Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten szándéka az emberiség...

Mi Isten szándéka az emberiséggel, illetve személy szerint az emberekkel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

Itt a verichip egyik reklámja, amúgy sztem maga a reklám Q.rva jó:


http://www.youtube.com/watch?v=eob532iEpqk

2010. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
A Fehér házra még én sem jöttem rá, várom az illető válaszát. Nem fogsz sittre kerülni, csak lehetetlenné válsz. Ezt nem tudom ki mondta Neked erről szó sincs. A Bibliában is ott van: nem fog tudni adni venni. Börtönről szó sincs. De ismétlem. Most se kerülsz sittre azért, mert nincs pénzed és papírjaid. Csak éppen nem tudsz vásárolni, utazni, munkát keresni, autót vezetni. Szóval semmire nem vagy képes most sem papírok és pénz nélkül.
2010. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha belegondolsz maga a találmány szenzációs. Eleve kizár egy csomó bűncselekményt. Pl okirathamisítás, bolti lopás, rablás. Hiszen nincs értelme. Bemész valaki fejével vásárolni? Amerikában sok szülő beültetette a gyerekébe, az emberrablás és elkódorgás veszélye miatt. Amerikában a vendégmunkásokba akarják berakni, hogy ne tudjanak eltűnni az országban. Sok alzheimer kórosban benne van már. Amerikai rendőrökben, hiszen tartalmazza az orvosi adataidat (vércsoport, gyógyszerérzékenység stb..).
2010. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
igen most már értem_!de hallottam olyat is hogy evvel imndenki meglesz pecsételve!és fekélyt is fog okozni!hát ha már vannnak emberekben majd meglátjuk milyen következményei lesznek!ez nem hinném h nálunk mostanában lesz majd pár év még addigra meglátjuk mi lesz!nem?
2010. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Ha kifolyik az elemből a lítium, akkor fekélyt okoz, ezt orvosok mondták. A Biblia pedig ezt írja:

Elmené azért az első /angyal/ és kitölté az ő poharát a földre és támada a gonosz és ÁRTALMAS FEKÉLY azokon az embereken, akiknek van a fenevad bélyege, és akik IMÁDJÁK annak képét.”

2010. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Sajnos hamarabb lesz mint gondoltuk. Ez azért egyébként több, mint furcsa. Ebbe már szerintem nehéz lenne bármit beledumálni. Ekkora véletlenek nincsenek.
2010. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
ez nem véletlen hanem amerikárol tudni kell hogy nagyon hivö emberek olvasták a bibliát és most kitaláltak egy ilyet!jó de nem lesz kötelzö nem??
2010. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Most még nem, de tervbe van véve. Egy fejes mondta, hogy nem lehet már kézben tartani a dolgokat, mert sokan elveszítik az irataikat, ellopják tőlük, sok a hamisítvány. Ezzel meg lehet akadályozni.
2010. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy ez csak valami jó kis Állam által finanszírozott hecc lenne. Egyébként biztos lesz még egy-két ilyen fura dolog. Nem ismerem az összes Bibliai jövendölést.
2010. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim válasza:
az Istenek minden emberrel másat szeretne művelni . valaki arra hivatott hogy pap legyen valaki hogy ügyvéd legyen de valaki arra hogy megalázkodjon rossz életet legyen . Az Isten mindig megpróbál rávezetni arra az útra amin otet kell követni az már rajtad áll hogy mit felesz a mindennapos felkéréseire 14F
2010. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!