Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan ered ez a "Nem veszem...

Honnan ered ez a "Nem veszem fel a privát hívószámos hívást telefonon!" című elmebaj sok embernél?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi a legrosszabb ami történhet valakivel, ha felvesz egy privát számos hívást?
2021. szept. 28. 21:51
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
63%
Na, ezt a kérdést örülök, hogy feltette valaki, mert már nekem is csomószor eszembe jutott. Baromira érdekel a válasz, mert én is ismerek ilyet, és én sem értem. Volt, amikor tanúja voltam annak, hogy üzleti megbeszélés hiúsult meg emiatt.
2021. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
76%
És mi lehet az oka bárkinek is ismeretlen (nem látható) számról hívni valakit? Privátban vagy üzleti ügyben. Szerintem simliskedésből.
2021. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
34%
Van olyan vonalas telefon,ami szám nélkül hív.
2021. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Jaj, kettes, hány éves kisgyerek vagy, hmm? Számtalan közhivatalnak, de akár a rendőrségnek is van több tízezer telefonvonala, amin nincs hívószámkijelzés. Te nem is ezen a bolygón élsz, de ideje lenne felnőni!
2021. szept. 28. 22:01
 5/55 anonim ***** válasza:
84%

Zaklatásokból ered, és a komfort szeretetéből.

Egyáltalán nem vagyok antiszoc, mivel nem ismersz,ezt kénytelen leszel elhinni, de nekem csengőm sincs, akit várok, be fog tudni jönni hozzám, akit ismerek, fog tudni velem beszélni telefonon. Idegenekkel meg minek beszélgessek telefonon? Szerintem meg sz volna beteges.

Van nálam vendégeskedés, és sokat telefonálok az ismerőseimmel, nem hianyzik senki, nem veszem fel az ismeretlen számot meg a privát számot, mégis életben vagyok még.:)

2021. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
75%
Köszönöm, négyes, tényleg nem tudtam. Örülök, hogy megírtad.
2021. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
88%

Több oka van.

Én az elmúlt évben 2x írtam alá valami petíciót.

Mindkét párt most orrba szájba hívott az előválasztas kapcsán privát számról. Megszámolni n tudom hányszor. Már rendesen felcseszi az agyam, hogy nem hagynak békén.

Van gépi hang meg nyugdíjas meg diák, minden....


Keresett már meg biztosító, marletinges is. Hideghívások garmadája.


Egyszerűen ez nekem sok. Lerazni alig lehet, ha rateszed a telefont újragív, a gépi hangot nem érdekli, hogy mit mondasz.

Egyszerűen elég volt.

Behatolnak a privat szférámba kéretlenül sokszor, hányinger.

2021. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Régen divat volt a suhancok körében visszaélni vele.
2021. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is rejtett volt a telefonom, pedig be volt állítva hogy szolgáltató beállítása szerint. Úgy szóltak, hogy nem látják a telefonszámom.
2021. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
83%
Én se veszem fel. Ha nem várok hívást sehonnan akkor kinyomom a privát számot. Akivel szoktam beszélni annak megvan a száma akivel meg nem az nem is érdekel. Ha ki írja ki hív, el tudom dönteni, hogy fekveszem e vagy se, privátnál nem így fel se veszem. Ha valmai fontos akkor ír egy sms-t. Amúgy általában közvélemény kutatás meg házalók szoktak priváton hívni azoknak meg nem veszem fel.
2021. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!