Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan ered ez a "Nem veszem...

Honnan ered ez a "Nem veszem fel a privát hívószámos hívást telefonon!" című elmebaj sok embernél?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi a legrosszabb ami történhet valakivel, ha felvesz egy privát számos hívást?
2021. szept. 28. 21:51
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
53%
Igen, engem a kérdező fizet, ha valaki nem ért egyet egy válaszadóval, hanem a kérdezővel ért egyet, akkor csak is az lehet a háttérben, hogy a kérdező fizet, vagy én magam vagyok a kérdező, másik fiókkal. Igazi zseni vagy, hogy ezt így kiokoskodtad!
2021. szept. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
69%

Drága kérdező, akinek tényleg van pénze, az nem kérkedik vele.


Te csak egy unatkozó, otthon betegen lévő 14 éves gyerek vagy, aki azt hiszi, hogy felnőtt, ép elméjű emberek elhiszik ezt a mesét.


És nekem nem kell válaszolnod, mert konkrétan nem érdekel. Mint ahogy az sem, amikor privát számról hív valaki. Ér elég inger az életemben, így ezek egyáltalán nem érdekelnek. (nem úgy, ahogy téged, hiszen ugrasz egyből mindenre.. ;))

2021. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
70%

Fordítok:

A kérdezőt eszi a penész, hogy hogyan kellene kérkedni a képzeletbeli vagy valós vagyonával.

Ezért kiírt egy látszólag teljesen ettől független kérdést, amiről könnyen át lehet kötni a gazdag nagybácsi témára.

Ha megnézitek, már tesz a rejtett számra, már csak a fröcsögésről szól az egész meg a kérkedésről.

Nekem azért sántít, mert elég sokat válaszolok itt, de sose jutott még eszembe itt kérkedni, hogy februárban vettem az V. kerben luxus lakást 90 millióért ( ha csak nem ingatlan téma a kérdés) meg feltöltögetni a doksikat stb., ehhez azért már mennyire kell kisebbségi komplexusosnak lenni?

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Az elmúlt években kivétel nélkül mindig telemarketing vagy felmérés volt ha rejtettről hívtak, ezért már fel sem veszem.

2021. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
42%
55-ös válaszoló, mindenki tusja, hogy te vagy a kérdező. Ugyanaz a stílus, íráskép, szóhasználat.. Szóval nagy bukta vagy öcsém :)
2021. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt az oldalt tényleg ellepik az irigy hülyegyerekek. Nem kap pénzt anyutól igazi, jó, minőségi telefonra, ezért hibás az egész világ, és főként azok, akiknek meg telik rá.
2021. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!