Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk, férfiak! A kézmegkérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! A kézmegkérés elutasítása véget vethet a kapcsolatnak a részetekről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
igen
2012. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni a kérdéshez, hogy MIÉRT?
2012. júl. 15. 18:51
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, mi az oka.

Ez kb. ugyanaz, mint mikor a lány kijelenti, hogy vagy házasodunk, vagy szakítunk.

2012. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Mert ha megkérem a barátnőm kezétm, az azt jelenti, hogy szeretm őt és vele akarom leélni az életem. És az együtt töltött évek során ugyanezt érzem az ő részéről is. Ha nem ezt érzem, meg sem próbálokozom a lánykéréssel.Ha nemet mond, az számomra azt jelenti,hogy félreismertem őt,és félreértelmeztem az egész kapcsolatunkat.

1vagyok

32F

2012. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
egyszer kértem meg egy lány kezét, igent mondott. Ha nem így lett volna, attól még ugyanúgy szerettem volna tovább. Nos, gondolom 2 ok lehetett volna a nem re. Egyik nem szeret igazán, akkor idővel annyi a kapcsolatnak, vagy szeret de még nem felkészült egy ilyen lépésre, szal akkor meg idővel igen lett volna.
2012. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen! Egyértelmű,és jól válaszoltak az előttem lévők...Ha egy fiú megkéri a barátnője kezét,az biztos azért van mert nagyon szereti és vele akarja elképzelni az életét..CSAK VELE! Ha ezt visszautasítja a lány akkor valami nem stimmel...
2012. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk nem jelentette a kapcsolat végét. Én a megkért barátnő vagyok. A párom azután kérte meg a kezem, hogy védekezés mellett terhes lettem (6 éve voltunk akkor együtt, együtt is éltünk). Én nemet mondtam. Az indok pedig az volt, hogy engem Ő ne azért kérjen meg, mert teherbe estem, hanem azért mert szeret és velem akarja leélni az életét. Megmondtam, hogy ha már a kicsivel túl vagyunk a kezdeti nehézségeken (hasfájás, esti ébredések, fogzás...) és még mindig úgy érzi, hogy szeretne feleségül kérni, akkor fussunk neki mégegyszer.

1,5 éves volt a fiunk, amikor megint feltette a kérdést. Akkor igent mondtam. :)

2012. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésre válaszolva: valószínűleg ez egy akkora csalódást jelent a férfinek, hogy képtelen együtt maradni tovább a párjával. Nem csak a sértett önbecsülésről van szó, hanem amit a másik válaszoló is írt: félreismerte a párja szándékait (a házasság mögött már nem elég, ha csak érzések vannak, kell a józan belátás, és a szándék is bármilyen vattacukros-illúzió romboló is, hölgyeim) Persze ez függ a 'nem' okától is.

Azt viszont nem árt megemlíteni, hogy az eljegyzés és a házasság komoly dolog, olyasmi amit az ember egyszer szeretne megtenni életében. Épp ezért, szerintem nem kevésbé varázslatos és romantikus a lánykérés akkor sem, ha előtte szóba került már a házasság és az ezzel kapcsolatos tervek, igények, vágyak. Egy tizedmásodperc nem lehet elegendő egy ilyen döntés meghozatalára, és nem árt, ha ismerjük a párunk szándékait is. Persze ez csak az én véleményem, de engem nem is izgat a lepontozósdi. Nálunk eszerint fognak alakulni a dolgok mert szerencsére a párom is így látja jónak.


/elnézést, hogy nőként belekotnyeleskedtem./

2012. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer beszéltem erről a párommal, csak hipotetikus volt a feltevés, mert ha végre megkéri a kezemet én azonnal igent mondok...:D


Szóval azt mondta a párom, hogy részéről a kapcsolat végét jelentené, mert számára a NEM egyértelmű arra vonatkozóan, hogy nem akarom vele leélni az életemet, ha meg nem akarom, minek legyünk továbbra is együtt?! Igaza van.

2012. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hány éves kapcsolat esetén?Voltak e komolyabb összeröffenések?


Mert nem mindegy

2012. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!