Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek a keresztények...

Szerintetek a keresztények istene mennyire gonosz? Elsőszülöttek halála, csapások...

Figyelt kérdés
szept. 6. 22:33
 51/91 anonim ***** válasza:

48

Nem. Én az elmebeteg vallásodnak az elmebeteg követőinek a többségi véleménye alapján alkotok véleményt, illetve arról amit az egyházaitok 2000 évig propagáltak. Rohadtul ne próbáld meg letagadni hogy nem létezik pokol a beteg vallásodban mint ahogyan azt a hitvédő apologetikus idióták teszik mert telis teli van a szent írásod utalásokkal rá:

[link]

szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:

52-es, megfogsz lepődni, de ilyet a Biblia nem tanít.


[link]

szept. 7. 21:50
 53/91 Darkmoon80 ***** válasza:
62%

""(A helyes válasz: Nem igaz. Valójában a gondolkodásra képtelenekből lesznek a vallási fanatikusok.)"

Te meg jó nagy paraszt vagy Darkmoon, hogy a keresztény feleségedet itt lenézed. gondolkodásra képtelennek nevezed."


Látod, megint bizonyítottad az igazamat!


A helyzet az, hogy a feleségem nem vallási fanatikus (ellentétben veled), hanem értelmes gondolkodású hívő!


A példáimat pedig tőled vettem bemutatandó a logikai és morális szintedet. Ha nem tetszik a kép, magadra vess...


Az átkozódásod pedig jól mutatja a lelkivilágodat, ami valóban jól beleillik a képbe, amit az ember egy gonosz isten követőjéről kialakít...


(Tényleg ennyire sz* a családi viszonyod, hogy másokéval ennyit foglalkozol???)

szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
22%

"A helyzet az, hogy a feleségem nem vallási fanatikus (ellentétben veled), hanem értelmes gondolkodású hívő!"



Az elmúlt 5-7 vagy tudom is én hány éve vagy már itt Dark. Érdekes módon olyan kifejezést, hogy értelmes gondolkodású hívő ez idő alatt még most először hallok tőled.


Hát ez akkora xD.......



"Az átkozódásod pedig jól mutatja a lelkivilágodat, ami valóban jól beleillik a képbe, amit az ember egy gonosz isten követőjéről kialakít..."



Nem átkozódtam, pusztán csak a feleségednek kívántam jókat. Nem értem hogyan lehet ennyire toxikus emberrel együtt élni.

szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:
Szeretlek.
szept. 7. 22:12
 56/91 A kérdező kommentje:
59-es, hol van a Krisztusi szereteted benned? Imádkozok érted.
szept. 7. 22:24
 57/91 anonim ***** válasza:
66%

59

Jól mondja a kérdező, hová lett az a nagy krisztusi szeretet belőled, hm? Így reagálod le ha kapsz egy kis kritikát, ha egy kicsit megbolygatják, megkérdőjelezik a világnézetet, hmmm? 😆😆😆

szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 A kérdező kommentje:
Későn is eltűnnek válaszok? Azt hittem, hogy csak napközben :O
szept. 7. 22:28
 59/91 Darkmoon80 ***** válasza:

Szeretetben, tiszteletben egymás iránt...

Ennyi a recept.


Neked sikerült?

szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 A kérdező kommentje:

És neked Darkmoon? Nem voltak ilyen szavak tőled?

Agymosottak, fanatikusok, sötétek....

szept. 7. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!