Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Ha még tanulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha még tanulnátok várnátok az eljegyzéssel a tanulmányaid végéig? És ha igen és akkorra már 8 éve lesztek együtt akkor is?

Figyelt kérdés
Lány, fiú is tanul, a fiúnak 5 éves az egyeteme. (Lány értelemszerűen előbb végez)
2013. jan. 7. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom miért értelemszerű, hogy a lány előbb végez. De ez nem csak ettől függ, ha pl együtt is éltek, akkor szerintem nem feltétlenül kell megvárni az egyetem végét.
2013. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Mindketten egyetemre járunk, együtt élünk, nyáron jegyzett el, tavasszal lesz az esküvőnk :) Ez nem függ az egyetemtől, a lényeg a kapcsolat minősége (mióta vagytok együtt, együtt éltek-e stb.)

24/F, 21/L

2013. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez a legnagyobb hülyeség! Nulla élettapasztalattal a hátatok mögött összeállni! A kérdés kiírójának is nyilván szellemileg van még mit pótolnia. És ez a másik felet is minősíti.
2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocs az lemaradt, hogy a lány csak 3 évig tanul (egyidősek) ezért értelemszerű, hogy előbb végez.

Ti akik már suli közben eljegyeztétek egymást, esetleg össze is házasodtok milyen pénzből házasodtok?

Utána hogy/hol laktok együtt?

Mi is diákmelózunk de ez jó ha az egyetem költségeit kiteszi félrerakni szinte lehetetlen...

2013. jan. 7. 20:20
 5/11 A kérdező kommentje:

"Ez a legnagyobb hülyeség! Nulla élettapasztalattal a hátatok mögött összeállni! A kérdés kiírójának is nyilván szellemileg van még mit pótolnia. És ez a másik felet is minősíti."


Nem egészen értem, de biztos a szellemileg visszamaradottságom miatt van?!?!

2013. jan. 7. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az eljegyzésnek akkor van értelme, ha záros határidőn belül követi az esküvő. Ami meg csak akkor lesz, ha már dolgoztok (nem diákmunkát, hanem valami olyat, amiből meg lehet élni) és össze tudtok költözni. Szóval igen, várnék. Nem sok értelme lenne, ha eljegyezne. Persze jól esne, de ennyi. Érdemi változás nem lenne a kapcsolatotokban.
2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

2. vagyok:

Ösztöndíj, munka (EÜ-sök vagyunk, szerencsére be tudunk dolgozni kórházba nem csak diákmunka összegért), illetve én jelentős gyerektartást kaptam/kapok, ebből elég sok megtakarításunk van. Külön élünk a szülőktől (örököltem lakást), a megtakarításból fedezzük az esküvőt.

2013. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Nálunk is így van ahogy leírod, hogy mire a párom végez, már 8 éve leszünk együtt.

Ő nyáron kérte meg a kezem, ősszel össze is költöztünk.

Nem értem miért lenne ez "szellemi visszamaradottság", 5 és fél év után, egyetemmel a hátam mögött?!

Még nem tudjuk pontosan mikor tartsuk az esküvőt, legkésőbb abban az évben amikor Ő is végez, azaz 2 év múlva. Sajnos az én szüleim nem tudnak támogatni, édesapám betegnyudíjas. A párom szüleivel még nem beszéltünk erről, de szeretnénk akkor házasodni, ha már mindkettőnknek biztos jövedelme van...


Nem tudom Ti mennyi ideje vagytok együtt, de az egyetemnek szerintem semmi köze két ember kapcsolatához. Gondolom még Te sem végeztél, csupán ábrándozol :) Megkéri a kezedet, ha eljön az ieje :D

2013. jan. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
mi nem vártunk. minek? csak azért, hogy legyen pénzünk nagy banzájt csapni? mi inkább kis esküvőt tartottunk, akkor, amikor akartuk. évek óta együtt éltünk már. döntsd el hogy a házasság a fontos, vagy az esküvő, és megvan a válasz.
2013. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Hm, 2. ez tök jó, csaknem mindenki örököl lakást, és gyerektartást se mindenki kap...

Ez azért nem univerzális recept.

2013. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!