Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten szándéka az emberiség...

Mi Isten szándéka az emberiséggel, illetve személy szerint az emberekkel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

"Igen ez annyira életszerű! Elolvasták a Bibliát és gyorsan kifejlesztettek egy valag pénzért egy olyan chipet, amitől az emberek egy része majd jól megijed és nem fogja használni. Ez már olyan szintű beledumálás, hogy már a nevetséges."


Előbb nézd meg a fejre állított pentagrammát, csúcsában a Fehér Házzal, és majd utána mondd azt, hogy nevetséges beledumálás. Tessék, segítek:

[link]

Írd be, hogy White House, majd üss egy entert.

2010. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

De hasonlóképp érdemes áttanulmányozni az egyszerű egydollárost is, azon is igen érdekes dolgok vannak:

[link]

2010. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
jo ok pentagramm a fehér ház!de én még mindig nem kaptam válaszokat!verichip ??
2010. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

Akkor előbb achipes válasz, aztán megnézem a Fehér házat. Szóval említetted Romániát, Oroszországot stb..

Ezekben az országokban most is kötelező a szem. ig., ahogy nálunk is. Itt sem pampoghatsz, hogy Nekem nem kell. Ez semmi más, mint az, hogy lecserélik a kártya alakú igazolványodat (ami szintén nem újdonság, hiszen előtte is másfajta személyi volt) erre a chipre. Én nem értem mitől olyan elképzelhetetlen. Én sem mondhattam, mikor lejárt a régi típusú személyim, hogy márpedig nekem nem kell kártya. Megtehetem, hogy nem hordom, de akkor nem tudok semmit elintézni, hiszen mindannyian tudjuk, hogy egy csomó helyen szóba sem állnak Veled enélkül. Főleg, amióta annyira komolyan veszik a személyi adatok titkosságát.

2010. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
PERSZE AZZAL NINCS IS GOND H VAN SZEMÉLYI!DE ROMÁNIA VAGY AFRIKÁBAN ELTUDOD KÉPZELNI HOGY MAJD VERICHIP LESZ AZ EMBEREKBEN?AMIKOR MÉG ÚT SINCSEN ÉS MÉG A HÁZUKON BIZTOSITÁS SINCS!VAGY AFRIKÁBAN??AZZOKKAL AZ ORSZÁGOKAL MI LESZ? MAJD MINDENKI BÖRTÖNBE KERUL?ÉS HOGY LEHET MAJD HASZNÁÁLNI EZT?SZERINTEM EZ CSAK RIOGATÁS!
2010. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
elnézést a nagy betüért!
2010. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
Afrikában most sincs személyi, de most őszintén foglalkozik velük valaki? Szegények enélkül is éhenhalnak. Nem Ők vannak többségben. Ők most sem mehetnek el kaját venni a Tesco-ba, most ugyanúgy másoktól függnek. Nem ez a réteg lesz megcélozva.
2010. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

"Előbb nézd meg a fejre állított pentagrammát, csúcsában a Fehér Házzal, és majd utána mondd azt, hogy nevetséges beledumálás. Tessék, segítek:

[link]

Írd be, hogy White House, majd üss egy entert."



Megnéztem, látom, csak nem értem mi a gond. Nem tudom mire válasz ez.

2010. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Figyelj! Az emberek 80-90%-ának vannak azonosító okmányai (a nomád törzsekkel most ne foglalkozzunk),függetlenül attól, hogy milyen helyzetben van az ország. Magyarországon is vannak hajléktalanok, nem tartom valószínűnek, hogy megvan még a személyi ig-uk. De ez egy kis réteg. Ha akarnak majd kaját venni, akkor jelentkeznek szépen a helyi hatóságnál és beültettetik a cuccot. Állítólag nem olyan költséges ez a dolog, mint amilyennek gondolod. Ez végülis ugyanaz a chip, mint ami a háziállatokban van. Annyi a különbség, hogy több adat fér rá. Ennyi.
2010. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
jo de én azt hallottam h kötelezö lesz mert akkor sittre kerulsz!de mi van a fehérházzal?én még minidg nem jöttem rá!
2010. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!