Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért félnek elköteleződni a...

Miért félnek elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés
Ismerősi körben látom (28-40 évesek), hogy a férfiak nem akarnak semmi elköteleződést, eljegyzést, házasságot, jó nekik a sima kapcsolat. Sőt, ha X év utána lány ezt finoman előhozza, akkor inkább kilépnek a kapcsolatból, csak ne kelljen felelősséget vállalni. Ez miért van?

2013. ápr. 30. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

Te #49 -te mindig "CSAK arra" gondolsz?

Szövegértés hogy ment az oskolában?

Csak arra gondoltam, azért is megszerzem a 8,5 centiméteresed (lényegi tartalmát), mint temetkezési vállalkozó. De a materialistákkal nehéz ügy: azt hiszik örökké itt élnek, a sárgolyón, mint Marci hevesen.

2013. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
*H
2013. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Amilyenek a mostani nők, nem vagyok meglepve hogy egy férfi se akar elköteleződni. Egyiküknek sincs szüksége látens házisárkányra meg lábra csomózott ólomgolyóra.


"Aki megelégszik egy mások által cétcincált, lestrapált és agyonb...ott prostival, az meg is érdemli. Sőt! Még annál többet is érdemel! Pld. fertőzéseket, sunyi kis lenyúlásokat, stb.


Gratulálok az izlésedhez. Ja, és hozzá hordod a gatyáidat is mosatni?"


Nem fogod elhinni, vannak igényes, magukra adó, saját lakással (!!!) rendelkező prostik is, akik nem akarnak se beköltözni hozzám, se kiforgatni a vagyonomból. Mosógépről pedig lefogadom, még az életben nem hallottál. Ment a mínusz.


"Ne bántsd szegény krvákat, amúgy nehéz a soruk - de most végre kaptak egy..egy Apollót, egy..egy fehér lovon hozzájuk járó mesebeli aranyhajú, daliás, vitézi, heroikus herceget, aki végtelen bölcs, tiszta szívű, önzetlen, felelősségte..ja az épp nem akar lenni."


Hála a fajtátoknak, egyre inkább nő a krvák forgalma, úgyhogy a "szegény" lassan nem lesz helytálló. Hogy értetek senki nem akar felelősséget vállalni, annak pedig bizonyára az Érmelléki Kuglófember az oka, nem más. Ezzel az öntömjénező, pökhendi hozzáállással csak annyit értek el, hogy a pasasok méginkább elkerülnek titeket jó nagy ívben. Aztán 60 évesen egy rakat macskával gondolkozhatsz azon, hol kúrtad el...

Nem unalmas ez a vergődés? Mert én már unom. Ment a mínusz neked is, saját kis fegyvered, mert érvképtelen vagy, csak ne huzigáld a szájadat.


"A felelősségvállalás az élet szerves része. Aki elfut előle, éretlen, az életkorától függetlenül még gyerek, gyerekesen viselkedik."


Oh God, not again...

Mondj már egy jó indokot, miért is kellene. Csak egyet, amit nem tudok érdemben megcáfolni. Várom.

2015. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

Ment a mínusz neked is. Kár, hogy csak egyet lehet, menni 3szor is. Azt hiszed, te tojtad a lótojatot.

Mármint miért kéne felelősségteljesen élni egy felnőttnek? Akinek ezt magyarázni kell, annak nem lehet,mert nem fogja fel.

2015. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
*jav.: menne 3szor (te Törp, legalább most kétszer minuszolhatsz, van egy db jó napod.:D:D:D)
2015. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Tyűha, ilyen hihetetlen magasságokba szárnyaló komplex érvrendszerrel képtelenség vitába szállni :$ megmondtad a frankót, ügyes vagy! Látom már nem láttál a dühtől amikor gépeltél :D

Annak pediglen, hogy egy felnőtt felelősségteljesen él-e, semmi köze nincs ahhoz, hogy elköteleződik-e, csak te szeretnéd, hogy legyen. Van, amit te hiszel, és vannak a tények. A kettő meg köszönő viszonyban sincs egymással.


Azóta is várok valami elfogadható indokot, amit persze nem kapok trolloktól. No nem baj, adtam is a mínuszt kapásból :) a lepontozgatás nekem is megy.

2015. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

Nézzük: "A felelősségvállalás az élet szerves része. "(ezt nem én írtam, de igaznak tartom)

Törp:"Mondj már egy jó indokot, miért is kellene"


Törp: "egy felnőtt felelősségteljesen él-e, semmi köze nincs ahhoz, hogy elköteleződik-e, csak te szeretnéd"


Ez hogy jön ide? Nem az "elköteleződésről" volt szó itt, hanem a FELELŐSSÉGTELJES felnőtt létről.


Minden elismerésem, mert a lepontozgatás megy neked, más valószínűleg nem.

2015. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Az elköteleződés úgy jön ide, hogy erről lett föltéve a kérdés. Hogy a felelősségvállalás az élet szerves része, ez speciel igaz, de nem kapcsolódik a tárgyhoz. De akkor leírom úgy, hogy még te is megértsd: attól hogy egy férfi nem köteleződik el senki mellett, a legkevésbé sem az az oka hogy nem felelősségteljes. Egyszerűen nem akarja életfogytig odaláncolni magát senkihez. Mittomén, hogy miért, van ezeregy oka, lehet aszexuális, lehet hogy mizantróp, lehet hogy nem bízik bennetek (nemcsodálom), nem csípi az érdekházasságokat, vagy ő maga nem akar megházasodni csak azért, mert ez a társadalmilag elfogadott sztereotip életmodell. Ettől még nagyon is felelősségteljes lehet.

Mindamellett ha már ennyire ekézed a csúnyarossz nemházasodó pasasokat, azt se felejtsük el, hogy nőből is van jócskán akiknek a "felelősség" valami ismeretlen kőzetfajta lehet. Kettős mérce, kettős mérce...


Én nem fogok megházasodni és együttélni senkivel, előbb fagy be a pokol.

2015. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Jól van, na. Élj egyedül. Még a végén egyetértünk.

(Az összes pontomat a felelősségteljes kifejezés miatt vesztettem el, ma ez nem megy az embereknek, és ha valaki előhozza, mérgesek lesznek rá. Ezt csak úgy mondom,

jó éjszakát, elmentem)

2015. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
Erre a szar világra gyereket szülni sokkal nagyobb felelőtlenség. Amúgyis ha szeretem a tejet, nem kell egy egész tehenet vennem, nem igaz?
2015. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!