Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Evolucionisták a nyelvek...

Kagawa kérdése:

Evolucionisták a nyelvek hogyan alakultak ki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 15:31
 61/95 A kérdező kommentje:
2013. júl. 31. 23:26
 62/95 anonim ***** válasza:
100%
"Saját" gondolataid nincsenek? Csak hatezerszer megcáfolt videókat és idézeteket tudsz küldeni? Miért provokálsz?
2013. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 sörpocak ***** válasza:
100%

Megnéztem az első 6 percet: Azt állítja Hovind egyik könyve,hogy a Marsra az élet a Föld által jutott át. 15 km vastag kőzet valahogy úgy fejtett ki nyomást bizonyos vízmennyiségre,hogy az felkerült az űrbe és megragadt a Marson. (azért írtam "könyvét" mert nem ő drukkolt elő ezzel a magyarázattal,de nem is látszik rajta,hogy ellenezné az "elméletet)


Ugrás: Találtak egy, a Marsról származó kődarabot amiben van egy megkövesedett baktérium. Hovind szerint a nagy távolság miatt nem kerülhetett ide ez a kő (a Marsról természetesen),épp ezért nem is lehet igaz.


Kérdés: A földről átjuthatnak anyagok a Marsra,de a Marsról a Földre nem?


+ azzal is érvel,hogy a baktérium a kőben nem élhette volna túl az űr hidegét és vákuumát stb. ,de a Földről származó vízben található baktériumok amik "elmélete" szerint átkerültek a Marsra, azok túlélték az űrt (természetesen nem párologtak el a nap miatt :) ) és ezért lehet élet a Marson, ami nem egy másik evolúció hatása mert a baktérium a mi evolúciónkból származik.


Nekem ebből az első 6 percből csak az jött le,hogy egy számára lehetetlen dolgot helyettesített egy (saját logikája szerint) úgyszintén lehetetlen dologgal :D

2013. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 A kérdező kommentje:

De a Marsra se juthatot baktérium de a töbi dolgot is nézd meg ne csak felét én is megnéztem az Ősrobbanásról szóló dokumentumfilmet...de ez hiteleseb sooooookkkkkaallll

bocs a hejesirásert a neten igy szoktam irni es ekezetek nelkül mert bemásoljam kell az ékezeteket nehezen tudok igy irni külfoldi vagyok

2013. aug. 1. 14:26
 65/95 anonim ***** válasza:
100%

Hovindot az oldalon már milliószor csak én megcáfoltam,és hogy mindenki összesen hányszor...Inkább normál alakot használok mert nincs elég nullám:9X10^56-onszor minimum.


Csak hogy szemezgessek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Illetve az egyik videója alól kimásolom neked a hülyeségeket.


Ez az a videó: http://www.youtube.com/watch?v=mXgkbkgNEU4


Hovind azt állítja nem volt reduktív a légkör.Akkor megkérdezhetem hogy hogyan találhattak olyan vas lenyomatokat a földön világszerte,amelyeknek valamiért de meg van a reduktív állapotuk?Szóval nem vörös vas rozsda,vas-oxid van a lenyomatokban,hanem zöld színű,tökéletesen reduktív vas iszap megkövesedve!Ez hogyan lehetséges ha mindig volt oxigén a Földön


Hovind azt is állítja hogy a hegységek pár nap leforgása alatt keletkeztek.Aha.És akkor a mélységi magmás kőzetekből álló hegyekkel mi van,mert hát a fenolitnak,andezitnak,riolitnak mind mind év tízmilliók kellenek a lehűléshez ,ugyanis ezek nem a felszíni lávafolyamokban szilárdulnak meg,mint a bazalt,vagy más felszíni magmás kőzetek,hanem a vulkán magmakamrájában szépen haladnak,meg megállva felfelé,és ez idő alatt roppant lassan szilárdulnak meg.Kérdésem:Pár nap alatt hogyan kristályosodik ki egy andezit kőzetszövet,több ezer fokos hőmérséklet mellett?


Elárulom:Sehogy.


De ott vannak az obszidián módosulatok is.Van két ,ódosulata az obszidiánnak,a hópehely és a gyöngy obszidián (perlit).Ezek a modellek szerint több évmillión keresztül kristályosodnak,ugyanis az obszidián,lényegében egy baromi magas viszkozitású üvegként viselkedik,ami próbál az idő előrehaladtával a rá jellemző kristályszerkezetbe átállni.


Na ez hogy jött össze pár nap alatt?


Vagy ott vannak a szedimentkőzetek,mint a dolomit,homokkő,vagy mészkő.Ők hogy jöttek létre pár nap alatt?


Aztán Hovind olyat is állít hogy a Föld körül egy bazinagy jégkupola volt.Egyszerűen:Hogyan?Valaki lekapcsolta a gravitációt?


Ja,és itt van hovindtól a kedvencem:Becsapódott a szuperhideg jégből álló meteor,és ez mini jégkorszakot okozott.Aha.Tudja hovind,hogy egy légkörbe belépő tárgy minden,csak éppen nem hideg?Pont azért fénylenek a meteorok,mert olyan magas a hőmérsékletük a súrlódástól,hogy a légkör ionizálódik,és ez adja a fényjelenséget.Ez pár száz-ezer C szokott lenni.Szóval hogy is van ez a szuperhideg jég dolog?


Aztán hovind elkezd érvelni a radiometrikus meghatározások ellen,nem létező érvekkel.Ókori emberi leleteket tökéletesen datáltak C14-es meghatározással,és borokat palackozási évre pontosan meghatároztak a hidrogén 3-as kormeghatározással.Ez hogy lehet?De áruld már el nekem,hogy is lenne rendszertelen az atomok bomlása,mikor is egy függvényről van szó?


Ja és néhány dologra felelhetnél ha nincs evolúció:


Nekünk van 23 pár kromoszómánk,a csimpánzoknak 24 van.De fura mód a mi 2-es számú kromoszómánk úgy néz ki hogy van egy nyitott vége(telomer),egy egy közepe (centromer) aztán ismét egy telomer,ismét egy centromer,és ismét egy telomer.Hmmmm...Teljesen olyan mint ha a közös ősünknél két kromoszóma összeforrt volna eggyé a két végüknél...


Te erről mit gondolsz?


Aztán ott vannak a gyűrűfajok.Róluk mi a véleményed?


Vagy ott vannak a Homo florensis leletek indonéziában,amik lényegében egy teljesen más embrfajtától származnak,és a sziget kis élőlényeltartó képességéhez evolválva,az ottani emverek is 1 m magasak voltak.Ezek mára kihaltak úgy 18 ezer éve,de még találkozhattak a homo sapienssel.Ennek bizonyítéka hogy a helyi mondavilágban fenn is maradt kis erdei emberek legendája,illetve hogy a rétegtani feltárásoknál találtak olyan kőeszközöket,amelyek mástól nem származhattak.


De Florens érdekes hely.A negyed időszak végén egész kis törpefaunája volt,és olyan növényevők éltek itt mint törpe vizielefánt ,óriáspatkányok és hasonlók.Ez nem evolúció?


de még sorolhatnám mind az evolúció bizonyítékait,mind hovind baromságait oldalakon át.


Mondjál csak egy evolúció ellenérvet,vagy bármilyen hovind állítást,ha akarod több nézőpontból is megcáfolom,tudományos disszertáció formájában,ha kell oldalakon át csak neked itt is vagy privátban.

2013. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
100%
Te nem külföldi vagy, hanem egy idióta, ez meg sajnos helyfüggetlen...
2013. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 A kérdező kommentje:
2013. aug. 7. 12:08
 68/95 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



[link]


Mi hosztuk a világra a bünt,de Isten az Ő fiát adta ertünk ,Ő szeret minket

2013. aug. 7. 12:14
 69/95 anonim ***** válasza:
Téged szerintem anyád sem szeret, miért pont Isten szeretne?
2013. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:
MOST EKEZETEK NELKUL IROK MERT NEKEM NEHEZ EKEZETEKET IRNI SZOVAL: NEZ MAGADRA TE MIDNNKIT MEGBANTASZ LEGALABIS SOKAKKAT NEM ERDEKL MASOK ERZESE MINKET KERESZTENYEKET IGEN ES ARA TANIT ISTEN HOGY- SZERESUK EGYMAST EGYMAS TERHET HORDOZUK ES ENVELEM ISTEN CSODAT TET 17 EVES VAGYOK ES 16 EVESEN TERTEM MEG TUDOM HOGY ISTEN LETEZIK. ISTEN SZERET TEGED IS ES HA NEM KUTATOD A BIBLIAT ES NEM ERTED IGAZSAGAT CSAK RANEZESRE ELOLVASATOK HA OLVASATOK IS ES NEM KERITEK ISTEN LELKET HOGY SEGITSEN MEGERTENI IGY HOGY HIDJETEK HA KI SE PROBALJATOK AZT HOGY ISTENEL JARJATOK ES HINI BENE IMADKOZNI KERNI A SEGITSEGET ES ISTENHEZ KOZELEDNI CSAK PROBALJATOK KI ES JOB LESZ AZ ELETTETK 100% ES ISTEN JOBAN FOG SEGITENI CSAK ENGEDJETEK MAGATOKHOZ KOZEL ES TI IS FOGTOK HINNI BENE JOB LESZ AZ ELETTEK BIZTOS VAGYOK BENN ...NEM ERDEKEL MIT MONTOK ROLAM EN AKOR IS SZERETLEK BENETEKET ES IMADKOZNI FOGOK ERTETEK IS:)
2013. aug. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!