Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk, férfiak! A kézmegkérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! A kézmegkérés elutasítása véget vethet a kapcsolatnak a részetekről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 18:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem azért, de ti pasik mindig azzal jöttök, hogy idő kell, hogy kiismerjetek egy lányt annyira, hogy megkérjétek a kezét, akkor miért nem lehet elfogadni, hogy egy lánynak is idő kellhet, amíg dönt, és nem feltétlenül mond azonnal igent? Vagy a "várjunk még kicsit" nem számít visszautasításnak?
2012. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

hát függ az októl, de hogy nagyon próbára teszi az biztos

olyan 80-90%-ra teszem hogy vége.

2012. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

bocsánat, én nő vagyok, de azért leírom a véleményem.

A lányKÉRÉSnek nem az a lényege, nem azért KÉRDEZIK meg a férfiak, hogy biztosak legyenek? tehát ez csak formalitás? úgy értem, hogy a kérdésben ott van a lehetőség, hogy nemet mond a kiszemelt, nem?

Nagyon sok nő van, aki vágyik arra, hogy elvegyék, mégsem történik meg, mert a férfi nem akar házasodni, mégis vele marad, mert szereti, és az, hogy a pasi nem akarja elvenni, nem jelenti azt, hogy nem szereti a nőt. Namármost ezt a nőnek tudomásul kell venni. De ha a nő kéri meg a pasit, az nagyon cinkes, mint tudjuk a 21. században, tehát ez a lehetőség kilőve. Összefoglalva:

1. ha a nő akar házasodni, és a férfi nem, akkor sebaj, szeretjük egymást, még lehetünk együtt, csak nem lesz róla papír.

2. Ha a férfi akar házasodni, és a nő nemet mond, akkor hagyjuk ott a nőt, mert tuti nem szeret minket, az nem elfogadható, hogy esetleg ő nem akar férjhez menni.

hogy is van ez?


nem vagyok házasságellenes, sőt, nemrég mentem férjhez, csak érdekelne ez az oldal is.

25/N

2012. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is megkértem az akkori páromat (jelenleg már a férjem jó pár éve), hogy várjunk még egy kicsit, szeretem őt, de (még) ne... Na, volt is pofavágás. Aztán csak összeházasodtunk, amikor eljött az ideje.
2012. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
0%

Hát,véleményem szerint igen.Ugyanis a kéz megkérését a nők általában szeretik és tuti hogy igent mondanak.Meg hát,a férfi megveszi a gyűrűt,

a nő meg nem fogadja el?Ez azért elég ok arra,hogy vége legyen a kapcsolatnak

2012. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze! Ha nincs indok. De azért egy-egy dugásra mindig jó vagyok.
2012. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én is nő vagyok. És a párommal nem is tervezünk mostanában esküvőt se eljegyzést de közösen döntöttünk hogy összeköltözünk és szerintem ez többet ér egy gyürünél/papírnál. Viszont egyetértek a 13-assal, ha egy nőnek azt mondja a barátja hogy nem akarja elvenni akkor minden rendben van de ha fordítva történik az már hatalmas bűn mert vett egy gyűrüt??? Mondjuk én úgy vagyok vele hogy nem lennék együtt hosszú távon olyan férfival akivel nem tudom elképzelni hogyha szeretné akkor összeházasodjunk.
2012. júl. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Hát,véleményem szerint igen.Ugyanis a kéz megkérését a nők általában szeretik és tuti hogy igent mondanak."


De az én párom nem a nőkkel jár általában, hanem velem, és eléggé ismer már...


"Meg hát,a férfi megveszi a gyűrűt, a nő meg nem fogadja el?Ez azért elég ok arra,hogy vége legyen a kapcsolatnak"


Na ezért nem tetszik nekem, amikor valaki előre megveszi a gyűrűt, és nem együtt válasszák ki, mert van egy érzelmi zsarolás jellege, olyan "most már muszáj, mert ez drága volt". Mindenki kiröhög emiatt, de te most megerősítettél.

2012. júl. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szia, pont most került szóva a párommal, megkérdezte tőlem, hogy mi lenne ha megkérné a kezem mire visszautasítottam, mondtam neki, hogy nem. Azért is, mert facebookon, két mondatban kérdezte meg, és már több mint négy éve együtt vagyunk. Meg amúgy is fiatalnak érzem magma még ehhez. Sajnos megbántódott, mondta, hogy nem igazán erre a válaszra számított. 21/L
2012. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!