Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Evolucionisták a nyelvek...

Kagawa kérdése:

Evolucionisták a nyelvek hogyan alakultak ki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 15:31
 41/95 A kérdező kommentje:
Reménytelen.....Máskülömben a Biblia megmonta előre,hogy nem fognak az emberek hinni Istenben ez is teljesedett
2013. júl. 27. 21:40
 42/95 A kérdező kommentje:
nem ertitek
2013. júl. 27. 23:23
 43/95 anonim ***** válasza:

Még hogy mi nem értjük!

Itt Te vagy az, aki nem ért valamit...

2013. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még nem fordult elő, hogy a Föld bolygó összes embere egyetlen egy istenben higgyen, hanem egy csomóféle hitrendszer él elszórva párhuzamosan, ezért az összes isten meg szent könyv nem mondott túl sokat azzal, hogy pont őbenne nem fognak hinni mindnyájan az emberek.

De, kedves kérdező, itt csak Emberekről volt szó szerinted. Most képzeld, ott az összes földönkívüli, azokra még a biblia se monda hogy nem fognak hinni pont a te istenedben a sok közül.

Ez jó hír, nem?

2013. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
a 42#..."Máskülömben"..."n"-nel haver,nem "m"-mel. Ez a reménytelen. Vissza az iskolába!!!
2013. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
42#..."megmonta",,,és a "d" hol marad?
2013. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:

Szia filoszmen!

Én egy "be"-t is hiányolok a mondatból.


Úgy látszik evolúció nélkül nem akar a nyelv kialakulni rendesen.

:)

2013. júl. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:

A nyelvek úgy alakultak ki,hogy a táplálék szerzésére előbb kialakult egy szájszerv, majd később a nyelv is

:)

2013. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
73%
Sőt,a szexben is nagy szükség van rá... Asszem,ez a buli meghalt. "Na csá gyíkok,,én leléptem" /Eric Cartmen/,hogy már egy igazi klasszikust is idézzek.
2013. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:

48-as, ezt rosszul tudod. Isten intett, hogy "És akkor legyen az embereknek nyelve! És akkor lőn nekik az."

Az állatokról nem tudom, azt majd a kérdező leírja. elvégre pl az emlősök is esznek valamivel.

2013. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!