főleg, ha egy növény nem létező gyógyhatását beveszitek, mert az internet megírja."


No még szerencse, hogy közöm nem volt a parlagfüves témához, de egész nyugodtan szidjál meg érte :-)


De ha már itt tartunk, akkor csak úgy közlöm, hogy felcsapod az EU törvénykönyvét, amely a tagországokban található "gyomnövényekről" rendelkezik. A legtöbbet irtani kell, másokat pedig tilos termeszteni (ipari méretben). Ezek természetesen egytől - egyig gyógynövények.


Egyébként elmész a könyvesboltba és lehet kapni gyógynövényes könyvet, illetve botanikai könyvet (általában abban is leírják a növények gyógyhatásait). Ahogy lapozgatod magad is rá fogsz jönni, hogy az ott ismertetett növényeknek 90%-a gyomnövénynek van megbélyegezve, és némelyek irtása kötelező.


Köszöntelek a szép új szabad világban.


---


"Anonymusnak is üzenem: a gondolkodás képességét azért csak ne sajátítsd ki a pesszimista összeesküvés-hívőknek."


No, ha már összeesküvés elmélet gyártó is lettem: Tudod, már a második világháború során a nácik kísérleteztek azon, hogyan lehet megtörni egy embert mentálisan. Ezek után pedig hogyan lehet őket "újraprogramozni". Ezeknek a kísérleteknek a dokumentumai nyilvánosságra kerültek a háború után. És az sem nagy titok, hogy ezeket a kísérleteket folytatták a hidegháború alatt is és a mai napig is használják, eléggé jó hatékonysággal.


Az alapelv marha egyszerű. Az elmét úgy a legkönnyebb megtörni, hogyha egyszer az agyat túlterheljük információkkal, aztán pedig hirtelen megvonjuk tőle és ingerszegény környezetbe helyezzük.


Ez a durva alapja, ennek hatását lehet fokozni és finomítani az által, hogy bódító és az elmét befolyásoló, megzavaró szereket adagolnak a fogolynak.


Onnan lehet tudni, hogy az elme megtört, amikor az már gondolkodás nélkül bármilyen kapott információt befogad. Ezt úgy is nevezzük, hogy a mentális szűrő vagy mentális védelmi rendszer kikapcsol. Ekkor a tudatos szinten már semmit nem fog fel az egyén abból, amit mint információ kap meg. Így ha elolvas egy szöveget, hall egy mondatot, akkor egész egyszerűen nem tudja felidézni. Ez azért van, mert automatikusan a tudatalattiba kerül az információ.


Ez után elkezdik felépíteni az új tudatot, ami igazából látszólag úgy működik, mintha az ember visszakapná a gondolkodás képességét, és ezáltal a mentális védelmi rendszerét. Ez azonban már nem igaz, ugyanis ekkor már egy beprogramozott védelmi rendszert kap mentálisan, ami annyit jelent, hogy meghatározott forrásokból érkező információt egész egyszerűen gondolkodás (tehát a tudatos szint kizárásával) átenged az elme, míg ha az idegen forrásból érkezik, akkor egész egyszerűen kizárja azt és hevesen ellenkezik (ugye ahogy akkor kellene reagálnia, ha a mentális védelme helyes lenne, és a hamis információk esetén kellene így reagálnia).


A másik jellemző, ahonnan felismerhető, hogy valakinek a mentális védelme mesterséges, hogyha a meghatározott forrásból érkezik az információ, nem számít, hogy helyes vagy helytelen az információ, automatikusan abszolút igazságként fogadja el. Ám, ha később ezen az információn változtatnak, és pontosan az ellenkezőjét kezdik állítani neki, akkor azt is automatikusan abszolút igazságnak fogadja el, és felülírja a régit. Ez az a pont, amiből felismerhető a programozás. Ugyanis egy helyesen működő mentális védelem esetén, az elmének meg kellene ütköznie azon a dilemmán, hogy amit régebben igaznak mondtak, az most hazugság lett. Fel sem merül a programozott egyénben, hogyha korábban hazudtak és téves információt adtak számára, akkor most vajon valós és/vagy igaz információt kapott e?


Ez a választásoknál brutálisan jól megfigyelhető és úgy az átlagos társadalmi reakciókon. A politikusok akár egy napon belül is totálisan ellentmondanak önmaguknak és állításaiknak, ezen kívül nyíltan hazudnak, mégsem ütközik meg ezen nagyon sok ember. Kívülről tekintve ez olyan, mintha "átsiklanának" fontos információk felett. Holott nem erről van szó, hanem arról, hogy a mentális védelmi rendszerük a "megbízhatónak" jelölt forrásból kapja az információt, innentől kezdve az az abszolút igazság számára.


---


No, hát akkor nézzük az oktatási rendszert. Bekerül a gyerek az iskolába. Egy padban kell ülnie napi 8 órát, több más rabbal együtt bezárva, ahol totális ingermegvonásban részesülnek. A mozgás, a hallás, a vizuális élmény és minden más a minimálisra le van redukálva. Inger szegény környezet.


Ezek után, hazamennek a gyerekek az iskolából, bekapcsolják a zenét, bekapcsolják a tv-t, vagy elkezdenek játszani a játékokkal. Ezeknek a jellemzője az, hogy hirtelen hatalmas információ áradattal kezdik el bombázni a fiatalok elméjét. Ennek kicsúcsosodása a "disco" illetve a "szórakozóhelyek", ahol a megfelelő elme bodító szereket is megkapják leggyakrabban alkohol és cigaretta formájában, szélsőséges esetben akár drogokat is. De igazából a TV is a célnak megteszi, koffein és cukor tartalmú ételek és üdítők mellett.


Ezt folytatják 8+4 éven keresztül.


Jah... mond nekem azt, hogy nem globális agymosás folyik a világban.


De persze ez nem elég hatékony így, ettől még alapvetően az elme részeiben ép maradhat. Főleg, ha ki tudja magát pihenni a gyerek. Erre való egyrészről a fentebb már említett alkohol és a koffein és cukor tartalmú italok, amelyek bizonyítottan alvászavarokat okoznak, így nem tudják kipihenni magukat a gyerekek (egyébként a felnőttek sem). Az alvásmegvonás a másik leghatékonyabb módszer a mentális védelem alacsony szinten tartására. Aztán ott a tanár. A tanár feladata a bírálat és a folyamatos stressz fenntartása. Feleltetés, dolgozatok, és ha még élvezi is, akkor extra házi feladatok, büntetések, és más egyéb eszközök adottak, amellyel a stressz szint folyton fenntartható. Ez felnőtt korban a "főnök" illetve a piramis elvű vállalati rendszer.


A stressz szintet tovább növeli, hogy egy átlagos diákot 8-12 tanár tanít egy félévben / évben. Egy gyereknek mind a 8-12 felnőtt elvárásainak meg kell felelniük, és igen magas szinten kell ismerniük mindegyik tantárgyat. Ellenben a tanárok, akik tanítják a diákokat, nem igen tudnának hozzászagolni sem más tanárok témaköréhez. Így például egy fizika tanár nem tudná nyelvtanra tanítani a diákokat, vagy egy ének tanár nem tudná matematikára tanítani a diákokat. Tehát egyértelmű, hogy a diákokkal szembeni követelmény irreális.


De hát ez a modern "oktatás".


Felnőtteknél pedig a szoros határidőkkel és az embertelen teljesítményorientáltsággal tartják fenn a folyamatos stressz szintet. Mert hát ugye a munka hőse majd kitüntetést kap.


---


No, mivel te is és sok itt hőzöngő pontosan ugyan ebben a programozott álomvilágban éltek, nem fogtok megérteni semmit abból amit írtam. Ezt tudja Ceri is, pontosan ezért mondja, hogy "lusta leírni" bármit is nektek. Tudja nagyon jól, hogy mivel nem a megfelelő forrásból kapjátok az információt így a mentális védelmetek (ami nem a sajátotok csak azt hiszitek) automatikusan elutasítja.


Ezzel szemben ömleni fog belőletek az a rengeteg hibás ismeret és tudás, amelyet kaptatok a "forrásból".


Ezért mosolygok rajtatok, amikor engem hülyének néztek, és úgy csináltok, mintha én nem tudnám azt amit ti tudtok. Pontosan ismerem minden szavatokat és már nem egyszer hallottam azt. Azt hiszitek én vagy ceri kivételek voltunk? Mindannyiunk agyát kimossák és mindannyiunkat beprogramoznak. A különbség csak az, hogy én idő előtt találkoztam olyan emberrel, aki felébresztett és felvértezett azzal a képességgel, hogy ne hagyjam a mentális védelmemet lerombolni. Nem tudok ceri nevében nyilatkozni erről, de az ébredésnek sok formája van.


Szóval igen kedves Ozmium én egy összeesküvés elmélet gyáros vagyok, én már felülemelkedtem a "hívőség" fogalmán.


Ezen kívül az én mentális védelmem segítségével meg tudom neked mondani, hogy mikor melyik film, zene, könyv milyen programcsomagot küld a tudatalattidnak, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy szolgáld a rendszert.


Nem tagadom, én is találkozom ezekkel nap mint nap és látom, hallom, olvasom őket. Kettőnk között az a különbség, hogy én a mentális szűrőmön engedem át, amely képes a hibás ismeretet felülbírálni és a kapott információt megérteni, elemezni és eldönteni, hogy jó e vagy rossz.


Szóval kedves Ozmium, igen is kisajátítom a gondolkodás jogát az összeesküvés elmélet hívőinek.


---


A pesszimizmusról pedig csak egy kérdés: Amikor 86.-ik indián törzs látta, hogy már előttük 85 indián törzset kiirtottak, akkor vajon az akkori kétkedő indiánok mondták e még, hogy "ne legyél pesszimista, békével jönnek".


Szóval a kérdésem: Minek kell történnie, hogy azt mond, hogy nem pesszimista, hanem realista vagyok? Minek kell történnie, hogy elismerd, józanul látom a világot, előítéletek nélkül, de megítélve azt?


---


"A fúziós generátoros sötétséggel mire célzol?"


Az ipari forradalom azért tudott megvalósulni, mert egy olyan erőforráshoz jutottunk, amely lehetővé tette azt, hogy az ipart nagy méretűvé tegyük. Először a szén és általa a gőz erő volt, később pedig a kőolaj jelentette ezt az energiaforrást.


Aztán az idő telt - múlt, és egy második ipari forradalom, ami bár nem volt akkora nagy durranás, mint az első, mégis jelentős volt, ez az atom korszak hajnala volt, amikor is a villamos energiát állítottuk rabszolga sorba.


Mi volt ezek fő jellemzője? Az, hogy az energia révén még több ember kényszerült a városba, hogy kiszolgálják az ipar humán erőforrás igényét. Ebből egyenesen következett, hogy az emberek egyre inkább függővé váltak az energiaforrásoktól, amelyek néhány oligarchikus szövetség kezében volt / van.


A másik fő jellemzője pedig az volt, hogy mindkét esetben az ipari teljesítmény növekedésével az ipar olyan iszonyatos mértékű szeméttermelésbe kezdett és a környezetet olyan mértékben kezdte szennyezni és rombolni, amilyet még soha emberi tevékenység nem produkált.


A Föld igen súlyos gondokkal küzd, főleg az erdőirtás és a talajpusztulás következtében, ehhez hozzájön mind a folyó mind a talaj szennyezés, az irdatlan mennyiségű szemét és lehetne még sorolni.


Eközben az energiaforrásaink kapacitásának határát elértük. E miatt most az emberek elkezdtek odafigyelni arra, hogy ne pazaroljanak, igyekezzenek mindent újra felhasználni, ahol csak lehet takarékoskodnak az energiával is és kímélik a környezetet.


Abban az esetben, ha a fúziós reaktort megalkotják, akkor egy olyan nagy erejű energiaforráshoz jutunk, ami ismét az energiapazarlást fogja élénkíteni. Ismét senkit nem fog érdekelni a Föld óvása, az energiapazarlás következménye. Csakhogy ezt a csapást már nem bírná ki a Föld. Márpedig, ha a Föld haldoklik, akkor rajta az ember is haldoklik.


De tudom, hogy süket füleknek beszélek, hiszen a "forrásból" az az információ jön, hogy minden a legnagyobb rendben, ergo ez az abszolút igazság számotokra, a valóság pedig nem érdekel.


---


Anonymus

2015. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
55%
Ha az agymosást katonai céllal alkalmazták volna (maradjunk feltételes módnál), akkor a cél az ellenség (vagy a vélt ellenség) kiiktatása lett volna. De kérdem én: a teljes emberiség agymosásának mi lenne a célja? (mindamellett hogy a világ sem politikailag, sem társadalmilag, sem gazdaságilag nem egységes, tehát nincsen semmiféle egyeduralom vagy ilyesmi, hanem széthúzó erők, lobbik stb) Ha én egyeduralomra törnék vagy hatalmat akarnék, akkor nem kezdeném "irtani" az egész emberiséget, mert akkor saját magam alatt vágom a fát. Ez szerintem teljesen egyértelmű. Ugyan mi hasznom lenne belőle, hogy tönkretegyem a földet, az emberekből kiirtsam a kultúrát? Vagy gondolod, hogy ez a valaki vagy valakik majd vesz egy 100 hektáros birtokot, körülkeríti, bent ellátja magát minden jóval, és kőkerítéssel körülkeríti és boldogan nézi hogy "odakint" hogy pusztul az emberiség és az emberi kultúra? Mi haszna lenne ebből bárkinek is? Ugyan! Ha pusztulás, akkor mindenki elpusztul! Ezzel szemben ma olyan lehetőségeid vannak, mint korábban soha. Gyakorlatilag egy emberöltő alatt körbeutazhatod a földet és hogy mást ne mondjak, az interneten akár milliók is olvashatják, hogy mit gondolsz a világról, és választhatsz, hogyan éljél, hogyan táplálkozzál. A modernkori ember minden szabadságával rendelkezel. Attól még, hogy egyes dolgokkal nem értesz egyet (politikai döntések vagy társadalmi szabályok), attól még nem kell rémeket látni.
2015. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 ceri ***** válasza:
44%

Mi baj a parlagfűvel? Allergiás rá a benzingőzben felnőtt városi ember.

Ezeken kívül allergiás mindenféle virágporra, tejre lisztre, meg 1 csomó élelmiszerre. Ezeket mind el kell tüntetni a világból. Ki kell irtani szinte az összes virágos növény, meg persze a gombákat is.Szívjátok a benzint és a széndioxidot, -monoxidot és a többi mérges gázt!

Azért az érdekes, hogy az allergia a városi embereknél jelentkezik többnyire, meg persze az adalékos élelmiszerek megjelenésével már vidéken sem ritka. 40-50 éve szinte ismeretlen betegség volt. Ma is az a természettel kapcsolatban lévő embereknél a virágpor allergia. De persze irtsunk ki minden virágzó növényt!

Ez lesz aztán a materialista szép világ.


Ozmium42! mindig "bírtam" az ilyen magabiztosan másokat lenéző tájékozatlanokat, mint te. Én is csak nevetek rajtad. Te honnan tájékozódsz? Ülsz a laborodba és elemezgetsz, kísérletezel?

A természetben semmi nem az ellenségünk, csak amit azzá teszünk. Ellentétben a város szennyével, mocskával.


Parlagfőre allergiás gyerekeket kivittek a természetbe 1 hétre. Játszottak, hancúroztak a természetben -parlagfűben. Semmi allergiás tünetük nem volt. Amikor visszahozták őket a városba (BP) a Moszkva térnél előjöttek a tüneteik. Persze ezt is a neten olvastam, biztos nem is igaz.

Még jó hogy te -Ozmium42- láttad, hogy ez nem történt meg, és hazugság. Mint ahogy Istent is láttad, hogy nincs.


A parlagfű különben immunrendszer erősítő.

2015. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 ceri ***** válasza:
44%

"De kérdem én: a teljes emberiség agymosásának mi lenne a célja? "


Kérdezd meg Rothschildot és társait. Elolvashatod a Lugánói tanulmány is.


"modernkori ember minden szabadságával rendelkezel"


Hát persze, jogod van modernkori rabszolgának lenni. Egy rendes becsületes melós a mókuskerékben futkározik, nem a földet utazza körbe. Persze más a helyzet a bűnözőkkel, és talpnyalóikkal, de ugye annak nem kötelező lenni!


Elég ha elzárják az áramot és megtudod mennyire függsz a hatalomtól. A városiaknak 3 nap lesz akkor az élet vagy annyi sem. És majd rájönnek, hogy mennyit ér a tudásuk. És ez bármikor megtörténhet, de lehet akár valami természeti csapás is -napvihar. Észak-Amerikában volt már ilyesmi, de lehet komolyabb is.

Rengeteg aknát helyezünk el, egyik majd fel fog robbanni és akkor már késő lesz felébredni.

2015. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!