Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan ered ez a "Nem veszem...

Honnan ered ez a "Nem veszem fel a privát hívószámos hívást telefonon!" című elmebaj sok embernél?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi a legrosszabb ami történhet valakivel, ha felvesz egy privát számos hívást?
2021. szept. 28. 21:51
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
75%

1. ha nem ismered a Netflixet, akkor ne beszélj róla

2. senki nem fölényeskedett, te kezdted el elmebajnak beállítani ezt, mit vártál? Simogatást?


Had ne kommentáljam a többit, amit leírtál. Konkrétan elmebeteg vagy, ember, de én pont a magadfajták miatt járok ide olvasgatni.

2021. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Nem lehetek elmebeteg, ha egyszer összehoztam százmilliós vagyont. Hány elmebeteget ismersz, aki így él? :) Meg ha elmebeteg is lennék, ezt megint csak az önnyugtatás magadnak, csóró lúzernek, hogy "- Oké, ez nagyon gazdag. De mellette elmebeteg!". Nyugtatgasd csak magad. :) Attól nekem nem lesz rosszabb az életem.
2021. szept. 29. 09:15
 33/55 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon egyszerű a képlet - kérdező: nem vagyok kíváncsi olyan emberek zaklatására, akiket nem ismerek! Tisztességes szándékú embernek semmilyen oka nem lehet arra, hogy titkolja a kilétét! Maradjon csak továbbra is titokban előttem! :D Szerintem nem bonyolult!

Kijelzett számot sem veszek fel, ha nem ismerem a szám mögötti embert! Nem vagyok rá kíváncsi! Eddig - nagyjából öt-hat fürdőkádnyi fostól (ezt fut manapság "marketing", ill. "reklám" fedőnéven manapság) és 20-25 talicska ügynök piócától kíméltem meg magam eddig a hatékony stratégiám mentén!

És mielőtt nekem ugrana bárki is:

Én tudom, hogy mire van, ill. mire nincs szükségem, - engedje meg a világ, hogy akkor, úgy és olyan módon keressek rá bármilyen információra, ahogyan a szükségem kívánja, nincs szükségem arra, hogy naponta 300000-szer toljanak erőszakkal a pofámba bármit is.

2021. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
81%
Én sem veszem fel. Ha valaki akar valamit írja ki a számot. Egyébként én hallottam olyat, hogy vannak olyan külföldi számok amiket elég ha fölveszel és pénzt emelhet le.
2021. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
85%

Attól hogy van vagyonod még lehetsz elmebeteg.

Amúgy nem szeretem felvenni. Egyrészt munkaidőben hívnak és általában vagy el akarnak adni valamit vagy kampányhívás.

2021. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lehetek elmebeteg. De attól még van vagyonom. Nektek meg, hülyegyerekeknek nincs. Ennyi.
2021. szept. 29. 14:16
 37/55 anonim ***** válasza:
64%
100 milliós vagyon a két ház. Ahha. És tovább? Azt hiszed itt csak neked van lóvéd? Csak normális emberek nem itt verik a nyálukat a semmire.
2021. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
64%
Szépen beraktad a linket csak épp összeg nincs rajta te agyhalott. 😂 Tehát még mindig várom a bizonyítást a 2 db 50 milliós házra .
2021. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

Nekem van pénzem. Te meg egy irigy kisgyerek vagy, akinek véget ért a suli, és jött ide irigyen vergődni a Gyakorik Kérdésekre, és életének legnagyobb "sikere" az lesz, hogy írhatott ide néhány kommentet. Amúgy ott van a dokumentumon a kerület, ami alapján meg lehet nézni, hogy mennyi ott az átlag négyzetméter ár, de hát még ehhez is hülye vagy. Nem is fogod vinni semmire az életben.


Azt meg megírtam már, hogy majd most fognak jönni az ilyen irigy lúzer dumák, mint például " -Szépen beraktad a linket csak épp összeg nincs rajta". Ja, nincs rajta. De attól még nekem százmilliós vagyonom van. Neked meg nincs, és nem is lesz. Ez akkor is tény, ha elhiszed, hogy nekem van, meg akkor is, ha nem hiszed el. A te életed akkor is nyomorult lesz, nekem meg nem. Legfeljebb nyugtatgathatod magadat, hogy " -Biztos kamuzott!". Nyugtatgasd csak magad. Nekem más úgy sem jut.

2021. szept. 29. 15:38
 40/55 anonim ***** válasza:
79%
A százmilliós vagyonodból vehetnél egy XANAXOT is magadnak kérdező, ahelyett, hogy égeted itt magad :)
2021. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!