Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért félnek elköteleződni a...

Miért félnek elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés
Ismerősi körben látom (28-40 évesek), hogy a férfiak nem akarnak semmi elköteleződést, eljegyzést, házasságot, jó nekik a sima kapcsolat. Sőt, ha X év utána lány ezt finoman előhozza, akkor inkább kilépnek a kapcsolatból, csak ne kelljen felelősséget vállalni. Ez miért van?

2013. ápr. 30. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
67%

" Ja, és hozzá hordod a gatyáidat is mosatni?"


Nem tudom vidéken mi a helyzet de felénk nagyvárosban a mosógép mos nem az asszony. Bedobod kiveszed, aztán nem is beszél vissza meg olcsóbban fenntartható mint egy feleség.

2013. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos ez egy negatív tendencia, amely egyre inkább elterjed mostanában. Az emberek (nem csak a férfiak) félnek felelősséget vállalni. Inkább valahogy úgy képzelik el az életüket, hogy éldegélnek, elvannak, csinálják a dolgukat, de felelősséget, azt semmilyen értelemben sem szeretnének magukra venni.

Ez egy rendkívül komoly probléma, és igen súlyosan destruktív hatással van a társadalomra. Az igazi férfiak, sőt, helyesbítek: a valóban érett gondolkodású, korukhoz méltó világszemlélettel bíró felnőtt emberek nem félnek az elkötelezettségtől. Ők belátták azt, hogy az életnek elengedhetetlen része az, hogy időnként felelősséget vállaljunk bizonyos dolgokért. Ez nem valami fekete leves, vagy mumus, ami elől menekülni kell. A pozitív dolgok, a fejlődés lépcsőfokai mind-mind felelősséggel járnak. Az élet nem arról szól, hogy éldegélünk, mint Marci Hevesen, meg mint hal a vízben, és még sorolhatnám.

A felelősségvállalás az élet szerves része. Aki elfut előle, éretlen, az életkorától függetlenül még gyerek, gyerekesen viselkedik.

2013. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
47%

18:44, egyrészt a prostik nagyrészéről van előnézet már a technika korában, tudod szexpartner keresők meg ilyenek. Aki kamuzik, az nagyon hamar ki is hullik onnan. Másrészt meg nemtudom hogy egy rusnya fotelbálna mitől volna jobb választás.


De ha már a felelősségről van szó: A válság közepébe egy túlnépesedett,elcseszett világra gyereket szülni...na EZ a felelőtlenség.


A mosást illetően meg, mifelénk mosógéppel szokás mosni, legvégső esetben elviszem a Patyolatba. Főzni meg egy pasi is tudhat épp elég jól, az összes híresebb szakács mind férfi. Mi van még...takarítás. Gondolom egy férfi aki egyedül él, ezt is maga csinálja. Mégis mi olyan indoka van a feleségnek, ami miatt az olyan nagyon fontos lehet?

2013. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
61%

#43


Azért egy férfinak ameddig nagyon meg nem öregszik nem igazán kell nőért költeni csak kényelmesebb neten kiválasztani a csajt.


Amúgy ha már főzés ma már az a ritka ha egy nő tud főzni, meg ha tud is akkor sem szokott mert emancipunci egyenlőség van ami ugye abból áll hogy a nőknek semmi kötelezettségük, de mindenféle kivételezést elvárnak.

2013. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
56%

16:00

"az a félkézzel az onnaniát jelenti? "

Ha már belekötsz, legalább le tudnád írni helyesen!

Egyetlen rövid szóban, két helyesírási hiba!


Bocs, de én arra gondoltam, hogy fél kézzel is be tudom kapcsolni pl. a mosó- vagy a mosogatógépet.

Persze, ha neked csak "azon" jár az eszed, persze, hogy mindenről a szex jut az eszedbe.


Amúgy miért kellene nő nélkül lenni??

Az, hogy nem nősül valaki, még nem jelent magányt is.

Sőt azt is elárulom, hogy a legtöbb nőnek bőven elég egy pasinál a 8,5 cm!


(Ha valaki nem tudná, ennyi a hossza egy bankkártyának.)

:))

2013. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
46%

"#14Mert már mindent elértem és mindenem meg van.

Nem fogom megkockáztatni, hogy jön valaki aki kisemmiz!- "


- és ennél a fél kézzel végzett akciónál a mosógépre gondoltál..hmm. Tévedtem. Azt hittem az onániára, mint szurrogátumra.

Nem gondoltam, hogy mosógéppel (is) lehet felnőtt értelmes, FELELŐSSÉGTELJES, szeretetteljes emberi kapcsolatot létrehozni. Sok boldogságot kívánok!


A világhírű szovjet tudósok biztos feltalálták már, a brit kutatók '89 után tökéletesítették a mosógépben mosható guminőt. Érdemes lenne befektetned, "two-in-one!".

De,hogy nehogy azt hidd, "mindig azon jár az eszem":

visszatérnék:

"#14Mert már mindent elértem és mindenem meg van.

Nem fogom megkockáztatni, hogy jön valaki aki kisemmiz!- "


-érdemes lenne egy méltóságteljes sírhelyet készíttetned,a jövőre nézve, megadná életed értelmét (amit más ökrök valahol a szeretetteljes emberi kapcsolatokban, a gyerekeknél,a hivatásnál keresik, a vadbarmai)

Mert üres kézzel jövünk a világra, logikus, hogy üres kézzel távozunk.

2013. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
61%

Nem mondott olyat, h magával akarja vinni a vagyonát a sírba.

Amúgy meg nem csak gyerekre meg feleségre lehet a pénzt költeni. Van egy csomó értelmes, érdekes hobbi pl. Vagy mi van akkor, ha a pénzét egyszer csak odaadományozza egy gyermekotthonnak?

Ne haragudj, utolsó, beszűkült látásmódra vall ez a hozzászólásod.

2013. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
34%
Nem haragszom, kedves #47. Köszönöm, hogy felelősségteljesen, hosszas, elmélyült figyelem után elmondtad a véleményedet az én látásmódomról.
2013. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
90%

11:30


"...a mosógépben mosható guminőt."


Látom, hogy neked savanyú a szőlő...

Amúgy egy magyarországi vám-felmérés szerint, guminőből tavaly elhanyagolható mennyiséget importáltak és adtak el,

míg vibrátorból viszont eléri a milliós nagyságrendet!!


(Nem vagy ellenfél...)

2013. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

49-es, lehet, hogy ennek az eredménynek olyan oka is van, hogy amíg szerintem a guminőt inkább csak néhány magányos férfi használja, addig a vibrátort a magányos nők mellett esetleg meleg és leszbikus párok, vagy akár hetero párok is, hogy kicsit feldobják a szexuális életüket.

Bocs a témától váló kis eltérését! :)

2013. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!