Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten szándéka az emberiség...

Mi Isten szándéka az emberiséggel, illetve személy szerint az emberekkel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Igen 12:33 ebben igazad van, de én úgy értettem, hogy ha megváltoznánk, akkor az Armageddon, jelenések stb... mind "értelmetlen lenne". Most már láthatóak az utolsó idők jelei. Ha már 50 éve jó lenne az emberiség, akkor ezeket most nem látnánk. A Bibliát meg nem is értenénk, hogy miről beszél. "Fenevad jele?" Az meg mi? Ott állnánk és azt mondanánk, hogy ez az egész csak mese. Csak akkor lesznek hitelesek a Biblia által leírt dolgok, ha az valóra is válik. Isten nem tévedhet, nem írathat olyat a Bibliába, ami nem lesz. Márpedig az csak úgy lehet, ha mi ilyen rosszak maradunk.
2010. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:

és te láttad már istent?

bebaszna ha találkoztam volna olyan emberrel aki már kétszer megszületett!de sokkal hihetöbbmint isten meg ay ö hulyeségei!tegyél jó dolgokat és jók történnek veled!csak probáld ki!komolyan mondom!

2010. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Hozzátenném, hogy az élet elsődleges terepe nem a Föld, és nem a testünk a fő-fő megnyilvánulási formánk, ezért nem kell túlságosan összeaggódni magunkat, de azért sok segítő kézre van szükség.
2010. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítékot akarsz olvasd el a Bibliában a jelenéseket. Aztán vedd a fárdtságot és olvass egy kicsit az új világrendről és a verichipről. Aztán nehogy elcsodálkozz.
2010. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:

mire érted hogy utolsó idök jelei?

az egyik ha elpusztul a föld az a mi hibánk ,

a háború lesz az is mi hibánk vagyis istené mert miatta vannak háboruk a foldön!ezt mindeki tudja ,muszlimok meg katolikusok !szoval vagy háború lesz vagy leéljük ugy a földet !ami pár évtized mulva beis következik persze az is a mi hibánk nem pedig isten hiszen nem is létezik !mindent mi irányitunk és alakitunk!

2010. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

"Aki bizonyítottan reinkarnálódott, az nem fog a magadfajtának erről mesélni, mert még ki kéne nyalnod a seggét, ő meg ezt nem akarja,több élettel a háta mögött tudja hogy vannak ennél fontosabb és szellemileg építőbb foglalatosságok is. :o)"


Mint például azon meditálni, hogy vajon legközelebbi életében giliszta legyen-e, vagy lótetű.

2010. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
Az utolsó idők jeleivel kapcsolatban nem a Föld elpusztulására gondoltam, mert az mással is magyarázható. Olvass egy kicsit arról, hogy mi a hasonlóság a Bibliában leírt Fenevad bélyege és a most bevezetendő verichip között. Tudod gugli a barátod. Csak üsd be ezt verichip és olvasd.
2010. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:

hallod elmagyaráznád nekem ezt?ha nem ultetem be magamnak akkor sittre megyek ?szoval ,épiteni kell ujjabb bortont mert tuti h tele lesz!

és akinek nem lesz beultetve?és mennyi évet kell leulnöm?leulöm és utána?ha meg nem ultetem be ?

2010. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Mint például azon meditálni, hogy vajon legközelebbi életében giliszta legyen-e, vagy lótetű.


Sarkítgathatsz, de ezek az életek nagyrészt már foglaltak. :o)

2010. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Vagyis tele van a világ gerinctelen férgekkel, és tetvekkel.
2010. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!