Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A mexikóiak milyenek álltalában?

A mexikóiak milyenek álltalában?

Figyelt kérdés

lesz lehetőségem kiutazni nyáron mexikóba,


milyenek ők mi jellemző rájuk ,úgy nagy átlagba ?

temperamentumosak ,kedvesek,mi jellemző rájuk?

hogy visszonyulnaka fehérekhez



2014. jan. 1. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
En nem ismertem egyet se,de azt tudom, hogy nagyon vallasosak...
2014. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Tapasztalataim szerint nagyon kedves, nyíltszívű emberek. Barátságosak és vendégszeretőek. Jellemző rájuk a malinchismo, szeretik a külföldieket, főleg ha Európai az illető, nagy érdeklődéssel fogadják. A jó szándék vezérli őket.
2014. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismrtem egy srácot, okszor bejhárt hozzánk a gyorsétterembe, Mindig kedves volt, mosolygós, inkább szűkszavű. Velünk is mindig tiszteletel beszélt. Láttuk rajta, hogy nem európai, és mivel törzsvendég volt, egyszer megkérdeztük, honnan jött, akkor mondta, hogy Mexikó.

Ezt meghallottuk, mondtam neki, hogy: Ah, Mexico!!! TV series and telenovellas, Tequila, Chili, Drug cartels.

Elkezdett nevetni, mondta, hogy igen, a legtöbb embernek ez jut eszébe Mexikóról. Mondtuk neki azt is, hogy a mexikói zászló olyan, mint a magyar, csak 90°-kal el van fordítva és benne van a mexikói címer.

Kérdeztük mit csinál itt (Pesten), azt válaszolta, hogy a követségen dolgozik.

Szóval lehet, hogy valami főiskolát végzett és emiatt, de nagyon illedelmes volt.

2014. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!