Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten szándéka az emberiség...

Mi Isten szándéka az emberiséggel, illetve személy szerint az emberekkel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 09:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
Én hiszek Istenben, csak egy valamit (vagyis sokmindent nem értek). PL. azt sem, hogy miért gondolja Isten azt, hogy mi jók leszünk, vagy még megváltozunk? Ki van zárva, hiszen Ő íratta le a Bibliában szereplő dolgokat a végítéletről. Akkor nem lenne igaz az, ami a Bibliában le van írva, tehát esély sem volt arra soha, hogy mi jók legyünk.
2010. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
53%

"hagyjátok már rá ezt az Istenes hülyeséget....."


Mi bajod Istennel?

2010. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
kedves 12:08 de bizony volt. gondolj csak jónásra, és ninivére. ott az ítélethírdetés után bizony megváltoztak az emberek, e miatt Isten nem pusztította el ninivét, ami miatt jónás nagyon dühös lett. leült egy növény alá, amit viszont Isten elpusztított, így jónásnak nem volt, ami árnyékot adjon. ezért nagyon sajnálta a növényt. ezután Isten így szólt hozzá: te sajnálatot érzel egy növény miatt. vajon én nem érzhetek sajnálatot a sok ember és a város iránt? azaz: Isten először figyelmezet, majd időt ad a változásra, végűl cselekszik. sajnos az esetek többségében az emberek nem reagálnak kedvezően Isten szavára. ez látszik napjainkban is, pedig Isten üzenetét most is világszerte hírdetik. hidd el, hogy sokan azért kedvezőbben reagálnak, persze a számuk töredéke a 7 milliárdhoz képest, de Isten minden megtért személynek egyénenként örül.
2010. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
0%

isten nem létezik!mikor jöttök rá végre!

reinkarnáció!ennyi!nem kell vádaskodni ,mert lexarom mindenki véleményét!isten nem létezik fogjátok már fel végre!a sok háború mind mind miatta van egy olyan valaki miatt akit soha nem is láttak és ebben hisztek ááhhh!hidjetek bennem én valós személy vagyok!vagy hidjetek magatokban!

2010. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
mondta sátán ádámnak és évának...
2010. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:

semmi ilyesmiröl nincs szó én tisztán látok nem vagyok sátánista az kéne még !vicc!

azt nem értem azemberekben hogy hihetnek olyanban akit nem is láttak soha! a biblia egy nagy humbuk egy mese rizsa hogy mondjam még !hogy lehet ebben hinni !mondjátok már meg nekem !mondjatok egy indokot!persze reálisnak kell lenni! hogy végre énis tudjak hinni benne!h én is ugy gondolkodjak mint a hivök!felfoghatatlan ez az egész!mondjátok meg mit láttok ebben az egész bibliában!

2010. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
minden háznak van építője, ugye? pl az országház tervezője, ha jól tudom ybl. elhiszem, pedig nem láttam. de vajon melyik a bonyolultabb? az országház, vagy egy pókháló? lehet, hogy az országház, de ki tanítja meg a pókot hálót szőni? mi a bonyolúltabb? egy ház, vagy egy hangyaboly? itt már nem olyan egyértelmű a válasz, figyelembevéve az építők méretét, és azt, hogy vakak. de: mi a bonyolultabb? egy ház, vagy a föld nevű bolygó? itt egyértelmű a válasz: a föld. vajon annak ne lenne tervezője? egy csillagos este "emeld fel a szemeidet és lásd: ki teremtette azokat? tudtad, hogy nagyon gyorsan 3000 évig éjjel-nappal számolnia kellene az embernek, hogy megtudja hány csillag van csak a mi galaxisunkban? pedig az emberek nem élnek 120 évig semm, nem hogy 3000-ig. mi megszámolni sem tudjuk mindazt az alkotást, ami körülvesz minket...
2010. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
Te láttál már reinkarnálódott embert, úgy értem aki nem csak ezt állította magáról, hanem bizonyítottan az? Me, ha igen kiny..lom a segged a Hősök Terén 6 Ibusz csoport előtt.
2010. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Isten szándéka az emberiséggel, illetve az emberekkel az, hogy minél több élettapasztalattal gazdagodva fejlődjenek, növeljék a tudásukat, jártasságukat az élet számtalan területén (művészet, tudomány, gyógyítás, stb). Ehhez persze nem elég egy-két élet és sajnos sok kellemetlenséget is meg kell tapasztalnunk, pl. azt is, hogy hülyének néznek olyanok, akik csak fejletlenebbek (de azért szeretnivalóak ők is).

"Legyetek jók ha tudtok, a többi nem számít"

2010. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
62%
Aki bizonyítottan reinkarnálódott, az nem fog a magadfajtának erről mesélni, mert még ki kéne nyalnod a seggét, ő meg ezt nem akarja,több élettel a háta mögött tudja hogy vannak ennél fontosabb és szellemileg építőbb foglalatosságok is. :o)
2010. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!