Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért félnek elköteleződni a...

Miért félnek elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés
Ismerősi körben látom (28-40 évesek), hogy a férfiak nem akarnak semmi elköteleződést, eljegyzést, házasságot, jó nekik a sima kapcsolat. Sőt, ha X év utána lány ezt finoman előhozza, akkor inkább kilépnek a kapcsolatból, csak ne kelljen felelősséget vállalni. Ez miért van?

2013. ápr. 30. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
61%

Ez azért van,mert nem akarok általánosítani,de sok nők szerint egy férfi csak is úgy tudja bizonyítani teljes odaadását,szerelmét egy nő iránt,ha pár hónap után karikát húz az ujjára,majd jöhet a nagy dínom,dánom!


Nekem is volt olyan barátnőm,aki minden héttel előjött a házasság,a gyerekvállalás ötletével....ami nagyon el tud rontani mindent.

Én nem azt mondom,hogy sosem fogok feleségül venni senkit sem,nem lesznek gyerekeink,de miért kell ezt erőltetni?

Ezt én sem szeretem,és én is inkább kilépnék egy kapcsolatból.Nem szeretem ha rám karnak erőszakolni valamit....Meg manapság egyre több fiatal házaspárt látni,ahol huszonévesek a felek,és a csaj otthon van a gyerekkel,a pasi dolgozik hogy el tudja tartani a családot,a feszkó szinte állandó,a pasi nem élte még ki magát,a lány is panaszkodik,hogy a gyerek miatt semmire sincs ideje.Kérdem én,akkor ki a hibás?

Ha el is kötelezném magamat,35-40 éves korom előtt biztos nem.Sosincs késő.....

2013. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
39%

15:29, erre ne fogadj. Nem nekünk ketyeg a biológiai óra hanem nektek...szóval tinektek van nagyobb szükségetek ránk.


15:37, ehhez képest mind elvárjátok hogy a sok lóvét meg a fekete Bömöst azt virítsa nektek, cserébe azért hogy havi egy alkalommal blazírt arccal szétrakjátok neki a lábatokat. A mínuszt pedig helyből kaptad is.


Amíg a nők ilyenek, addig a helyzet nem is fog változni.

2013. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
61%

15.46

Ismét egy általánosítás és kretén beszólás...

2013. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
83%

"ha X év utána lány ezt finoman előhozza, akkor inkább kilépnek a kapcsolatból"


erre meg csak azt tudom mondani,hogy ha a lány x év után még mindig nem veszi észre,hogy olyan pasival él,aki egyáltalán nem akarja magát elkötelezni,akkor elég naiv lehet az illető...

2013. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
82%

ma 15:49


Nem akarok kötekedni,de ezt a véleményt én is csak osztani tudom!

Ha a csajnak évek múlva sem jön le,hogy nem a megfelelő párt választotta magának,azért szerintem nem a pasikat kéne megszólni!

2013. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
62%

6-os vagyok, két nagyon konkrét ellenpéldát tudok mondani a környezetemből. A legjobb barátnőm valósággal irtózik a házasság gondolatától is és már ha csak észreveszi, hogy valamelyik rokona, vagy ismerőse és a házastársa között akár egy kisebb vitára kerül a sor, már igazolni látja magát, hogy a házasság egy kivételesen sz.r intézmény.

A férjem meg alig várta, hogy eljegyezzen és aztán, hogy elvegyen, még sürgette is és a mai napig is azt állítja, hogy az élete legjobb döntése volt (mellesleg ezzel én is így vagyok).

Szóval nem mindig férfi-nő kérdés ez, embere válogatja. Ugyanúgy sok házasságellenes nő is van, de férfiak is, akik inkább a hagyományos családmodellt pártolják.

2013. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
31%

"szóval tinektek van nagyobb szükségetek ránk. "

az a félkézzel az onnaniát jelenti?

Mert vannak olyanok, leginkább az elmegyógyintézetekben, egymás előtt is félkaró óriások, és akiknek az ugyanaz, mint a kedvessel eggyé válni a boldog szerelemben -


A kérdésem, hogy miért alakult ki, hogy azok a lányok, akik egyébként nem a prostituált foglalkozást választják, és felelősségteljesen gondolkodnak, hogy belemennek egy "jó nekik a sima kapcsolat" -ba, és szorongva remélik, hogy nem csak átmeneti szállásra, ágyrajáró a kedvesük, hanem hozzáköthetik egy életre magukat, és gyerekeket nevelhetnek - együtt.

2013. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem le lehet ezt tisztázni már az elején. Vannak olyan nők is, akik nem akarnak elköteleződni, és az a szerencsés, ha az ugyanilyen pasit talál.

Nem egy férfi ismerősöm panaszkodik arról, hogy szívesen megnősülne, és családot alapítana egy lánnyal, ha megtalálná a megfelelő partnert, de sajnos nem jön az igazi. Ehelyett a legtöbb nő már nem is akar semmit, csak a karrierjét építgeti.


Találjanak egymásra akik akarnak, és akik nem akarnak családot, semmi értelme rossz kompromisszumokba belemenni.

2013. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
56%

Azért, amiért ilyeneket kérdezel. Rajtad kívül senki sem tudja az okát.


Ez a Te világodban van így, meg másokéban akik így gondolják. Nektek kéne tudni. Furcsa, mert én körülöttem vígan házasodnak a palik, ki érti ezt. Ha meg nem, ott nem a házasság az oka meg az elköteleződés. Úgyhogy a hiba az ön készülékében van.


Ezt a sok hülyeséget amit itt összehordanak, azt meg ne nagyon hidd.

2013. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
51%

Engem erősen lepontoztatok, mert azt írtam, hogy nem akarok elköteleződni olyanért, aki majd kiforgat a vagyonomból.


Az élet igen hamar engem igazolt, hiszen néhány kérdéssel feljebb, már ott is a kérdés,

hogy "KÉT HÓNAPI HÁZASSÁG UTÁN,... hogy el kell osztani a dolgokat?"

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__42..

2013. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!