Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten szándéka az emberiség...

Mi Isten szándéka az emberiséggel, illetve személy szerint az emberekkel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
Nem gond ha nem ülteted be, csak a következményeit kel majd viselned. Mit érsz ma személyi és bankkártya nélkül? Semmit. Lépten nyomon megbüntetnek majd, és nem leszel képes a társadalom tagja lenni nélkülük. Nem kell ülnöd, csak kirekesztetté válsz.
2010. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Nem hallottad még, hogy a készpénzt mint fizetőezközt meg fogják szűntetni? Brazíliában a gazdag fiatalok már így fizetnek a dizsiben. És a Bibliában szószerint ez van


"Azt is teszi mindenkivel kicsinyekkel és nagyokkal gazdagokkal és szegényekkel szabadokkal és szolgákkal ,hogy az ő jobb kezükre vagy homlokukra bélyeget tegyenek.És hogy senki ne vehessen és ne adhasson el semmit csak akin a fenevad bélyege van "


János Jelenések könyve 12.13.16.17;


Nem fogsz tudni vásárolni. Nem lesz személyid, jogsid, semmilyen azonosítód. Amerikában vannak cégek, ahol már kötelezik a dolgozókat a ebültetésre "biztonsági okokból". Már rengeteg emberben benne van.

2010. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

RÉSZLETEK DR. CHARLES SANDERS TANÚSÁGTÉTELÉBŐL,


AMELY AZ UTOLSÓ IDŐKRE VONATKOZIK



Egy kutatócsoportnak volt a vezetője. Ez a csoport az egészségügy részéről azzal volt megbízva, hagy dolgozzon ki egy olyan microchipet, ami az emberi testbe beépíthető és alkalmazható a mozgássérült betegek megsegítésére. Erre a kutatásra abban az időben 1,5 millió dollárt fordítottak.


A kutatás sikerrel járt, a microchipek különböző változatban ki lettek kísérletezve és ma többféle formában, többféle célra alkalmazzák őket.


A kísérletek során sokféle microchip jött létre. Észrevettük, hogy némelyik képes befolyásolni az illető idegrendszeri működését, megváltoztatni viselkedését, kedélyállapotát. Mindez természetesen kísérletezéseinknek csak egy-egy fokozata volt. Ahogy haladtunk előre, a chip egyre kifinomultabbá és komplikáltabbá vált. Majd eljutottunk arra a pontra, amikor rájöttünk, hogy lapos alakú chipet nem használhatunk a szervezetbe való beépítésre, mert nem dolgozik. Egy más formájú chipet kellett terveznünk, olyant, ami nagyon kicsiny. /kb. mint egy rizsszem/ ma már az ilyen bőr alá injekciózható computer microchipet széles körben alkalmazzák az állatok megjelölésére. Los Angelesben pl. van egy vállalkozási csoport, akik azt állítják, hogy egy billió háziállatot /kutyát, macskát stb./ képesek ellenőrzésük alatt tartani és hollétüket pontosan kimutatni. /Megj.: Ilyen műtéteket már Budapesten is végeznek az állatorvosok./


Azért beszélek erről nektek, mert ezek a dolgok valóságosak és haladunk előre az úgynevezett “microchip pozitív identification” a személyek microchippel való megjelölésének szisztémája felé.


Közel másfélmillió dollárt használtunk föl a kísérletezések során. Az egyik fő kérdésünk az volt, hogy a szervezet melyik részében kell elhelyezni a computer mikrochipet.


A chipbe 250.000 részecske van beépítve, ezek között van egy feltölthető piciny lítium elemecske. Az egyik megoldásra váró probléma az volt, hogyan lehetne feltölteni ezt az elemet? Tudtuk, nem tehetjük vele azt, amit az óránkkal, amiben évenként cseréljük az elemet. Így magába az elembe kellett beépítenünk egy kis feltölthető áramkört, ami majd a test hőmérséklet-változásának hatására töltődik. Sok pénzt adtunk ki arra a kísérletezésre, hogy megtudjuk, a test melyik részében van a leggyorsabb hőmérsékletváltozás?


Amikor a jelentést visszakaptuk, ez állt benne:


1. a homlok hajtőnél lévő részén és

2. a jobb kézfejen.



A feladat megoldása közben a magam részéről volt egy olyan dolog, ami nagyon nyugtalanított. Ez az elemhez felhasználandó lítium volt. Tudtam, hogy ebben az anyagban olyan veszélyek rejlenek, amik később bizonyos problémákat okozhatnak, ezért szerettem volna más anyagot használni az elemhez, de feletteseim ezt nem hagyták jóvá.


Később, mikor Isten ráhelyezte életemre az Ő elhívását, és fokozottabban kezdtem tanulmányozni a Szentírást, akkor értettem meg, miért volt bennem ez a nyugtalanság, de erre majd később térek rá.


Szeretném, ha most odafordítanátok a Jelenések könyve 13:16 részéhez, ahol mutatok nektek valamit. A Biblia azt mondja:


“Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az Ő JOBB KEZÜKRE vagy a HOMLOKUKRA bélyeget tegyenek.”


Amikor ezt olvastam, azt mondtam: Istenem, de jó, hogy én ezt nem tettem! Nem volt részem abban, hogy én valakire is bélyeget helyezzek /De Isten azt mondta, nézd meg a „bélyeg” és a „bélyegzés” szó jelentését a görögben. Görögben a ”bélyegzés” szó “chiragma” fonetikusan írva, jelentése annyi, mint – egy karcolás, egy jelzés, egy bélyeg, vagy egy bevágás. Az előbbi szó elvisz bennünket egy másik görög szóhoz “charegsz” fonetikusan, aminek jelentése: valami, aminek hegye van, egy hegyes, beszúró alászúró eszköz.


Amit János látott – mikor Jézus a Jelenések könyvében leírt dolgokat mutatta neki – hiszem, hogy nem volt más, mint egy olyan tű, amit most használnak a microchip bőr alá való beszúrásához.


Azokon a konferenciákon, melyeken részt vettem Luxemburgban, Londonban, San Franciscóban és más helyeken, összesen tizenhét ilyen “New Word Order” = „Új Világrend” gondolatával foglalkozó tanácskozáson voltam jelen. A hátterében mindig ott volt az újfajta azonosítási rendszer kidolgozásának kérdése. Testvéreim, ez nem egy “Bar Code” (vonalkód) lesz, amivel ma az árukat jelölik meg, mert egy “Bar Code”-ba nem tudsz elég adatot tárolni. Hiszem, hogy a személyek azonosításához legjobban felhasználható eszköz: a computer microchip bőr alatt.


Szeretném megemlíteni, hogy ma reggel abban a templomban, ahol részt vettünk az istentiszteleten, egy férfi jött hozzám, aki állami alkalmazásban áll. Elmondta nekem, hogy a közelmúltban részt vett egy értekezleten, ahol kijelentették, hogy az államigazgatás kulcspozícióit elfoglaló személyek kapni fogják a microchipet.


Isten valami mást is mutatott nekem a Jelenések könyve 13:3-ban megírt antikrisztusi 666-nak jelentőségével kapcsolatban. Kutatásaim során megértettem, hogy a hatszázhatvanhatot kifejező szónak görög jelentése elvisz bennünket a “stigma” szóhoz, ami megmagyarázza annyit jelent, mint: - átütni ‚átlyukasztani, beleszúrni egy jelet a tulajdonjog felismerése végett.


Őrállóul állítottalak téged, hogy fújjad a trombitát! Ha te nem mondod, az Ő vérüket a te kezedből kérem ki. De, ha te figyelmezteted Őket, s nem hallgatnak reád, akkor az ő vérük rajtuk lesz. /Ezékiel 33. rész/.


Testvérek, azért vagyok itt elmondani nektek ezeket, mert napjainkban a dolgok sokféle formában függnek össze egymással. Vannak gyermekek Floridában, a napközi otthonokban, ahol már kapják a microchip megjelöléseket. Ez a módszer sok-sok helyen van már használatban. Adják pl. olyan betegeknek, akik betegségükből kifolyólag nem tudnak tájékozódni, könnyen elbarangolnak, eltévednek, a chip segítségével könnyen megtalálhatják őket.


Még egy másik dolgot is szeretnék mutatni, amit korábban már említettem nektek. Én harcoltam a microchip elemben lévő lítium anyag használata ellen, de legyőzettem, s így megmaradtak a lítiumnál. Annak idején beszéltem egy orvossal a Bostoni Medical Centerből, s kérdeztem, hogy mi a véleménye a koncentrált lítium használatáról a microchipben? Mi történik, ha a chip tönkremegy és kifolyik belőle a lítium. Ez az orvos egy ateista volt. Azt válaszolta: nagyon fájdalmas sebet, fekélyt okoz.


Azután olvastam a Jelenések könyve 16:2-ben lévő Igéket: “Elmené azért az első /angyal/ és kitölté az ő poharát a földre és támada a gonosz és ÁRTALMAS FEKÉLY azokon az embereken, akiknek van a fenevad bélyege, és akik IMÁDJÁK annak képét.”


Szeretném kiemelni néktek a “fekély” szót. Nézzétek meg, hogy ez egyes számban van írva. A baj nem fekélyekben, hanem fekélyben fog jelentkezni. Hiszem, amikor a világra elérkezik majd Isten ítéletének ez a szakasza, az Igében leírt esemény hatására a bőr alatt lévő microcipek fel fognak pattanni, a lítium kiömlik, és azokon, akik magukra vették az antikrisztus bélyegét, az antikrisztus tulajdonjogát elismerő pecsétet, azokon megjelenik a fájdalmas fekély.


Tudjuk, hogy Isten Mindenható. Mindentudó és egy időben Mindenhol jelenlévő Isten! Most mit tehet az antikrisztus? Neki fel kell használnia minden létező technológiát arra, hogy az embereket ellenőrzése alatt tartsa. És fel is fog használni mindent, ami csak lehetséges!


Egy üzenetet hoztam számotokra, és az üzenet: hogy a technológia már itt a fejünk fölött van, 23 műhold formájában, amik képesek teljes pontossággal leolvasni egy postabélyeget, ha ott fekszik valamelyik teniszpályán. Ha arra gondolsz, hogy titokban tarthatod azt, hogy ma ide jöttél a templomba, tévedsz! A műbolygó minden percben le tudja olvasni a parkolóban lévő kocsid rendszámtábláját különösebb probléma nélkül. A technológia itt van!


Három héttel ezelőtt jelentették be, az új műholdakat, az úgynevezett Low Eart, Orbaining Satellites = alacsonyan szálló, földet fürkésző műholdakat. Melyek elől senkinek nem lesz lehetősége elfutni vagy elrejtőzni.


Most sokan mondják még – a bekövetkezendőket mi el fogjuk kerülni, ilyen dolgok nem fognak velünk megtörténni. Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy ezek a dolgok máris történnek!


Mondhatnám nektek, hogy a szisztéma gyors lépésekkel halad a pénz nélküli társadalom megvalósítása felé. A hitelkártyák, és egyéb kártyák helyét hamarosan átveszi majd az “okos kártya”. Amerikában arról tárgyalnak az Illetékesek, hogy ilyen kártyát fog kapni minden felnőtt, s minden gyermek. Erre a kártyára az adatokat ugyanúgy rá tudják rakni, mint az általunk készített computer microchip, amit a homlokba, vagy kézfejbe ültetnek be. Az adatokat, információkat, ezeken elektronikusan lehet letörölni vagy hozzáadni. A szisztéma tehát – mint látjátok – teljesen kész az emberek, megjelölésére.


Az ÜZENET, AMIT ISTEN REÁM BIZOTTT AZ, HOGY MEGMONDJAM: NE VEGYÉTEK FEL! Ha valaki hozzád jön, és téged kérdez, mondd te is neki hogy: NE VEDD FEL!!!!!


Gyorsan haladunk ebbe az irányba. Amerikában a szociális segélyezési szisztémával szemben elkövetett csalások összege negyedévenként 500 millió dollár. Illetékes személy nyilatkozott a televízióban egy interview keretén belül, és kije1entette, hogy a csalásokat hamarosan meg fogják szüntetni, mert meg fog történni a minden kétséget kizáró személyazonossági jelölés. Pozitive icentification. A beszélgetés vezetője kérdezte, milyen módszerrel? A válasz: „electronic media a bőr alatt”. Az Egyesült Államok Elnökének van hatalma hivatalosan kiadni a parancsot erre vonatkozólag, és olyan személyazonosítási rendszert felhasználni, amit a legjobbnak lát.


Vannak emberek, akik kérdezik tőlem: - Mi történik akkor, ha szívemben valójában nem értek egyet a bélyeg felvételével, de szorító körülmények miatt kénytelen vagyok megtenni? Nem lehet más válaszom nekem sem, mint amit Isten Igéje mond a Jelenések könyve 14:9-12-ben. Egy harmadik angyal is megjelent [ez már elragadtatás utáni esemény] és harsány hangon így szólt: “Aki leborul a vadállat és képmása előtt [aki IMÁDJA az antikrisztust], homlokán vagy karján viseli BÉLYEGÉT, az inni fog az Isten haragjának borából, amelyet színtisztán töltött haragja kelyhébe. Kénköves tűzben fog gyötrődni, a szent angyalok és a Bárány színe előtt. Gyötrelmének füstje felszáll örökkön-örökké, és nem találnak nyugtot se éjjel, se nappal, mert leborultak a vadállat és képmása előtt, s viselték nevének bélyegét.”


Ez az alapja a szentek állhatatosságának, akik megtartják Isten parancsait és Jézus hitét. Újra csak azt mondhatom; hogy nincs más válaszom: NE VEDD FEL! Ez nem olyan dolog, amivel játszani lehet! HA FELVETTED, NEM TUDOD VISSZAVONNI!!!


Ott ültem a nagy államvezető férfiakkal Luxemburgban a konferencián, mikor arról beszéltek, hogy mindaddig lehetetlen az embereket ellenőrzésük alatt tartani, amíg nem tudják egyenként megkülönböztetni és nyilvántartani őket. Annyi visszaélés és csalás történik szerte a világban, mert nem tudják ellenőrizni és nyilvántartani őket. Valakinek lehet hamisított igazolványa, lehet valakinek más által elveszített igazolványa, lehet valakitől kölcsönkért igazolványa, de ha ott van a microchip a kézfején, vagy a homlokon, azt nem lehet elveszíteni. Te elveszítheted a kulcsodat, de nem veszítheted el a fejedet. Ezt nem lehet hamisítani, ezzel nem lehet manipulálni. Ha valaki ellopja a kezedet, és magával viszi, hogy élelmet vásároljon magának a pénztárnál, mindjárt tudni fogják, hagy valami nincsen rendben. Ma ez az egyik legmegfelelőbbnek látszó személyazonosságot jelölő módszer, és testvéreim, ez itt van, ezt használni fogják, ez általánosítva lesz! Ma például beszéltem valakivel Svédországból, aki elmondta hagy ott már hatezer embernek beültették a microchipet, minden probléma nélkül. Ezt a módszert alkalmazni fogják világszerte. Az előbbi Igénk az egész világról beszélt, nemcsak Amerikáról. Tudjuk, a megbízottak komolyan dolgoznak az “egy világigazgatási rendszer” kidolgozásán!



Sokmindenről tudnék még beszélni nektek.

De a FŐ ÜZENET mindabban, amit ma elmondhattam:


NE VEGYÉTEK FEL AZ ANTIKRISZTUS PECSÉTJÉT!

2010. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:

Érdekes módon ez a szöveg csak hívő oldalakon van fenn. Vajon miért...


De még ha igaz is lenne ez: vajon miért nem gondol arra senki, hogy ha a próféciák jó ideje ismeretesek, akkor azokra szánt szándékkal is rá lehet játszani...?


Az USA legalább akkora melegágya a vallási fanatizmusnak, mint a Közel-Kelet, ami nem is csoda, tekintve, hogy már az alapítói is szabadkőművesek voltak. Egyik talán legnagyobb vicc, hogy a Fehér Ház egy fejre állított pentagramma csúcsában áll (keressetek rá a Google Maps-en, hogy White House, és meglátjátok; szép szabályos, pontosan megszerkesztett, csak kicsit összenyomott, fejen álló pentagrammát adnak ki az utcák, a sarkait kör alakú terekkel jelölték meg, és még körbe is kerítették egyenes vonalakkal, azt hiszem, csak két szár hiányzik belőle).


Semmi meglepő nincs azon, ha azok az őrültek mindenféle bibliai jóslatokat próbálnak valóra váltani. Úgy hülyék, ahogy vannak.

2010. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
45%
Emberek, ha Isten képes volt a semmiből bumm, bolygót meg állatokat létrehozni, meg ádámot meg évát, akkor nem igaz, hogy a gonoszságot, meg azt a kib@szott tiltott fát muszáj volt odaraknia. Isten vagy nem létezik, vagy olyan gonosz, hogy direkt rakta oda a gonoszságot, direkt azt akarta, hogy egyenek belőle.
2010. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Igen ez annyira életszerű! Elolvasták a Bibliát és gyorsan kifejlesztettek egy valag pénzért egy olyan chipet, amitől az emberek egy része majd jól megijed és nem fogja használni. Ez már olyan szintű beledumálás, hogy már a nevetséges. Az meg hogy vallásos oldalon jelenik csak meg egy cikk, az nem azt jelenti, hogy nem igaz. A 92 éves néni megöléséről sem beszélt sem az rtl, sem a tv2. Csak a Hír tv-ben volt, de attól még megtörtént.
2010. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
2010. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, aki nem érted, hogy tudott Isten mindent megteremteni, és minek kellett odatennie a tiltott fát. A tiltott fa szemléltetheti a törvényt. Tökéletesek voltak, ezt ne felejtsük el. Mindent szabad volt nekik, kivéve ezt az egyet. Mégsem "bírtak magukkal". Viszont szabad akaratuk is volt, ez különböztet meg minket a robotoktól.
2010. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
gondlkoztam ezen a chipes dolgon!mi lesz romániával hiszen ott még út sincs és mivan oroszokkal ?tuti h ellenezni fogják hiszen ök bármit amit amerika akar ellenzik!és szlovén vagy tényleg vegyuk romániát afrikát ezzekkel mi lesz?még most is vannak olyan faluk ahol nincs viz és áram!na ott mi lesz?hamarabb lesz az éhezö gyerekeeknek chip mint kaja?hogy használható?mindent ujjá kell épiteni?magyarország 100 évvel van csak lemaradva ,és nem is beszéljünk a pénzügyi helyzetröl!100év is kevés lenne visszatörleszteni az adóságot!na erre kérek válaszokat
2010. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

"Mégsem "bírtak magukkal". Viszont szabad akaratuk is volt, ez különböztet meg minket a robotoktól."


No és mikor hoz az ember szabad akarata birtokában rossz döntést, na mikor...?


Akkor, ha nem rendelkezik a kellő ismeretekkel és/vagy a kellő akaraterővel.


Bármelyik is hiányzott az első emberpár esetében, azért mindenképp a teremtőjüket terheli a felelősség, hiszen megadhatta volna nekik azt (ami hiányzott), de nem adta meg.


Mindig ezzel jöttök, hogy a szabad akarat miatt nem vagyunk robotok, és nem veszitek észre, hogy ez mekkora ostobaság. A szabad akarat ugyanis semmi egyebet nem jelent, mint az arra való képességet, hogy döntéseket hozzunk a tények ismeretében - alkalmasint befolyásolva az érzelmeinktől is, és vagy uralkodunk magunkon akaraterővel és józan ésszel, vagy nem. Ha tehát a teremtő nem vértezte fel az embert akaraterővel és józan ésszel, akkor hiba volt szabad akaratot adnia neki, mivel ezzel előre elrendelte és kikerülhetetlenné tette a bukásukat.


Ez ugyanolyan, mintha te egy kisgyerek kezébe adnál egy éles lőszerrel megtöltött, kibiztosított pisztolyt: borítékolható, hogy tragédia lesz belőle. Ellenben ha egy lelkileg és szellemileg is felkészült, tisztességes, jellemes rendőrnek adod, abból nem lesz baj (hangsúly a nevezett jellemvonásokon).


A teremtő pedig mindezzel tökéletesen tisztában volt eleve, ezért ha ennek ellenére sem csinált másképp semmit, akkor pontosan ezt is akarta eleve. Ez viszont már olyan szintű kegyetlenséget és gonoszságot feltételez róla, amit én legalábbis nem tudok összeegyeztetni egy állítólag végtelen szeretetű isteni lénnyel.

2010. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!